Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Így utólag megnézve a képet,az derül ki...hogy milyen ügyes és hajlékony vagyok hogy így tudok dolgozgatni..
    Tanúsítom, mikor ott jártam, én egyfolytában azt lestem, hogy mit verek le a hasammal, te meg az idő alatt míg én kettőt léptem befelé már a satupadtól fordultál vissza.

    Komment


      ...hogy mit verek le, te meg az idő alatt míg én kettőt léptem befelé már a satupadtól fordultál vissza.
      Nos,velem is hasonló volt,mikor ott jártam

      Komment


        Mert én karcsú vagyok,és úgy közlekedem mint a kígyó.. Örülök a nagyobb helynek,sokkal több minden befér.. persze a mozgástér egy kicsit megfogyatkozott. Fogyókúrázok egy kicsit,és még tudok pakolni.

        - - - Updated - - -

        Csak logisztika. Még egy Jawa és egy Swalby befért.

        Komment


          Attila, a Pannónia blokkos kolléga bejelentkezett már, akit PM-ben írtam?

          Komment


            Még nem. De most kb 3-4 hétig zsúfolt vagyok.

            Komment


              Lelkierőt gyüjtögetek.. Egész héten két Trophy 250 restaurált motort próbáltam beüzemelni. Nem sokat tudtam örömködni.. az egyikből már kivettem a motort. Eltört szénkefetartó leégett állórész, megkalpát kifúrt forgórész. Nyolc hengerfejtömítés, átfúrt motorblokk (pár helyen mellé csúszott a fúró amikor az összefogó csavarokat kifúrták) perze van szintbe szakadt csavar is. Az külön öröm volt hogy le akartam mérni milyen lehúzót csináltassak a kuplunghoz,mert olyan tuti helyre pakoltam hogy nem találom. Nem volt rá szükség mert leesett magától. A visszajelzők szépen világítottak (rá volt kötve a km óra világítása,hogy olyan legyen mintha igen..de nem) Gyujtótrafó csere után indítottam,de nem volt örömködés. Az előgyujtás lábtörésrs állítva. még pár apróság. Most a blokk az asztalon. Elővettem a másikat ami igéretesebb volt...volt benne akku Gyujtás maxon,ez is majd eltörte a bokám. Ellenőrzéskor a dekli levételénél ua a süllyesztett kereszthonyos csavarok. Ellenőrzés után után ugyanúgy kötött visszajelzők. Beállítás után indult,leált...20 rugás semmi. Benzin van, megszakítót mozgatva szikra van. KLG gyertya csere.. indul majd leál. szikra van benzin van,nem indul. Gyertyacsere indul, jár ... leállítom,próba. semmi. Szikra nincs,csak ha kézzel nyitom a megszakítót. Hiba: utángyártott megszakítónak a szegecselése kontakt hibás. Újraszegecselés után oké..viszont a megszakító rugójához a bütyök forgáskor hozzáér (ez sötétben vvolt látványos) Már ez is rendben. Az hab a tortán,hogy mikor jár a motor kifújja az olajat a kuplung bovdennél. + apróságok. Egy motor "csak" beüzemelése nem is mindig olyan egyszerű.

              Komment


                Szerintem jó vétel egy Lada Niva

                http://m.origo.hu/auto/20161114-hihe...ada-video.html

                Komment


                  Szerintem jó vétel egy Lada Niva

                  ORIGO
                  Náluk ennek nagy hagyománya van,nézd meg az alábbi videót:

                  Vezetés karambolos autóval? Nem gond! – Autó-Motor

                  Komment


                    Ma otthon hagytam a dógozó kulcsát ezért hazamentem érte. Jószerint 6kor járok dolgozni de így már 7 óra múlt, toltam neki rendesen mikor látom jön utánam valami villogós. Lassítottam hogy ne vigyem túlzásba a gyorshajtást erre utolértek de nem előztek meg. Hát akkor gondoltam rám kíváncsiak és tényleg.
                    Volt a előzéskor egy tiltótábla meg egy záróvonal, amit egy csekkel és 2ponttal toleráltak, ezuton is köszönöm!
                    Viszont amiért ezt írtam olyan sza..áhasznált elsőgumit én még elképzelni sem bátorkodnék, de biztos nem ülnék be abba járgányba, Ők pedig meghajszolták rendesen hogy utolérjenek.
                    Nem irgigylem Őket!

                    Komment


                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Viszont amiért ezt írtam olyan sza..áhasznált elsőgumit én még elképzelni sem bátorkodnék, de biztos nem ülnék be abba járgányba, Ők pedig meghajszolták rendesen hogy utolérjenek.
                      Nem irgigylem Őket!
                      Lefényképezted legalább?

                      Komment


                        Kedves Emu!

                        Amikor azt olvasom,hogy bántanak téged,-arra én nem tudok tetsziket nyomni.Nem jó dolog az,ha az embert semmiségekért csekkel és ponttal csesztetnek,hogy a gólya kanyarítana egy jó kövéret,jó magasról a csákójukra!

                        Az köztudott,hogy a szervek autói és motorjai,jól szét vannak hajtva és az elhanyagoltságuk is megérne egy külön oldalt,de az erőszak-szervezetekre úgy tűnik nem vonatkoznak azok az előírások,mint a Tiborcokra (nem a király vejére gondoltam)..

                        Az amúgy is rossz kezdetű reggel után,-talán szerezhettek volna egy kis örömöt azzal,ha megkérdezik tőled,-hogy miért olyan sietős és esetleg rendőri felvezetéssel érkezhettél volna a munkahelyre,ezzel is segítve a nemzetgazdaság GDP-jének meredek felfelé ívelését.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          az erőszak-szervezetekre úgy tűnik nem vonatkoznak azok az előírások
                          én még anno '95-ben úgy tanultam a "B" tanfolyamon hogy ha a rendőr/tűzoltó/mentő nem használja a megkülönböztető jelzéseit, ugyanolyan közönséges résztvevői a forgalomnak mint bárki más, és a szabályokat ugyanúgy be kell tartaniuk.
                          Ennek ellenére hetente legalább egyszer látok a belvárosban nagy sebességgel száguldozó őrzőket, mindenfélee villogó, vagy sziréna használata nélkül.
                          De biztos én tanultam rosszul, vagy rosszul emlékszem, esetleg már nem is úgy szólnak a szabályok, és nekik valóban bármikor bármit szabad...

                          Komment


                            De biztos én tanultam rosszul, vagy rosszul emlékszem, esetleg már nem is úgy szólnak a szabályok, és nekik valóban bármikor bármit szabad...
                            Ebben a mondatban mindenre igen a válasz, tudhatnád...
                            Utoljára szerkesztve a következő által: sinter; 2016 nov. 21, 15:59.

                            Komment


                              Engem nem zavar ha jönnek mennek!SŐT!Örülök neki ha látom őket!Igaz nem sűrűn állítgatnak meg!De büntetni elég sűrűn szoktak!Mostanában kb úgy 30 éve bírságoltak meg Kecskeméten........persze gyorshajtásért!Higgyétek el nem védem a szervet!De szerintem a mi rendőreink igen magasan képzett és toleráns emberek!PL:A motoros rendőreinknek nem akad párja Európában!Minden versenyt megnyernek!Csak hagy végezzék a dolgukat mindannyiunk üdvére!Mert Q-a rossz lenne he nem azt tennék!Nem kell őket piszkálni!Nagyjából be kell tartani a szabályokat és akkor ők sem fognak!Egész életemben úton járó voltam de nem találkoztam olyannal hogy ok nélkül csesztettek volna!

                              Komment


                                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Amikor azt olvasom,hogy bántanak téged,-arra én nem tudok tetsziket nyomni.
                                Józsi bácsi!
                                Köszönöm aggódásod, de hidd el jól megúsztam, ha évi 50000km fölött megyek ez becsúszik néha, és be is kell hogy csússzon néha mert különben nagyon elkanászkodok.
                                Sajnos észreveszem magamon, hogy képes vagyok felülírni szabályokat mert azokat nem tartom fontosnak. ilyen a sebességkorkátozás amit kissé felülírok aztán ráfaragok és akkor újraértelmezem. Most az orromra koppintottak a záróvonalért amit egy ideig majd megint tiszteletben tartok, aztán ha már nem majd újra megérdemlem, hogy a fejemre üssenek.
                                Ugye az első kérdésük az volt hogy elismerem-e a szabálysértést.
                                Temészetesen elismertem, mert engem úgy tanított az anyám kisiskolás koromban, hogy amit csináltam vállaljam el mert akkor kisebb büntetéssel is megúszom. (Volt hogy ez nem jött be)
                                De a rendőrautóban kamera van, az rögzíti, ostobaság is vitatkozni csak a jóindulatot cseszem el!
                                és különben is megszolgáltam

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X