Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Éjféli berregtetés. BUÉK!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Éjféli berregtetés. BUÉK!

    Lehet hogy még nem késő!
    Ahogy mentem a templomba, az évvégi hálaadó misére, hirtelen megvilágosodtam. Mondjuk többnyire ezért megyünk ilyen helyre efféle tartalomból.
    NA DE!
    Egyszercsak rájöttem, hogy amíg mások kemény és sok-sok forintot, vagy a családi ezüstöt, -vagy mittudom én - költik petárdákra, meg hasonlóan szilvesztert boldogító, kutyát riasztó szerekre, addig más elhatározás levék most bennem az éjféli feltűnősködő fickándozásra.
    A nulladik órában ez év múlásávál majd legott tartok egy motor berregtető óév búcsúztatást.
    Pusztán beindítom Motorka 117-et, és jól húzgálgatom a gázt, motorom szépséges szólását annak pazar fény és hangjátékával kísérve.
    Na ezt iparkodom, audiovizuális is rögzíteni, majd közzé tenni.
    Ha van kedvetek és még tudtok ilyesmire kapacitálni magatok, akkor nosza és berregtetésre fel!
    Akár éjfélkor, akár kissé később!
    A motor mindig berugható állapotban van, akár mi is!
    BUÉK MINDEN FÓRUMOSNAK!
    Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2016 dec. 31, 18:15.

    #2
    Én is Boldog Új Évet Kívánok minden Fórumos Barátomnak és ide tévedőnek.
    Ricsi95D, Titus és 6 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Boldog Új Évet kívánok mindannyiótoknak!!!!!!
      Ricsi95D, Titus és 7 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        BUÉK mindenkinek ebben a vadonatül 2017-es évben!
        És akkor íme a berregtetés az új év hajnalán!
        Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2017 jan. 01, 00:27.

        Komment


          #5
          És akkor íme a berregtetés az új év hajnalán!
          Hát ez elég halkra sikeredett ! BUÉK !

          Komment


            #6
            Sebaj,-Igrich hozzáképzeljük vala és már berreg is valahol.

            Nagyon sok Boldog Újévet kívánok,neked és a családodnak!

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              #7
              Hát nem bírtam feltölteni, mert előbb youtubra kell és onnan le. Legalábbis úgy tűnik, hogy így lehet videót feltölteni a fórumra.
              Ne búsúljatok, rajta leszek az ügyön, de az éjszaka már nem volt hozzá humorom.

              - - - Updated - - -

              Most aztán kélsz! Most tényleg láthatjátok! Reklám mentes! Tehát forog, tehát berreg!
              Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2017 jan. 01, 10:31.

              Komment


                #8
                Sok,élményben gazdag, balesetmentes motorozást hibátlanul pöfögő gépekkel és hozzá jó időt,egészséget,teli tankot 2017 évben!

                Komment


                  #9
                  Eléggé lassan "szárad fel" a társaság,ebből a nagy éjszakai berregtetésből,-nagyon csendben vagytok,-talán nem csak berregtetés volt,hanem tütü is?

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    #10
                    nagyon csendben vagytok,
                    Jelentem én besz@rtam!

                    Komment


                      #11
                      Boldog Új Évet mindenkinek!

                      Komment


                        #12


                        Igaz nem szilveszter éjjel de most is kutya hideg volt, -8°C :
                        https://dl.dropboxusercontent.com/u/...102_090732.mp4

                        Első két próbálkozásnál 3/4-en volt kb a szivató, utána teljesen "kihúztam" de az is csak éppen hogy elég volt... A másik két paripát rendszeresen hajtom így azokat nem kellett járatni, a "nagy dög" viszont kint dekkol a "sufniba" 220 meg nuku így muszáj időnként megjáratni.

                        Komment


                          #13
                          Lehet még feltölteni berregtetést, nem csak éjfélor születnek gyerekek az új évben. Szerencsére!

                          - - - Updated - - -

                          Igaz nem szilveszter éjjel de most is kutya hideg volt, -8°C
                          Lehet még feltölteni berregtetést, nem csak éjfélor születnek gyerekek az új évben. Szerencsére!
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2017 jan. 02, 13:40.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X