Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az kevés , legalább a dupláját ... hogy a "barnabőrű" elkövető meg is várja a károsultat .... Az eszem megáll ... a múlt héten történt , hogy jóanyám riasztotta apámat , hogy : "te , valaki van az udvaron !!!!" ..... Az öreg először azt hitte hogy valaki ..."legálisan" van ott , de a felszólításra az udvarra ugorva meghűlve látta meg hogy egy barnabőrű ..... aki közölte , hogy a kertkapu felől érkezett , merthogy a "kiskutyája" (pinanyaló jorki ...) beszökött az udvarra , az esőkifolyó lukon keresztül , és ő csak meg akarta fogni ...
    Erre a papi közölte , hogy ennek az a módja hogy az utca felől be kell csöngetni , majd a problémát vázolva megkérni a tulajt , hogy valami megoldást találjanak a dologra .... és még ezek után húzgálta a száját !!!!! Szívem szerint némi előkészítés után, legszívesebben elásnám az illetőt a kert végébe !!! Ezeknek már mindent szabad ? Az eszem megáll ....

    Komment


      Sziasztok! Nem tartom magam rasszistának, de fajokra osztom az emberiséget! És bizony ezeknek a vérében van a bűnözés... Este néztem a YouTube videómegosztón egy videót, melyben szétberheltek egy digitális fényképezőgépet. Kiemelték, hogy a vaku kondenzátora veszélyes. Nagyot üt a benne tárolt feszültség. Ezt megerősítem, mert szedtem én is szét vakut. Gyerekként. Azt gondolom, ez is egy járható út. De... A bivaly erős gyújtást is írta valaki! Minden esetre nálam a sufnijaimat mögött korhadó szöges deszkák vannak az—¹ avarban. Véletlenül ott maradtak, szöggel felfelé.

      Komment


        merthogy a „kiskutyája” (pinanyaló jorki ...) beszökött az udvarra
        Szeretem amikor a hazugságaikkal még hülyének is nézik az embert.
        Tavaly egyszer pár órára nyitva maradt a kocsibejárónk. Ezt ők meghívásnak értelmezték. Azt gondolták teszkógazdaságos garázsvásárt tartunk. Nekik jó bolt volt, egy szalagcsiszoló, ütvefúró, láncfűrész került új gazdához Csak mi nem lettünk gazdagabbak, sajnos nem vettük észre őket.
        Pár hónap múlva megint jött egy bagázs "bevásárolni". Őket a szomszéd vette észre, azonnal jött is a vasvillával. Azt mondták, csak azt az embert keresik aki itt tüzifát árul. Ja... a hátsó kertben, a szolgalmi kis utca felől. Szerencsére a szomszéd nem volt szívbajos, "finoman" eltessékelte őket.
        Aztóta mindent zárogatunk szorgalmasan. 2 garázs, műhely, kapu, lakás... Néha morgolódok magamban hogy egy rohadt nagy kulccsomóval kell járkálnom a saját portámon. Pláne mikor azt a rohadt nagy kulccsomót fent hagyom a lakásban és lent a garázsnál koppanok hogy mehetek még egy kört .
        De inkább ez minthogy egyszer arra menjek hogy már nincs mire felülnöm...

        Komment


          Sziasztok! Nem tartom magam rasszistának, de fajokra osztom az emberiséget!
          Én sem vagyok az. De.... 10 csoportba osztanám a "polgárokat" amit minden hivatalos iratban a számmal jelölném. Első csoport: Akinek az ősei a hazát építették,esetleg vérüket ontották érte,s itt adóznak dolgoznak. Utolsó: Élősködő,kártékony létforma. Közötte a lépcsőkőn lehet feljebb,lentebb kerülni... s a számok alapján járnának bizonyos kedvezmények. Ez az elosztás véleményem szerint jót tenne a társadalom rendbetételéhez.

          Komment


            Jó elgondolás Atti,-indulj a választásokon,-én rád fogok szavazni és akkor a veterános petíciónk is rendbe lenne!

            A rasszizmussal kapcsolatosan egy észrevétel,-azt már velünk szemben,mint őslakosokra hat,mi vagyunk lassan azok,akiket diszkriminálnak és üldöznek.
            Rohadt világ ez,úgy-ahogy van és semmi reményt nem látok a jobbulásra,pedig tennék érte szívesen,de mit?

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              Rendet csak drasztikus eszközökkel lehet tartani,aminek a rendetlenek és akiknek ebből hasznuk van,nem örülnének. A programom ismertetése után gyorsan merénylet áldozatává válnék.. Pl: Azonnali elszámoltatás visszamenőleg,a károkozások behajtása(rokonok,család,kapcsolatok) amíg a kár meg nem térül. Felelős kormány. Mentelmi jog megszüntetés...sőt..hivatali bűnökért sokszoros büntetés. Kényszermunka a börtönökben, s az erőszakos elkövetők halálozási arányának növelése a végrehajtási intézetekben. Magyar gazdaság,gyárak építése(ellenben a betelepülő kizsákmányolókkal szemben)...stb...stb..

              - - - Updated - - -

              Volt egyszer Szép Nagy Magyarország. Komoly gyárakkal,termékekkel,ipari vívmányokkal. Volt mezőgazdaság is minőségi terményekkel,növénynemesítőkkel. De sokat kellett azért dolgozni egyeseknek,hogy mindez tönkre menjen..

              Komment


                Volt egyszer Szép Nagy Magyarország. Komoly gyárakkal,termékekkel,ipari vívmányokkal. Volt mezőgazdaság is minőségi terményekkel,növénynemesítőkkel. De sokat kellett azért dolgozni egyeseknek,hogy mindez tönkre menjen..
                Hogy az iparunk , és mezőgazdaságunk által most már nem termelt javakat az "egyesektől", vagy ismerőseiktől , (vagy megvásárlóiktól ....) szerezhesd be aranyért , jó sz@r minőségben ! Erről szólt a módszerváltás és a privatizáció ! Nincs cukoripar , konzervgyárak hébe - hóba , ipar már nem a miénk , az energiaszektor .... A Bélapátfalvi cementgyárat (európa szinten kiemelkedő méretű , jó minőséget előállító gyár) csak azért vette meg a konkurencia , hogy lebontsa !.... de még sorolhatnánk . Hogy kinek a felelősége talán tudható , de nem publikus ! Csakúgy mint az ügynöklisták , korupt politikusok , és ismeretségük .
                Ebbe az országba addig rendet hogyan akarnak tenni , amig a budit ki nem hordták a kert végére ???? Már nem is mérgesítem magam , egyforma itt mind , de talán még az egész kontinensen is .

                Komment


                  amig a budit ki nem hordták a kert végére
                  Ez a kezdet. Utána államosítás.. (persze másként,de eredményesen) Külömben meg ja..ne politizáljunk..

                  Komment


                    Jópár éve már hogy a szomszédunk elhunyt, elég sokáig nem lakott ott senki, a füvet meg mi nyírtuk az udvaron, a kapuhoz volt kulcsunk.
                    Gondolom látták is a színes bőrűek hogy néha mi is azon a telken tartózkodunk, ezen felbuzdulva vagy 1 évvel a szomszéd halála után csengetett egy cigány hogy engedjük má be amoda mer a Pistabácsi nekiadta a kézikocsit tegnap és el akarja vinni...
                    Persze elküldtük hogy majd akkor elviszi ha az öreg beengedi.
                    Szerencsére a zárt kapun keresztül nem vitték sehova később sem.


                    Szerencsére a szomszédaink sokat és rendszertelenül járnak haza. És rögtön feltűnne nekik ha hívatlan vendéget látnak nálunk.
                    (na meg az utcában mindkét irányban van nem messze 1-1 körbe kamerázott ház)

                    Komment


                      Mint előzőleg írtam jártunk Szlovákiában ott legálisan tarthatsz lőfegyvert / a Kormány megbízik az Állampolgárban/ így magyarázták a helyiek.Láttunk magán fegyvergyűjteményt mely több 100 db-os és jártunk magán lőtéren lőhettünk géppisztollyal és nem kellett elszámolni a hüvellyel mint anno a Néphadseregben. Dobozból mi táraztunk és nem forgatták ki a zsebeinket a végén.

                      Komment


                        Azt azért ne felejtsük el hogy én gyerekkoromban Slavia és CZ légpuskával lövöldöztem, és már akkor is ezek voltak a jelentős behozatali cikkek.

                        Komment


                          jártunk Szlovákiában
                          És még? Mi szépet láttatok? (veteránt)

                          Komment


                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mint előzőleg írtam jártunk Szlovákiában ott legálisan tarthatsz lőfegyvert
                            Az igazság az hogy tarthatsz ha van fegyvertartási engedélyed. Hordhatod magadnál ha fegyverviselési engedély is van. Viszont ha van és ne adj ég betörnek hozzád használhatod minden gond nélkül😀 .
                            Ha használtad , utána elsősegélyben kell részesitened a rablót. Hát nagy vonalakban ennyi. Szóval :engedély nélkül illegálisan van nálad és ezért bizony börtön jár !!

                            Komment


                              tarthatsz
                              Talán könnyebb rá jogosultságot szerezni mint nálunk?

                              - - - Updated - - -

                              Ha minden igaz,majd átküldenek egy videót amin húzom az 500-as NSU bajszát. Ha átmegy a cenzúrámon,megpróbálom ide feltölteni.

                              Komment


                                Ha átmegy a cenzúrámon,megpróbálom ide feltölteni.
                                Szorítunk, hogy sikerüljön....

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X