Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Elektromos kerítés ! Úgy is ezzel van tele a híradó ! A legjobb megoldás a szarházik ellen, de sajna nem túl olcsó ! Ha valakit érdekel, én már csináltam ilyet. Legális, még akkor is, ha a liberálisok ugatnak miatta !Click image for larger version

Name:	201302151065.jpg
Views:	3
Size:	192.2 KB
ID:	151856Click image for larger version

Name:	20121222890.jpg
Views:	1
Size:	196.1 KB
ID:	151857Click image for larger version

Name:	201302151066.jpg
Views:	2
Size:	194.0 KB
ID:	151858

    Komment


      A másik háznál mikor sörözőt üzemeltettem,éjszakára két Német juhász volt szolgálatban. Mindkettőt lefújták és kiengedték a kapun,este volt mire visszajöttek. Fel kell készülni mert vannak csoportok,akiknek életmódjuk a "beszerzés" másoktól. Több ismerősömtől vittek már el komoly értékeket (veteránosoktól) ők is nagyrészt tettek megelőző lépéseket. Nagyon sajnálom az esetedet Józsi bátyám! Tescoban annó filléres nyitásérzékelős riasztókat lehetett venni...szerintem most is. Az ajtókat erősíteni kell,csak zárni nem elég.

      Komment


        A nyitásérzékelő csak egy dolog. Fontos az ajtó kifeszítés elleni védelme. Hárompontos zárás a kilncsnél és annak vonalában alul-felül.
        Jó még a hevederzár is, ami két oldalra zár be a megerősített tokba, vagy a falba.
        Célszerű a zárat körbevédeni vaslemezzel. Lehetőleg ugy, hogy kivülről ne látsszon.

        Komment


          Gumisból most a Keserű Pitbull a legolcsóbb. Én azt vettem. Persze az acéldobos változatot(létezik spiáter dobos is, az még a 11mm-es gumitól is repedhet. Nekem ehhez 12mm-es gumit írtak a leírásban hozzávalóként).
          Gumi golyóból létezik vasporral kever is. Azt mondják nagyobbat üt. Hát, szerintem ha ezzel lábon lövök valakit összeesik Szóval elég ez.
          Fegyverviselési engedélyt meg egyszerűbb megszerezni rá mint pár éve. És nem is drága, szóval olyanom is van. Az oldalamról meg egyszerűbb előkapni mint a páncélkazettából

          Komment


            Szóljatok Demeternek !https://www.facebook.com/photo.php?f...=3&theater

            Komment


              Én ha az automatához nem tudnak oda férni akkor Mir- Mur javaslatára szavazok. Csendes és hatásos. A zárat - lakatot előzőleg telenyomják ragasztóval és miután lecseréled egy gagyibbra azt levágják. Sajna a kutyával is az a baj előre megmérgezik mint azt tették mér oly sokszor. Egyetlen komoly megoldás lenne az mint az USA- ban van nemvárt látogató a portán és puskacsövet kidug és durrrr! Durranás után felszólítani, hogy álljon meg - nem előtte! Ha jól célzol úgysem tud kifogást emelni. Aki tisztességgel jön csenget, ki hivatlanul annak lyukasztó a bőrire. Rövid idő alatt megszűnnének a lopások és tizedére csökkenne a betörések száma is. Ha énhozzám bejön és nem hívtam nem távozik a lábán csak ha viszik.

              Komment


                Én ha az automatához nem tudnak oda férni akkor Mir- Mur javaslatára szavazok.
                Ha jól rémlik létezik olyan is aminek van akkuja áramszünet esetére. Az baj hogy egyik se jó megoldás mert rendszerint ezek a jóakaratúak orkok és sajnos valamiért mindig megússzák... (Remélem demeter esetébe nem ez lesz.)

                Komment


                  (Remélem demeter esetébe nem ez lesz.)
                  Azt én is remélem, mert Józsi bácsiról van szó ! Egyébként az elektromos kerítés távfelügyeletre, és riasztóra is köthető. Szavotázsvédelemmel ellátott !

                  Komment


                    Demeterrel kapcsolatban lemaradhattam valamiről. Betörtek hozzájuk is?

                    Komment


                      Szervusztok!

                      Remélem Demeterékhez nem törtek be,éppen elég az én esetem!

                      Átnézem az elektromos kerítéssel kapcsolatos,a neten megtalálható írások egy részét,-tetszik,de annyi pénz a világon sincs amiből ezt meg tudnám valósítani,-tehát marad az éjszakai bőcörgés a gyalogsági ásóval.A családom nagyon óv és mondják,hogy ne mászkáljak éjszaka,mert még lecsapnak és annyit az egész nem ér.Tény,hogy szepeg a valagam és fenntartásokkal ugyan,de legyőzöm ezt az érzést és éjfél után még körbejárom a felségterületemet,-tudom ez annyit jelent nagyjából,mint amikor a kandúr,vagy a kutya körbehugyozza a territóriumát,de valamilyen késztetést érzek.Azt nem tudom mit tennék,ha összefutnék egy pár kigyúrt faszival,de ez majd eldől akkor,vagy esetleg én dőlök el.

                      Nagyon felnyomta az agyam az eset és nem nagyon tudok megnyugodni,hogy szinesfémesék voltak az biztos,mert réz traktorhűtő,alu hengerfejek és váltók tűntek el,az is biztos,hogy mindkét esetben egy csapat volt,mert a módszer azonos.

                      Na mindegy,majd látom mik lesznek a fejlemények,-sokat nem remélek,legfeljebb annyit,hogy amíg a vas vízakna fedő,az aknán van a portán,addig ezek jönnek és jönnek.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        de annyi pénz a világon sincs amiből ezt meg tudnám valósítani
                        Kicsit életveszélyes(mármint az övékére) de ha van elfekvőbe pár tirisztoros gyújtásod azzal is megoldható. A problémás rész a tápellátás mert ezek nem 12V-ról mennek, cserébe viszont nagyobbat "üt"...

                        Komment


                          Józsi van nálad pár nagyot szóló kürt tegyél fel reflektort mozgás érzékelővel erre a területre és a mozgás érzékelő bekapcsolja a rendszer a kürtöt- kürtöket kizárt, hogy matatnak a zsivajban. Beton kerítésed tetejére önts beton csíkot melybe állíts üveg hulladékot, sötétben hatásos a falmászóval szemben.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2017 máj. 15, 18:49.

                          Komment


                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Beton kerítésed tetejére önts beton csíkot melybe állíts üveg hulladékot, sötétben hatásos a falmászóval szemben.
                            Ilyen mifelénk is akad
                            https://www.google.hu/maps/@48.29302...2!8i6656?hl=hu

                            És ezt csak magasabb járművekről látni. A földön állva nem.

                            Komment


                              Ma motornézőben voltam,a határszélen,AAAAAAAAAAAAAAH....Ural,Dneper,Izs bontott,bontatlan,alkatrészek,oldalkocsik........Azt mondta a srác folyamatos a kereslet,és a fél óra alatt számtalan érdeklődő és vásárló is megfordult az udvaron!

                              Privátban megadom a telefonszámot,ha érdekel valakit!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Indián,Henderson,Norton,NSU,Puch,Sarolea, Benelli,BMW nem volt?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X