Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor tévedtem
    Nem tévedtél ! Én fogalmaztam félreérthetően. Egy tengely, és a tengely mind két végén két egymáshoz rögzíthető, egymáshoz képest elforgatható sonka. Ezzel lehet a vibrálás mértékét szabályozni. Mindent lehet vele polírozni, csak koptatóanyagot kell helyesen megválasztani.

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      csak koptatóanyagot kell helyesen megválasztani.
      És savállóhoz valód lesz?

      Komment


        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        És savállóhoz valód lesz?
        A kereslet alakítja a piacot ! :-)

        Komment


          Nagy géplapátos,felvonó puttonyos betonkeverők garatjánál szoktak ilyenforma vibro motorokat használni,legalább is ott találkoztam ilyesmivel.A nedves üzem miatt ezek a szerkezetek teljesen zártak.Azt nem tudom,hogy a hűtésük hogy van megoldva,de lehetséges,hogy a túlmelegedés okozhatott a motorban elektromos problémát.Elviekben a vibro polír is lehet nedves üzem,ezért a konstrukció megfelelő,de azért a hűtésre ki kellene találni valamilyen megoldást,mert akkor hosszú élettartama lehetne.Sajnos a berendezés méreteit nem tudom a képek alapján megbecsülni,jó lenne róla egy akár elnagyolt befoglaló méret.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            és még harlekin katica és "zödpoloska" inváziót i
            S van ezéknél kártékonyabb "áldás" is..

            Komment


              Örömteli nap volt. A kész Jawa lábtartója letört a vázról... de már javítva, s 99% készültségben. Lehet ez volt az utolsó Jawa javításom.. Az MZ-k javításakor egy nap alatt annyit haladtam mint ennél két hét alatt..

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt azért megörökítettem. Nagyon kellemesen,jól motorozható gép attól függetlenül hogy csak 250ccm. Meglepően jól gyorsul és kellemesen duruzsoló a hangja 80-as tempónál. A tartályán a krómbetétet én festettem.
                Nicsak Nusi! Ismerős!

                Komment


                  Mai nap kellemes részleteiről lövök pár képet. Este jövök,s töltögetek... bort is,képeket is az MZ projektről.

                  Komment


                    Sajnos rámsötétedett, s már nem tudok fényképezni. A haladás az elég látványos lett, a blokk a helyén, az teleszkópok összerakva helyretéve. A bovdeneket legyártottam,kerekeket fékeket rendberaktam. Az elejéről azért csináltam két képet.

                    Komment


                      Az lemaradt,hogy két motorról van szó. Az egyik kicsit rosszabb mint a másik..de abból lesz a jobb. Gyári új főtengelyt sikerült bele kerítenem.

                      Komment


                        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igen ! Külön elforgatható, és mind a két tengelyvégen van 2-2 db
                        És ezt a készséget felcsavarozod a kád aljára, vagy huncutabb az összeállítás?

                        Komment


                          Eddig jutottam..túl sokat szöszmötöltem az apróságokkal. Az üléseket még át akartam húzni,de elhalasztom kicsit.

                          Komment


                            A Jawa 360 oldalassal is összeállt. Holnap delőtt szervízelni megyek, s veszek még hozzá pár csavart. Ha azok a helyükre kerülnek akkor főpróba az oldalkocsi beállítás helyessége miatt. Arról is lesz kép,mert biztos van aki kedveli... én inkább nem írok véleményt. Rengeteg munka fekszik benne,de ez inkább annak köszönhető..hogy a műhelyszemétből összesöprögetett majd eladásra összekalapált (szószerint) szrt vállaltam el látatlanba. Addig kalapáltam és hegesztettem,amíg motor lett ebből is.

                            Komment


                              Kis üröm az örömben... fogy a borom erőssen.. Márpedig én Keszi előtt nem bontok másik demizsont..

                              Komment


                                Orrcsipesz és gumikesztyű mindkettő megvolt és hozzá a szaktudásod ami meg van lássunk csodát!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X