Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kedves István!


    Irigylem a türelmedet,mert amit leírtál itt az nem túra,hanem tortúra.Egyre jobban utálok mindent amit korszerűnek és modernek mondanak.Lehet,hogy szépen szól,van benne ló jó sok,de akkor is ott egye meg a fene,az összeset ahol van.Pénzért vett bonyodalmak ezek,nem mások.

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      Sőt, lehetne egy szűrőréteget tenni a benzin útjába a tank alatt.
      Szerintem is főleg aki szereti leszerelni az összes idomot egy gyertyacseréhez!!!Ne hidd,hogy nekem könnyebb!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Nem kell túlgondolni. Bármilyen benzin részecskeszűrőt szét kell szedni, megtömni vele és hajrá.
        Nem a legkisebbet.

        Komment


          bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Könnyed út menti gyertyacsere...
          Út menti? Nem egyhengeres az. Van tartalék

          Komment


            Elnézést, de nem tudtam hová tenni, de itt többen olvassák



            http://www.sportmotor.hu/magazin/pan...350-oldalkocsi

            Mit szóltok hozzá ( már, aki még nem olvasta)?

            Komment


              Mit szóltok hozzá
              Csodás!

              És gondolom a szokásos árkategória,ugy-hogy maradjunk az eredetinél,és egy mindennapos motornál!Az átalakítás papírja két háromszorosa a sima átírásnak.A motor használt,újítsd fel,vágd a vázat,és mindent tervezz át,építsd meg,fék rugózás,kerék,elektromosság...mikor kész szedd szét,króm festés,és össze.Nem lesz többé veterán,retró-motor és nagyon drága.

              Viszont nagyon tetszik!!! Készen elfogadnám!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Mit szóltok hozzá
                Hát......
                Alapvetően nem értem a motorépítési lázat.
                Biztos van olyan ember aki kisipari körülmények között jobbat, szebbet tud alkotni mint egy gondosan megtervezett sokáig tesztelt és arra kiképzett dizájnerek által megformázott motor. Csak kevés az ilyen ember.
                Esetünkben egy mondhatni jól bevált konstrukcióhoz nyúltak hozzá, hiszen a '60-s évektől nem volt szükséges fejleszteni.
                Beleszereltek egy ROTAX blokkot ami, nem rossz de nem is jó, legalábbis az Apriliáknál híresen megbízhatatalan, igaz a BMW bevállalta igaz saját logókkal és akkor már jó, bár ezekből sem nyüzsögnek a piacon a korai darabok.
                És van ugye egy magyar mondás: a csicsás készülékék sohasem működnek.
                Márpedig szerintem ez nagyon csicsás.

                Komment


                  Alapvetően nem értem a motorépítési lázat.
                  Én értem.
                  Everything is better when you decide you don't care.

                  Komment


                    Én megértem. Ha valaki meg szeretne lepni, eltolná a T1et és hétfőre visszatolná egy olyan blokkal, amivel nem kellene napokat-heteket-hónapokat cseszekedni, akkor még én köszönném meg.
                    De ezt az utat járni... gondolom ők már dolgoztak eleget életükben, hogy megtehetik. Vagy ha van, aki kifizeti nekik, akkor meg miért ne?

                    Komment


                      Ez igaz de ha nem veteránozni akarsz akkor Neked is van egy mai. A régiről pedig annyit meg kell csinálni rendesen és akkor ha elindulsz nagy eséllyel haza is érsz. Igaz avval kicsit komótosabban hisz azt már kicsit kímélni kell. Persze nem 100-as tempóval mert arra a gyári megoldás nem alkalmas.

                      Komment


                        Na végre éjszaka van..Ildikó alszik.. Ázik a fürdőkádban egy DKW tartály..

                        Komment


                          Én is mostam már Sport Cz karburátort mosogató gépben igaz utána nem győztem rongy korongozni.

                          Komment


                            Szervusztok!

                            Megkaptuk az ÁFA csökkentett internet számlát (Telecom és magába foglalja a vonalas a fene tudja hány csatornás TV és az internet korlátlan előfizetését),-nos a az összeg 50.-Ft.-al több,mint szokott lenni.A számlán ráadásul,csak a földre letéve tudok elmenni,a lábaimmal,mert értelmezni nem nagyon tudom,-lehetséges,hogy funkcionális analfabéta vagyok?A legérdekesebb az,hogy teljesen szokásosan használtuk,nem beszélgettünk külfölddel,-semmi szokatlan felhasználás nem volt.

                            Tényleg egyre jobb lesz,-dübörgünk a bányász béka talpa alatt.

                            Click image for larger version

Name:	Humor 23.PNG
Views:	2
Size:	441.5 KB
ID:	151480

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              https://www.youtube.com/watch?v=MP3TFaGgs98

                              Komment


                                Jézusom, a végén szereplő blokknak se lehetett könnyű élete... Amúgy jó videó .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X