Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    youtube videó csak működik
    legtöbbször kicsibe szakadozva,ilyenkor jooker választékos szavai jutnak eszembe...a szolgáltató bővíti állandóan a befizetést,a sok fejlesztés miattéppen a lefedettség hiányos.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Nem lenne jó megoldás egy egyszerű ajtónyitás érzékelő? Kapcsolót minden ajtóhoz-ablakoz belülre. Az egészet meg rá egy jó hangos szirénára.
      Én még kiegészíteném egy mozgásérzékelővel(a kapcsoló az ablak betörését nem jelzi)...

      Komment


        Sziasztok! Ablak védelemre talán jó lehet az a " festék" amivel régen a kocsik hátsó ablak fűtését készítették, javították. Azt hiszem ezüst tartalmú volt, tehát jó elektromos vezető. Talán vékony (0.5- 1mm) szélességben felhordva átlóban, saroktól sarokig. Hozzá kapcsolódó szakadásra jelző hang, fény technika. Talán ez jobb, mint a kapcsoló, amit kis szerencsével vékony lemezzel ki lehet támasztani.

        Komment


          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          legtöbbször kicsibe szakadozva,ilyenkor jooker választékos szavai jutnak eszembe...a szolgáltató bővíti állandóan a befizetést,a sok fejlesztés miattéppen a lefedettség hiányos.
          Ez volt nálunk is. Fizettük a 10Mb/s sebességet, de már egy sima weblapot alig bírt betölteni. Szóltunk a szolgáltatónak, a válasz az hogy túlterhelt a hálózat, ennyi van. Egyébként is a szerződésben ott van hogy minimum 1Mb/s kel hogy legyen, az meg még épp megvan.
          Szóval letelt a hűségidő és szolgáltatót váltottunk. Most van 30Mb/s, olcsóbban mint a T betűs szolgáltatónál a 10Mb/s...


          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok! Ablak védelemre talán jó lehet az a " festék" amivel régen a kocsik hátsó ablak fűtését készítették, javították. Azt hiszem ezüst tartalmú volt, tehát jó elektromos vezető. Talán vékony (0.5- 1mm) szélességben felhordva átlóban, saroktól sarokig. Hozzá kapcsolódó szakadásra jelző hang, fény technika. Talán ez jobb, mint a kapcsoló, amit kis szerencsével vékony lemezzel ki lehet támasztani.
          Nyilván egy ilyen kapcsoló addig jó amíg nem tudják hogy van. Ha már tudnak róla akkor könnyű kikerülni vagy kiiktatni.
          Ha viszont a környezeti feltételek adottak akkor egy sima mozgásérzékelős lámpa mozgásérzékelője a legjobb megoldás.






          Az este csak feltöltődött a videó:
          https://youtu.be/GJLruoO7KOk

          Videót elindítod YouTube logóra rákattintasz a jobb alsó sarokban és rögtön nagyban látod.

          Komment


            Videót elindítod YouTube logóra rákattintasz a jobb alsó sarokban és rögtön nagyban látod.
            Nem álmodozom!egyből mindenféle hiányt ír.
            Örültem,hogy kicsiben megtudtam nézni.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Én nem látok logót sehol... Más: 4 napja Csepel 125-öst készítek elő festésre. Váz,sárvédők,tartófülek hegesztése,egyengetések,alapozás kész vannak. Mai nap gittelés,füllerezés nagy része kész. Ajánlatkor elfeledkeztem róla,hogy ez az egyik legnehezebben festhető motor. kb 80db festendő alkatrész.. s mind látszik...mindennek szépnek kell lennie. Nyomom rendesen,hogy mielőbb túllegyek rajta.

              Komment


                Örültem,hogy kicsiben megtudtam nézni.
                Én is örülnék,de nekem itt nincs logó.

                - - - Updated - - -

                rákattintasz
                Ilyen piros izét nem találok. Az én gépen a hibás?

                Komment


                  Ha a videót elindítod kellene lennie egy ilyennek.
                  Click image for larger version

Name:	Névtelen.png
Views:	1
Size:	193.0 KB
ID:	151872
                  De ha nem akkor kattintsatok rá erre a szövegre és bejön a videó.

                  Komment


                    Így már ok.... Köszi!....

                    Komment


                      rejtett elektronikus védelmén,-csak „magad uram
                      Első lépésben húzzál ki néhány sor szigeteletlen huzalt, és tegyél rá olyan táblákat mint a képen. Még tehetsz rá néhány ledet is ,szintén a képhez hasonlóan. Egyenlőre 9-12 volt elég a ledhez hogy világítson vagy vibráljón, de tuti nem fogják kipróbálni hogy ráz e !Click image for larger version

Name:	201302151065.jpg
Views:	3
Size:	192.2 KB
ID:	151873

                      Komment


                        Egyébként ezek kb villanypásztor erősségűek?

                        Komment


                          Egyébként ezek kb villanypásztor erősségűek?
                          Ahogy vesszük ! 9000 volt !

                          Komment


                            Ahogy vesszük ! 9000 volt !
                            Arra mág egész jól lehet táncolni

                            Komment


                              Arra mág egész jól lehet táncolni
                              Igazából olyan, mint mikor elkapod a gyertyapipát ! Lezsibbad a tököd is !

                              Komment


                                Hát, azér egy gyújtótrafó legalább 30000V. A jobbak tudhatják a dupláját is.
                                Szóval az ütősebb

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X