Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Akkor nem süsüs ugye? Ebbe a ramaty időbe jó nézni a verőfényes képeket!

    Komment


      Szép a 634-es, olyan, mint az enyém. Kimentem a műhelybe, de az enyémen egy darab csaj se volt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        Nyertél Madorka!
        Az akvárium tetszik. Már ami a logikát illeti ugye.

        Komment


          Bocs az igazolatlan távollétért! Kicsit hajszolnom kellett magam. Click image for larger version

Name:	face hird 015.jpg
Views:	1
Size:	202.3 KB
ID:	151845Click image for larger version

Name:	face hird 016.jpg
Views:	1
Size:	199.7 KB
ID:	151846Click image for larger version

Name:	face hird 017.jpg
Views:	1
Size:	203.1 KB
ID:	151847

          Komment


            Kicsit hajszolnom kellett magam.
            Szépek!A PB-gáz,oxigén kombó mire való?
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              PB-gáz,oxigén kombó mire való?
              Keményforrasztáshoz használom és melegítésre. Lángvágáshoz is gazdaságos.

              Komment


                Szervusztok!

                Valamihez nem értek,vagy valamit nem értek?

                Vannak igen aktív és szakmailag is jól felkészült fórumtagok,kiknek a neve alatt méltánytalanul kevésnek találom a zöld színű téglalapokat.Neveket nem említek,mert az méltánytalan és megosztó lehetne,-de az aktívabb tagokról van szó.

                Tudom,hogy a "seriff csillagra" kattintva lehetne növelni a népszerűségi zöld téglalapokat,majd megjelenik egy hozzászólás értékelés rákattintással és akár szöveges értékeléssel is,-elvégezve a fentieket szintén jön egy nyugtázó ablak,melyet jóváhagyólag egy kattintással be lehet zárni.

                A fentiekkel,már több fórumtagunknak próbáltam növelni a népszerűségi mutatóját,mert véleményem szerint megérdemlik,de a nevük alatt mégsem szaporodnak a zöld téglalapocskák,-mi lehet az oka,vagy mit csinálok rosszul?

                Úgy gondolom,hogy nem sok múlik azon kinek hány zöld téglalapocskája van,de a szakmaiságuk és segítőkészségük miatt sokkal többen érdemelnék ki.Kicsi dolgok ezek és ettől se jobb,se rosszabb nem lesz a világ,de valahogy nem látom érvényesülni a,ki-ki érdemei szerinti elvet,megjegyzem én nem érzem úgy,hogy mellőzve lennék a zöld téglalapocskákat illetően,-talán ki sem érdemeltem ennyit!


                Teljesen más.

                Nem vagyok igazán jó kedvemben,mert az éjszaka,vagy hajnalban ismét meglátogattak a színesfém-gyűjtők,megszabadítva Golf I-es váltóktól,szám szerint négy darabtól és vagy két hengerfejtől,és még a fene tudja miktől,mert idegességemben fel sem tudtam mérni a káromat.Bónuszként szétroncsolták az ajtót,melyet egész délután próbáltam ismét zárhatóvá tenni.Sajnos ez már a második eset és azóta van,amióta a közmunkásokkal tisztítatták az utcai szikkasztó árkokat.

                Az első alkalommal nem jelentettem a rendőrségnek,most igen.Itt helyszíneltek vagy három órányit.Tudom,hogy nagyon kevés a remény arra,hogy elkapják a betörőt,mert ráadásul a betörés után elég hirtelen és nagy eső esett le,amely sok nyomot elmosott,de már úgy felb@szott az ideg.hogy kihívtam a rendőröket.A rendőrök előtt egyébként le a kalappal,a DNS-től a szagmintáig mindent rögzítettek és nagyon korrektek voltak velem.

                Nem vádolok én senkit,csak a rendszert,mert ha el is kapják majd őket,nem lesz abból semmi komoly büntetés,ráadásul aki elvitte sem jár jól,mert gondolom,hogy gondolkodás nélkül szétverik a még használható egységeket az alu-ért és az érte kapott pénz meg elszórják valami hitvány dologra.Amennyiben ezekről az esetekről nem ez a tesze-tosza bíróság ítélkezne és nem csak a papírt gyártanák,hanem a bizonyított esetekben az elkövetőt a főtéren vasketrecben tartanák,az eltulajdonított értékkel arányos ideig,kenyéren és vízen,-hogy minden járókelő láthassa a pofájukat,-akkor lehet másként alakulna a világ.

                Rossz a hangulatom,mert tehetetlennek és kiszolgáltatottnak érzem magam.Ne haragudjatok rám,hogy ilyen dologgal terhellek Titeket,de jól esik megosztani olyan emberekkel a gondomat,akik közel állnak hozzám és esetleg megértenek.


                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Üdv Che.

                  Nyugodtan engedd ki magadból a "fáradt gőzt", nincs ezzel semmi baj . Én csak nagybátyám módszerét tudom javasolni, 2 rendes házőrző kutya és 10x is meggondolják hogy bemenjenek-e... Ha még esetleg be is figyel egy marcangolás és kint van a tábla sok bajod nem lehet belőle, főleg hogy van hivatalos nyoma egy korábbi incidensnek ami indokolta az ebek beszerzését.

                  Komment


                    Hát itt is egyre rosszabb a helyzet. Nincs olyan nap hogy nem kezdenének el ugatni a kutyák egy, az utcában vonuló csordára. Akiknek a feje úgy jár mint a lokátor... És itt nincs semmi ami miatt erre kellene jönniük. Egyre inkább azt érzem hogy mérik fel a területet... És a szomszédok szerintem szintén, a környéken már több ház is be van kamerázva...


                    Szerencsére van két kutya, arra az esetre ha nem lennénk itthon.
                    Ha meg itthon vagyok arra az esetre meg itt ez a kicsike
                    Click image for larger version

Name:	20170329_175836.jpg
Views:	1
Size:	200.1 KB
ID:	151848
                    "csak" gumilövedékes, de azért a 15mm-es deszkát átviszi

                    Komment


                      Az se rossz, bár a riasztó még jobb. Főleg ha egy igazi pisztoly van átalakítva... Bár egy csapágy golóbisokkal megtöltött airsoft is elég nagyot üthet(nem tudom biztosra mert még nem próbáltam, az összes fegyverem műanyag gearboxos)... Plusz messziről egy laikus egy drágábbat simán benéz igazinak.

                      Komment


                        meg itt ez a kicsike
                        Nagyon csinos darab! Tetszetős! Keserű művek műve?

                        - - - Updated - - -


                        Az se rossz, bár a riasztó még jobb.
                        Nem tudom... én nem nagyon hiszek a sima riasztóban (annak ellenére hogy nekem olyan van)
                        A gumilövedék viszont biztos hatékony. Nem csak durran, üt is keményen.

                        Komment


                          Nem csak durran, üt is keményen.
                          A riasztóba lévő "gáztöltet"(paprika/CS gas) is tud ronda dolgokat művelni...

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A riasztóba lévő "gáztöltet"(paprika/CS gas) is tud ronda dolgokat művelni...
                            Ebbe ugyebár ha nem rakok gumit rakhatok bele akármilyen gázpatront is
                            Ha meg beletuszkolok egy 12mm-es gumigolyót, szerintem simán lehet vele bordát is törni akár.
                            Click image for larger version

Name:	20170408_170000.jpg
Views:	1
Size:	211.0 KB
ID:	151855
                            Így megy át az 1,5cm-es deszkán, kb 3m-ről.
                            (elvileg kb 5m-ig hatásos)

                            Komment


                              Che
                              Amennyiben ezekről az esetekről nem ez a tesze-tosza bíróság ítélkezne és nem csak a papírt gyártanák,hanem a bizonyított esetekben az elkövetőt a főtéren vasketrecben tartanák,az eltulajdonított értékkel arányos ideig,kenyéren és vízen,-hogy minden járókelő láthassa a pofájukat,-akkor lehet másként alakulna a világ.
                              Teljesen egyetértek veled!

                              Az ilyen bűncselekményeknél a börtönbe zárás értelmetlen, ráadásul egy csomó pénzbe kerül.

                              Nem voltak buták az őseink, deresre húzták, vagy kitették a templom mellé kalodába, és az a közösség, aminek a szabályait megsértette, elégtételt vehetett. Praktikusan leköpdösték, akkoriban még nem volt csatornázás, csak éjjeliedény, szóval leöntötték annak a tartalmával, na meg persze hevert az utcán elég lócitrom is.

                              Én sokszor gondolkozom azon, hogy ma meg nem írjuk ki a nevét, csak a monogramját, kitakarjuk az arcát, stb. Miért?! Had lássa az a közösség, ahol él, vagy ahol lop, hogy ki a szemét ember.

                              Egy kicsit enyhébb változat, de nálunk a főtéren (ahol amúgy tilos dohányozni) egyszer látom, hogy két rendőr áll csípőre tett kézzel, miközben 3 suhanc szedegeti fel a csikket szaporán. Egy jogvédő biztos gutaütést kapott volna...Na, nem nagy kár értük...

                              Komment


                                Sziasztok! Sajnálom a lopást, betörést Che! Nem tehetem véka alá az ellenszenvem a dologgal kapcsolatban. Régen (kb15 éve) egy ismert környékbeli figura törte fel a sufnijaimat. Két bontó kalapács (10, és 5 kg) tűnt el. Aznap délelőtt melóban voltam, délután mentem volna födém bontásra fusiba. Haza menet láttam mi van. A kutya hiába kapott sok kaját reggel, azt is megette, amit a tag adott neki. Mentem lefújni a melót. Hááát... Ott a csóka, bontja a födémet az én kalapácsaimmal. Akkora balhét vettem le, hogy rezgett a léc. Persze a zsarukat már nem hívhattam. Később vettem egy azóta engedély köteles flóbert pisztolyt. Jól begyakoroltam a használatát. DE! Eltelt egy idő. A fegyver engedély köteles lett. Eladtam lőegyletnek. Most sok évvel később megértettem valamit! Ha szabályosan tárolók, SOHA nem lett volna módom használni. Nem tudtam volna kivenni a trezorból, betárazni, figyelmeztető felszólítást (!!!!), majd figyelmeztető lövést leadni... Stressz helyzetben jobb a passzív védelem. Az nem fordítható ellened. Ha még nem vagy otthon, akkor úgy is reménytelen a dolog. Csak megelőzni tudod. Kamera, kutya, szögesdrót—¹, riasztó, stb...

                                Utóirat: nem tudom igaz e, valaki egyszer említette, hogy a riasztópisztolyok közül a Zoraki a lég olcsóbb, de a legrosszabb is. Spiater anyagú. A régi rendőrségi PA63 jobb. Átalakítás után a Keserű művek forgalmazta. Hátránya, hogy csak jobb kezes tudja használni a hüvelykujj támasz miatt. Meg a gumilövedékek különböző anyagokból vannak. Valamelyik jobban "sokkol".
                                Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2017 máj. 14, 02:03.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X