Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Itt nézelődtél már: Amit a JAWA Babettákról tudni érdemes

    Komment


      #17
      Plero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Alap . Itt néztem hogy milyen indexeket használtak és így kerestem egy kinézetre nagyon hasonló vagy ugyanolyan indexet.

      A rögzítési módoknál hátul a hajlított fémlemezes megoldás lesz, az elsőn meg még gondolkodom mert nem akarok fúrni faragni, lehet ott is fémlemezzel oldom meg de ha van jobb ötlet akkor szívesen meghallgatom .

      Komment


        #18
        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Alap . Itt néztem hogy milyen indexeket használtak és így kerestem egy kinézetre nagyon hasonló vagy ugyanolyan indexet.

        A rögzítési módoknál hátul a hajlított fémlemezes megoldás lesz, az elsőn meg még gondolkodom mert nem akarok fúrni faragni, lehet ott is fémlemezzel oldom meg de ha van jobb ötlet akkor szívesen meghallgatom .
        Nekem nincs indexem ezért nem tudok neked segíteni.

        Komment


          #19
          Plero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekem nincs indexem ezért nem tudok neked segíteni.
          Nekem sincs sajna pedig nagyon kéne . Ezért is szenvedek vele ennyit .
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 márc. 09, 19:47.

          Komment


            #20
            Na voltam egy szakinál és konzolok helyett azt ajánlotta hogy fúrjam ki a 2 jukat 2 oldalt a szerszámtartón meg a fényszóró tartóján az indexeknek. Mi a véleményetek erről a felállásról?

            Komment


              #21
              Szervusz . Átalakítást , változtatást , csak olyan formában , hogy bármikor vissza alakítható ( szerelhető ) legyen. Más esteben 30 év múlva lehet erőteljesen zsebbe nyúlni és venni nagyon drágán eredeti alkatrészt . Üdvözlettel.
              Utoljára szerkesztve a következő által: dafko54; 2012 márc. 09, 23:48.
              Che és kollarg kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Na voltam egy szakinál és konzolok helyett azt ajánlotta hogy fúrjam ki a 2 jukat 2 oldalt a szerszámtartón meg a fényszóró tartóján az indexeknek. Mi a véleményetek erről a felállásról?
                Szia!

                Pörgeted a kocsmát rendesen, köszi!

                Szerintem is inkább maradj a vissza alakíthatóság mellett, maximum én is annyiban gondolkozok. Szóval ha nem muszáj, ne fúrkálj...
                Utoljára szerkesztve a következő által: chemotox; 2012 márc. 10, 07:25. Oka: kiegészítés
                korompaiistvan kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Hát én is maradnék annál de sajna se anyagom se szerszámom nincs fém munkákhoz . Akiknél meg idáig voltam nem vállalták el :S . Amúgy azért ide írom mert pár kérdésért nem akarok új témát nyitni .
                  Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 márc. 10, 09:09.

                  Komment


                    #24
                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akiknél meg idáig voltam nem vállalták el
                    Még azokról a konzolokról van szó, amik 10 mm hosszúak, 8-asak kívül, és 5 mm a furat bennük?

                    ----

                    Közben utánaolvastam, az mintha nem a te kérdésed lett volna... Nem ittam, aztán mégsem vagyok képben...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 márc. 10, 14:52.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      #25
                      Tévedni emberi dolog . Úgy néz ki a legjobb anyag amit itthon találtam egy régi gépemnek a háza(sajnos ez volt a legjobb amit a tároló mélyén találtam), Hátül a csomagtartó egyik csavarja fogja tartani. Elöl is valószínűleg egy darabból lesz és csinálok hozzá 2 bilincset. Hétfőn meg iránya festékbolt és lefújom őket matt feketére .
                      chemotox kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Apae mostanság nem jár erre, remélem nincs baj...

                        Komment


                          #27
                          chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Apae mostanság nem jár erre, remélem nincs baj...
                          Szia Jóska!

                          Az "Ütközetben eltűnteket" itt keressük!
                          http://veteran.forum.hu/beszelgetese...mon-hill-1258/
                          A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                          Komment


                            #28
                            Két rövidke kérdésem lenne csak ezért inkább ide írom, az egyik hogy mit lehetne tenni hogy a szíj ne csússzon ki mindig oldalra és dörzsölődjön szét a kuplung oldalán a másik pedig az hogy a főtengely szimering cseréhez mindenképp szét kell borítani a blokkot?

                            Komment


                              #29
                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              főtengely szimering cseréhez mindenképp szét kell borítani a blokkot?
                              Általában igen. Melyik oldal?

                              Pl. Pannoniánál a gyújtásoldalihoz nem kell, mert kívül van. Csak óvatosnak kell lenni, leszedni alaplapostól mindent, kicincálni a régit és vigyázva berakni az újat. A másik oldalon két csapágy között van, na ha az adja meg magát, akkor lefelé szokott görbülni az ember szája...

                              Egyébként a hétvégén nem voltál kint a VII. Dunántúli blabla kiállításon? Láttam két Babettást, az egyik elég fiatalnak tűnt, csak mire utána eredtem volna megkérdezni hogy véletlenül "jagdtigger" fedőnéven fórumozik-e, addigra eltűnt a látómezőből.
                              Che kedvelte ezt.
                              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                              Komment


                                #30
                                Szerintem a kuplung felőli adta meg magát.

                                Nem voltam, ezzel nem mernék odamenni(bőven van mit felújítani rajta...). Amúgy nem nehéz felismerni az enyémet, univerzális indexek vannak rajta meg a gyáritól kissé eltérő mennyiségű kábel lóg ki a fényszóró házából .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X