Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szépen leépül a VF a rengeteg parazita reklám miatt,én is ritkábban lépek be! Szerintem aki új lenne az elmenekül az oldalról ,hiszen a gépe is tiltakozik! Betette az ajtót ez a sok tiltás és újítás,működésképtelenek leszünk,hiszen lecsökken a nézettség és..................csendes lesz minden oldal........................................................
    TZ-vel nem tudjátok hogy mi van?
    Nagyon kellene már hogy tegyen egy kis rendet

    Komment


      Nem tudom. Nagyon ritkán szól hozzá. Én is örülnék ha itt lenne.

      Amúgy Opera Mini beállͬtott reklámblokkolóval a mobilomon tökéletesen teszi a dolgát

      Komment


        a mobilomon
        Buta embereknek buta telefonja van ! Sokan az asztaliról, meg a laptopról nézzük a fórumot, de én is úgy vagyok már vele mint Máté ! Az aprót egyáltalán nem nézem, a fórumot meg káromkodva ! Tényleg rendet kéne tenni !

        Komment


          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Buta embereknek buta telefonja van ! Sokan az asztaliról, meg a laptopról nézzük a fórumot, de én is úgy vagyok már vele mint Máté ! Az aprót egyáltalán nem nézem, a fórumot meg káromkodva ! Tényleg rendet kéne tenni !

          Én is az asztalival dolgozom, nem szeretem a mobilt a fent említett reklámok miatt. A gépemen a Google chrome-ot használom, ABP szűrővel, ami nagyon megkönnyíti a böngészőm életét az enyémmel együtt. Az ABP= Adblock Plus nevezetű ketyere. A Chrome áruházában ingyenesen letölthető....
          Nekem bevált.

          Komment


            Én is az asztalival dolgozom, nem szeretem a mobilt a fent említett reklámok miatt. A gépemen a Google chrome-ot használom, ABP szűrővel, ami nagyon megkönnyíti a böngészőm életét az enyémmel együtt. Az ABP= Adblock Plus nevezetű ketyere. A Chrome áruházában ingyenesen letölthető...
            Nekem bevált.
            Nem igazán sikerül a letöltésem,inkább mellőzöm az ilyesmit,mert mindig bejött valami amit nem akartam:és utána csináltatnom kell a gépet.......

            Őszintén:ha javasolnotok kellene valakinek a vf-et és telemegy a gép,azt mivel magyarázzuk???Telepítsen más programot?Józsi-bá gépe egy programmal alig bírta,az enyém sem,csak a család megszánt....ezt nem akarom átállítani,a VF-en kívűl gyors és hibátlan,örülök ha nem kell havonta másnak könyörögnöm!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Szervusztok!

              Nálam rendben van minden,-pillanatnyilag (Le is kopogtam a mestergerendán),hogy meddig lesz így azt nem tudom,mert időről-időre előjön valamilyen probléma.A guru feltett valamilyen reklám blokkolót és reklámokkal sem bombáz,legalább a fórum,de ez nem minden oldalon van így.A politikával foglalkozó szélső baloldalinak bélyegzett oldalhoz nagy türelem kell,mert ott olyan lassulás van,hogy szinte élvezhetetlen,illetve nem lehet kivárni,hogy olvasni lehessen valamit.

              A veterán apróra én sem sűrűn nézek be ,mert nem változik ott pozitívan semmi,-nem jól áttekinthető.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Nálam rendben van minden
                Hogy állnak a fecskék arrafelé? Nálunk már vígan köröznek.

                Komment


                  Én sem örülök ennek a hekker áradatnak a minap nyomtam egy " tetsziket" és alig győztem nyomkodni a gombokat mert egy hölgy rajzolata jelent meg ki éppen műsoron volt a hancúr lécen és a gyerekek meg nyüzsögtek körülöttem! Mondván egy semleges oldalt nézek és meglepetés nem érhet - hát meglepett és jobban villogtam mint a motorom automatája.

                  Komment


                    EAN késtartó elkészült!
                    Mégegyszer köszönöm Zoli!

                    Click image for larger version

Name:	20170415_203146.jpg
Views:	1
Size:	205.8 KB
ID:	151760

                    És amit mondtam neked:
                    Click image for larger version

Name:	20170415_203157.jpg
Views:	1
Size:	200.0 KB
ID:	151761

                    Komment


                      és alig győztem nyomkodni a gombokat
                      Szintén. Várom az okos embert,hogy használhatóvá tegye a gépem. Van mikor nem tudom bezárni sem,s csak a kikapcsolás segít. 2-3 ilyen alkalom..és eltelik az idő.

                      Komment


                        Kedves Madorka!

                        Nagyon kémlelem az eget,de nekem még nem volt szerencsém az idén fecskét látni.A különösen hideg tél után úgy tűnik az idei tavasz is hidegre sikeredik,az uralkodó széljárás még mindig északi,vagy északnyugati,a fecskéket pedig a déli szél segítené a reptükben.Sajnos még várni kell a derékhadra,de azért örülök,hogy neked már sikerült látni,-ezért Tiszakeszin békülünk!

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Madorka!

                          Nagyon kémlelem az eget,de nekem még nem volt szerencsém az idén fecskét látni.A különösen hideg tél után úgy tűnik az idei tavasz is hidegre sikeredik,az uralkodó széljárás még mindig északi,vagy északnyugati,a fecskéket pedig a déli szél segítené a reptükben.Sajnos még várni kell a derékhadra,de azért örülök,hogy neked már sikerült látni,-ezért Tiszakeszin békülünk!

                          Üdvözlettel:Che
                          Che!
                          Épp most értem haza, nagymamámnál szereltem a szivattyút amikor ismerős csicsergésre lettem figyelmes
                          Click image for larger version

Name:	20170417_192108.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	151770Click image for larger version

Name:	20170417_192423.jpg
Views:	1
Size:	199.7 KB
ID:	151771
                          Sok-sok éve itt fészkelnek. Már ismernek is annyira hogy ha előveszem a telefont megvárják amíg fényképezek és csak utána repülnek el

                          Komment


                            Még egy békülni szándékozó...
                            A dió mellett a baracknak és szilvának sem kellene lefagyni mert nem lesz békülő-alapanyag!

                            Pedig nagy eséllyel idén is odalesz a barack A márciusi sorozatos melegrekordoknak köszönhetően 2 héttel korábban virágzott minden, már ott vannak a gyümölcskezdemények. De május elejéig még legális a fagy
                            Ne legyen igazam!

                            Komment


                              ... bár ne lett volna igazam!
                              -2 fok van és szakad a hó! Már több mint 10 centi!
                              Idén sem lesz pálinkatermés.

                              Zsolti, jól sejtem hogy idejekorán eltetted a hólapátot???
                              Május közepéig nem szabad!

                              Komment


                                Szervusztok!

                                Egy ritka hideg tél után egy hideg tavasz,-ha valaki még egyszer globális felmelegedésről beszél,-hát ......,de minimum nem veszem komolyan.Orosházán esik az eső,jelenleg 21 mm. van a mérőpohárban,de az eget kémlelve (ahol egy darab fecske sincs,-szerencsére) van még utánpótlás rendesen.Fagy nincs,illetve idáig nem volt,a hőmérséklet 10 fok alatt,-fűtünk.

                                Ne tetszikeljetek,mert ilyen rossz hírnek nem jár tetszik,mint egy gyászjelentésnek sem!

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X