Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Indián,Henderson,Norton,NSU,Puch,Sarolea, Benelli,BMW nem volt?
    Akkor:beköltöznék!

    - - - Updated - - -


    vagy hajnalban ismét meglátogattak a színesfém-gyűjtők,
    A mostani "beszállítóm" édesapja is vasas és uzsorás volt mindennel kereskedett tv,arany,telefon,vas,réz.az öregnek adtak el este ellopott vasat az valamiféle kék-porfestékkel beszórta a szerzeményeit csak alapos munkával lehetett megtakarítani.a másik ami eszembe jutott a festékpuska,biztosan jó szórakozás,összekéne lövöldöznöd a dolgaidat és néha esténként is,a riaszó-pisztoly pedig egyszerű lakatos munka,csak lőszer kell és az,hogy"ŐRÜLT" az öreg lövöldöz esténként, a karbidos tejes-zacsek is hangos.........a hír gyorsan terjed.Kitudja mivel pufogtatha rájön az ötperc.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      A Multialarm-nál akciós folyamatosan a riasztó ! Ingyen adnak mindent, neked pedig vállalni kell 2 év hűséget távfelügyeletre havi 5000 forintért. Gyakorlatilag részletre kapod a riasztót, és még szolgáltatás is jár hozzá !

      Komment


        Ural,Dneper,Izs bontott,bontatlan,alkatrészek,oldalkocsik...
        Én jelentkezek, ha az ipse nem úgy kezeli az árakat, mint a Gollam.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          ha az ipse nem úgy kezeli az árakat, mint a Gollam.
          Nem tudom mikor nála voltam egy mazdát és egy mercit fogadott be négy ural,dneper motorért,állítólag a dunántúlról jöttek és viszik tovább.

          Egy oldalas tetszett:azt egy ismerős 45-ért vitte el,izs-é volt a tolós elejével kerék és ülés nélkül.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Ma hoztam haza a hengert,dugattyút. Méregetés, számolgatás, utómunkák után teszek képeket. Csak mire hazaértem...megint tele lett az autó hátsó része rozsdás vassal. persze sürgős cucc..

            Komment


              Click image for larger version

Name:	face hird 027.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	151864Nem kell utómunka. Pont úgy jó ahogy van.. Aki csinálta...értett hozzá..

              Komment


                Atti, nézd mit láttam ma
                Click image for larger version

Name:	20170520_132303.jpg
Views:	1
Size:	204.0 KB
ID:	151865Click image for larger version

Name:	20170520_132315.jpg
Views:	1
Size:	199.5 KB
ID:	151866

                Komment


                  20170520_132303.jpg20170520_132315.jpg
                  Tudom ,legendás,de egy t-5-ös szebb!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Szép. Én egy Scottot és egy Standard rex 500 sportot nézegettem. Annak a tartályára kerül a chrómfesték.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tudom ,legendás,de egy t-5-ös szebb!
                      Az is volt 1-2
                      Click image for larger version

Name:	20170520_132310.jpg
Views:	1
Size:	217.1 KB
ID:	151867Click image for larger version

Name:	20170520_132332.jpg
Views:	1
Size:	199.3 KB
ID:	151868Click image for larger version

Name:	20170520_132341.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	151869Click image for larger version

Name:	20170520_132408.jpg
Views:	1
Size:	205.3 KB
ID:	151870

                      - - - Updated - - -

                      Click image for larger version

Name:	20170520_132329.jpg
Views:	1
Size:	204.5 KB
ID:	151871

                      Lesz még egy videó is majd valamikor. 5 óra alatt 45% már feltöltődött

                      - - - Updated - - -

                      Az első képen egy P9-es Pannónia van az adattáblája szerint.

                      Komment


                        P9-es Pannónia van az adattáblája szerint.
                        Igen szép,de izlésem szerint az a tank nem jön be!!!

                        - - - Updated - - -


                        Lesz még egy videó is majd valamikor.
                        És képzeld el mi meg boszankodunk néhányan,mert nem tudjuk megnézni,nekünk a fotó is lassan tölt le és a tudásunk is korlátozott!!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Szervusztok!


                          Megvannak "madárkák",-miután kedden az egyik színesfém felvásárlónál megtaláltam a 4db.,igen "szakszerűen",sz@rrá vert Golf I 5 sebességes váltót.Sajnos ezekből 3 GTI-hez való volt,ami nem túl gyakori,tehát még képviselhetett volna értéket,-de most már ezt is le kell írnom.

                          A rendőrségről,illetve az esetben eljáró összes rendőrről,csak jót tudok mondani,-életemben először éreztem,hogy velem vannak és támaszkodhatom rájuk,még a maradványok aprólékos kibányászásában a konténerből is tevőlegesen segítettek,cipekedtünk,mértünk,ahogy azt kell.

                          Nem nagyon voltam aktív a fórumon az utóbbi napokban,mert eléggé feldúlt az eset és már nagyon fáradt is vagyok az örökös éjszakázástól.Egyenlőre mechanikus védelmet próbálok kialakítani,de erősen gondolkodom a kerítés valamilyen rejtett elektronikus védelmén,-csak "magad uram,ha szolgád nincs"..Sokat kell tanulnom a különböző védelmi rendszereket megismerni,mert még soha nem volt ilyenre szükségem,-évekig még a műhelyt sem zártam be éjszakára,mert nyugalom volt,-úgy tűnik ennek egyszer és mindenkorra vége,ami azért eléggé elkeserítő.

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            Remélem, a színesfém felvásárló is megy a börtönbe!

                            Komment


                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igen szép,de izlésem szerint az a tank nem jön be!!!

                              - - - Updated - - -




                              És képzeld el mi meg boszankodunk néhányan,mert nem tudjuk megnézni,nekünk a fotó is lassan tölt le és a tudásunk is korlátozott!!!
                              Egy youtube videó csak működik

                              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szervusztok!


                              Megvannak "madárkák",-miután kedden az egyik színesfém felvásárlónál megtaláltam a 4db.,igen "szakszerűen",sz@rrá vert Golf I 5 sebességes váltót.Sajnos ezekből 3 GTI-hez való volt,ami nem túl gyakori,tehát még képviselhetett volna értéket,-de most már ezt is le kell írnom.

                              A rendőrségről,illetve az esetben eljáró összes rendőrről,csak jót tudok mondani,-életemben először éreztem,hogy velem vannak és támaszkodhatom rájuk,még a maradványok aprólékos kibányászásában a konténerből is tevőlegesen segítettek,cipekedtünk,mértünk,ahogy azt kell.

                              Nem nagyon voltam aktív a fórumon az utóbbi napokban,mert eléggé feldúlt az eset és már nagyon fáradt is vagyok az örökös éjszakázástól.Egyenlőre mechanikus védelmet próbálok kialakítani,de erősen gondolkodom a kerítés valamilyen rejtett elektronikus védelmén,-csak "magad uram,ha szolgád nincs"..Sokat kell tanulnom a különböző védelmi rendszereket megismerni,mert még soha nem volt ilyenre szükségem,-évekig még a műhelyt sem zártam be éjszakára,mert nyugalom volt,-úgy tűnik ennek egyszer és mindenkorra vége,ami azért eléggé elkeserítő.

                              Üdvözlettel:Che
                              Nem lenne jó megoldás egy egyszerű ajtónyitás érzékelő? Kapcsolót minden ajtóhoz-ablakoz belülre. Az egészet meg rá egy jó hangos szirénára. Kikapcsolásához meg valahova elrejteni egy kapcsolót.


                              Mostanában valahogy felélénkült ez. Főnököm egyik telephelyére is betörtek. Elhordtak onnan is sokmindent.
                              Egy másik telephelyével szomszédos épületben lévő boltból meg a komplett páncélszekrényt, benne nem kevés pénzzel...

                              Komment


                                Én is tevékenykedem ez ügyben. Rosszul esne,ha eltűnne valami. Főleg ha a másé... akkor törlrszthetek egy ideig.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X