Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kémleljétek az eget!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Jawa bölcsőváz
    Amely alsó bölcső elől a villanyakhoz oldalról van hegesztve, és még normálisan meg se tudták csinálni, mert 2 műanyag dugó jár bele...az milyen már? Ez nem elfogultság, hanem tény.
    És a Cz váz is bölcső.
    Krómozott tank van mindkettőn, sőt a Cz-nek krómozott az első-hátsó sárvédője is.

    A motor ugyan az
    Hasonló. A Cz hátul is keskeny(kivéve a 472.6 szériát).
    3 féle tank, 2 féle ülés, 3 féle első lámpa, 2 féle hátsó, 3 féle műszeregység, 2 féle váz, 2 féle blokk, 2 féle kerék.
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2014 szept. 13, 18:30.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #32
      Üdv wsievers!

      Jawa 350 typ 634 ÄŒtyÃ…â„¢ka Én mindig ikreknek tekintettem a CZ és Jawa 350-es motorokat. Nagyon rossz véleménnyel vagy a Jawa dupla bölcsővázáról,pedig nem rosszabb mint a CZ-szimpla bölcsője.Hangsúlyozod a CZ krómozott sárvédőit,figyelmen kívül hagyva a Jawaét! Az eladott darabszámokat tekintve a Jawa sokkal sikeresebb mint a CZ,de a sportban is megelőzi a CZ-t. Az ISDT versenyeken elért győzelmei mellett a gyorsasági pályákon is VB helyezéseket ért el. Természetesen figyelembe vettem a CZ krosz győzelmeit,de ott is a Jawaé az elsőség Jaromir Cizek 1958-as EB. győzelmével.

      Komment


        #33
        Szervusztok!


        JAWA,vagy CZ,-CZ,vagy JAWA? F@sza az mind a kettő.Korában nagyon,de még napjainkban is el lehet velük motorozgatni,ti tudjátok a legjobban.Valaha én nagyon márkasoviniszta voltam,a CZ-t illetően,-mára kinőttem ezt a "betegséget",most már becsülök minden járóképes régi technikát.Ami meg nem járóképes,azt azért becsülöm,mert lehet még belőle az.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #34
          Az égen sajna már csak varnyúk vannak

          Komment


            #35
            Az égen sajna már csak varnyúk vannak
            Felétek is? Felénk is, de akkora mennyiségben, hogyha befejeztem a rendrakást a pincében (valamiféle őszi nagytakarítás,csinálom a helyet az almának) megnézem a Hitchcock-féle Madarakat...

            Úgy tűnik nem ritkítják felénk a varjakat, pedig tényleg nagy fekete felhőkben lepik meg a vetéseket.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #36
              Én viszont ma láttam egy eszement gólyát. Ittfelejtette magát ebben a trutymó időben szerencsétlen

              Komment


                #37
                Úgy szakadt az eső hogy nem kapott felszállási engedélyt.

                Komment


                  #38
                  Szervusztok!


                  Egy fecske nem csinál nyarat,de még kettő sem,-nos ma két fecskét láttam repülni a látómezőmben.Mondtam is nekik,-iparkodjatok,hogy jövőre is láthassalak benneteket!Egész napos borús gyengén ,de esős napunk volt,-olyan igazi kifi.gásra való idő és néha már hallani egy-egy távoli kár-kár-t is.Szedegettem a diót és jól átnedvesedett a hátamon a gúnya,már nagyon unom ezt az örökös őszi gyűjtögetést,hol a szilva,vagy mogyoró és most a dió.Lett szilvalekvár bőven és ha minden jól megy szilvapálinka is lesz.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    #39
                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    már nagyon unom ezt az örökös őszi gyűjtögetést,hol a szilva,vagy mogyoró és most a dió
                    Pedig pont ezek kárpótolják az embert ebben az egyre hűvösebb, egyre kopaszabb évszakban. Amikor begyűjtjük az almát, szilvát, diót, mogyorót, hogy télire legyen.
                    Tegnap tekertem egyet a határban és egy erdőszélen találtam 4 hatalmas diófát. Nos, vagy 10 kilóval megrakva mentem haza. A sütibe való már bőven megvan. Viszont pálinkaanyag sehogy nem adódott az idén. A körtefáról tavaly lejött majd' 3 hordóra való(!!!) , idén egyetlen egy darabot nem termett! Majd jövőre...

                    Komment


                      #40
                      Nekem van még tavalyról 30 liter almapálinkám. Nagyapámtól minden évben kapok 4-6 hordó almacefrét. Tündér az öreg mi?!
                      Dongós, ha már itt vagy: ne csak az eget nézegesd. Várd a postást, ma kaja után feladtam neked a távtartót, használd egészséggel.

                      Komment


                        #41
                        Süpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Várd a postást, ma kaja után feladtam neked a távtartót, használd egészséggel.
                        Én nem vagyok otthon, de a kutya nagyon várja és nagyon "szereti" a postást. Aztán szüleim úgyis megnézik, hogy kit szeret(ne) ennyire az a jószág. Köszönöm szépen hogy kerestél nekem távtartót és küldtél!
                        Valahogy jobban tetszik a Trophy oldalsztender nélkül (ami egyébként is furcsán állt, kikopott, deformált volt, nem szereltem volna rá vissza szivesen).

                        Komment


                          #42
                          Jon a tavasz, ilyenkor szeretem a legjobban a kinti melot egy par kep a heten vegzett munkaimrolClick image for larger version

Name:	DSC_0388.jpg
Views:	1
Size:	194.0 KB
ID:	143890Click image for larger version

Name:	DSC_0390.jpg
Views:	1
Size:	195.0 KB
ID:	143891Ez egy regebbi munka csak ide rakom hadd irigykedjenek akiknek sajna a a bezart irodaba kell koptatni a szeket es a maustClick image for larger version

Name:	DSC_0004.jpg
Views:	1
Size:	199.3 KB
ID:	143892Click image for larger version

Name:	DSC_0063.jpg
Views:	1
Size:	198.1 KB
ID:	143893Click image for larger version

Name:	DSC_0056.jpg
Views:	1
Size:	202.6 KB
ID:	143894

                          Komment


                            #43
                            Ahogy elnézem az a fenyő is veterán korú volt. Amúgy itt nálunk is nagyon szép most az idő, öröm kint lenni a szabadban.

                            Komment


                              #44
                              Libanoni cedrus a legbosszantobb hogy a kivagas utan darabokra szabdaltuk es otthagytuk elkorhadni mert az elszallitasa nagyon komplikalt 4darab fa nem is csak egy.A kollegam nem vastag de igy is latszik a merete kar ertuk.Click image for larger version

Name:	DSC_0093.jpg
Views:	1
Size:	199.2 KB
ID:	143895

                              Komment


                                #45
                                darabokra szabdaltuk es otthagytuk elkorhadni mert az elszallitasa nagyon komplikalt
                                Na, hát Magyarországon nem korhadna el ! Másnap, már a dudálós teherautó platóján lenne.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X