Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Chemotox kocsmája

    Sziasztok!

    Készítettem a számomra és bárki más számára egy "kocsmát" mivel a valóságban elég messze állok bármilyen vállalkozás indításától

    Na jó a valódi ok az, hogy vannak olyan kérdéseim, észrevételeim, amik ütik a hülyeség kategóriát, de mivel én indítom ezt a témát így nyugodtan randalírozhatok benne Na persze kocsma alatt nem a káromkodást és a bunyót értem, hanem sok okosság mellett még több ostobaság is elhangzik egy kocsmában és nálam ez utóbbi fokozottan előfordulhat. Szóval úgy is írhattam volna a címet, hogy válaszoljatok chemotox hülyeségeire.

    Ettől függetlenül mindenkit szeretettel várok ide, bármilyen témában.



    Első kérdésem, hogy Pannónia pumpáról szép képei vannak-e valakinek. Próbálok egyet beszerezni, de amit hirdetésekben látok az koránt sem biztos, hogy eredeti pumpa...

    #2
    Egy olyan kérdésem is lenne, hogy elmondható-e, hogy anyák csavarok alátétek milyen módon voltak kezelve saját esetemből kiindulva Pannonia P10-H esetén? Kezelés alatt értem: Horganyozás, krómozás.

    Komment


      #3
      Szerintem konkrét, „veteránokkal” kapcsolatos kérdéseidet a megfelelő helyeken tedd fel. Hiszen erre való ez az egész fórum!

      Több esélyed lenne választ kapni is, arról nem beszélve, hogy mások is megtalálnák később ezeket a beszélgetéseket a cím alapján.
      -t5- és soveny kedvelte ezt.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        (mir-mur)Tegyél bele gyári Ural dugót ! Az van Nyíregyen bőven.

        Jó, majd beszélek Deél Józsival :-D
        Utoljára szerkesztve a következő által: chemotox; 2012 febr. 05, 18:03.

        Komment


          #5
          Jó ötlet ez a téma chemotox . Na akkor én is kérdezek, olyan képek kellenének amin rendesen lehet látni hova fogatták fel az indexet és hogyan(úgy tudom hogy több megoldás is volt a hátsó párt illetően, ezeknél az érdekelne hogy hol fúrták át a szerszámtartót ) a 210-es babcin. Leveszik a gipszet neki is állok meg a világítást is feldobom pár modern cuccal, de addig észre se lehet majd venni amíg fel nem kapcsolom .(Mielőtt valaki félreértené nem szakbarbárkodás lesz .)

          Előre is köszi a képeket .
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 febr. 06, 21:01.

          Komment


            #6
            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jó ötlet ez a téma chemotox . Na akkor én is kérdezek, olyan képek kellenének amin rendesen lehet látni hova fogatták fel az indexet és hogyan(úgy tudom hogy több megoldás is volt a hátsó párt illetően, ezeknél az érdekelne hogy hol fúrták át a szerszámtartót ) a 210-es babcin. Leveszik a gipszet neki is állok meg a világítást is feldobom pár modern cuccal, de addig észre se lehet majd venni amíg fel nem kapcsolom .(Mielőtt valaki félreértené nem szakbarbárkodás lesz .)

            Előre is köszi a képeket .
            Hááát. Nem tudom már, hogy jó ötlet-e :-D




            Viszont lenne megint egy dolog.

            Alkatrész gondban vagyok. Mivel a motorom már másfél éve csak a hiányait mutatja újból és újból lenne megint kérdésem. A féklámpa kapcsolónak (legalábbis nálam) Kellene lennie távtartókank. Valakinek nincs elfekvőben? Sajnos úgy tűnik, hogy a börzéken ilyen "apróságokkal" egyáltalán nem foglalkoznak.

            Komment


              #7
              TZ kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                sepy, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  A#5-re semmi tipp? Egy leírás is elég lenne hogy hogyan volt megoldva.

                  Komment


                    #10
                    Csak nekem tűnik úgy, hogy Chemotox kocsmájában mindenki részeg, vagy tényleg nem stimmel valami? Már többször olvastam végig a hozzászólás folyamot, de teljesen összefüggéstelennek tűnik az egész. Persze milyen lenne egy kocsmai beszélgetés, ha nem ilyen.
                    Che és Tamás78 kedvelte ezt.
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      #11
                      UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Csak nekem tűnik úgy, hogy Chemotox kocsmájában mindenki részeg, vagy tényleg nem stimmel valami? Már többször olvastam végig a hozzászólás folyamot, de teljesen összefüggéstelennek tűnik az egész. Persze milyen lenne egy kocsmai beszélgetés, ha nem ilyen.
                      Szia!

                      Emlékszel a miért éppen Alaszka című sorozatra? Na ott profi módon el tudtak beszélni egymás mellett az emberkék :-) Itt egy kicsit még jobb is a helyzet :-) Van egy hozzászólásom, amivel nem akartam terhelni az eredeti témát, így ide válaszoltam. Belátom nem volt jó ötlet, de azért nem töröltem ki, mert itt bőven elfér az is :-)

                      Komment


                        #12
                        UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csak nekem tűnik úgy, hogy Chemotox kocsmájában mindenki részeg, vagy tényleg nem stimmel valami? Már többször olvastam végig a hozzászólás folyamot, de teljesen összefüggéstelennek tűnik az egész. Persze milyen lenne egy kocsmai beszélgetés, ha nem ilyen.
                        Egy kissé keszekusza de szerintem ilyen topik is kell .

                        Komment


                          #13
                          Na megint itt kötök ki . Ezért az egy kérdésért inkább nem nyitok új témát. Szóval csak annyit kérdeznék hogy ezekkel lehet helyettesíteni a gyári burákat?
                          Click image for larger version

Name:	YM1838W-1.jpg
Views:	1
Size:	27.1 KB
ID:	130827
                          (természetesen az átlátszó rész narancssárga)
                          Sajnos csak ilyet tudtam szerezni. Ez hajazott leginkább arra amit a gyár használt a gyártás utolsó éveiben :S .

                          A válaszaitokat előre is köszönöm .
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 febr. 24, 19:15.

                          Komment


                            #14
                            Természetesen fölszerelhető, ha nagyon nézik az E betű jelölésnek benne kell lennie, de az újakba mind beleütik már.

                            Komment


                              #15
                              Azt néztem hogy benne van-e csak inkább rákérdeztem, holnap megyek az utolsó alkatrészekért utána meg jöhet a meló .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X