Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hát igen, a Jawa-nak sikerült újra gyártásba vonni ezeket a régi vágású gépeket.
    Nagy szívfájdalom, hogy nálunk az összes Danuvia, Pannónia márkanév feltámasztási kisérlet hamvába hal.

    Komment


      CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      valami hasonló pihizik a sufniban pár láda alján nálam is:-)

      Komment


        Emlékeztek rá?
        https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

        Fiatalabbaknak segítség: Harmadik típusú találkozások, Ördögtorony

        Komment


          Szervusztok!


          Nagy örömmel írom nektek,hogy ma 11h42'-kor felpillantva az égre,megláttam az idei év első fecskéjét cikázni a levegőben.A fenti eseménnyel bizonyítva látom,hogy visszavonhatatlanul beköszöntött a tavasz,-kiteleltünk.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Végre! Szegény hólapátom már kezdett kihajtani. Betenném, de estére szelet, lehűlést reggeli fagyot jósolnak. Ma estére még kint marad.

            Azért ez a fecske tényleg jó hír.

            Komment


              CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szegény hólapátom már kezdett kihajtani. Betenném, de estére szelet, lehűlést reggeli fagyot jósolnak.
              Hozzá ne nyúlj, nem akarok havat!
              Inkább küldök neked ősszel Postán egy újat az elkorhadt helyett.

              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              megláttam az idei év első fecskéjét cikázni a levegőben
              Én a múlt héten tisztán hallottam a hangjukat. Felnéztem, de nem láttam őket. De ezek szerint tényleg ők lehettek, és nem hallucináltam

              Komment


                Zsolti, Te gyanús vagy nekem, biztos kint van még az a lapát???
                A mai időjárásjelentésből:
                "A felhőátvonulásokból szórványosan - nagyobb eséllyel keleten,
                északkeleten - alakulhatnak ki záporok, akár jégdarával, kisebb méretű
                jéggel kísért zivatarok is, sőt az Északi-középhegység legmagasabban
                fekvő csúcsain akár hópelyhek is keveredhetnek a záporos csapadékba."

                Komment


                  HÁÁÁT, valójában a garázsban van már egy ideje, de a kocsin még a téli gumik vannak. Ja és az ablakból rálátni kívülről a hólapátra.

                  az Északi-középhegység legmagasabban
                  fekvő csúcsain
                  Tekintettel arra, hogy síkvidéki lapátom van (egy db lapos furnérlemez nyélre csavarozva), ezért a hóhárítási funkció csak az Alföldön működik.

                  De azért vigasztalásul itt egy népdal:

                  Fúj, süvölt a Mátra szele Máriássi István énekel - YouTube

                  Komment


                    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    de a kocsin még a téli gumik vannak
                    Na, nekem nagy a szám közben meg kiderül, miattam van az egész?!
                    Ugyanis én épp tegnap cseréltem le a téligumikat (mert volt épp "felesleges" pénzem).
                    Én hülye, gondolhattam volna! Hiszen az autómosás is esőcsalogató. A téli gumi lecserélése pedig tél visszacsalogató
                    Srácok, bocs a rossz időért!

                    Komment


                      Na, nekem nagy a szám közben meg kiderül, miattam van az egész?!
                      Ugye ugye??! Írogatunk írogatunk, a guminkat meg lecseréljük.

                      Komment


                        Nem hagyhatja fenn,ha van folyadékbevitel is,-csak-csak le kell venni!


                        Vicc lenne,-ha kicsit elvont is.

                        Üdv.:Che

                        Komment


                          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Vicc lenne,-ha kicsit elvont is.
                          Értem én a viccet...
                          Kis gondolkodás után leesett

                          Komment


                            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A téli gumi lecserélése pedig tél visszacsalogató
                            Srácok, bocs a rossz időért!
                            Na jó, ez az időjárás... ez már nem olyan vicces. Mi legyen, visszategyem a téligumikat az autóra, hogy visszaálljon a rend?

                            Komment


                              Mi legyen, visszategyem a téligumikat az autóra, hogy visszaálljon a rend?
                              Javaslom a köztes megoldást: tetőcsomagtartó föl és arra tedd rá a téli gumikat. Április van. Egyik pillanatban szépen süt a nap, a másikban meg esik - jó esetben - az eső.

                              Komment


                                Hát ne haragudjatok, de ezt muszály idemásolnom. Az a gázmarkoltat szsz. mindent visz

                                https://www.facebook.com/hotbikerbab...type=3&theater

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X