Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kinek mennyi kilométert ment a motorja?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    https://youtu.be/tGILv3N9MRYNem sikerült!!!!Átfordítanom az órát!Sajnos csapadékos nyár volt az idei vagy ha nem esett, hát lógott a lába!Én pedig esős időben nem motorozok!Kivéve ha a Veterán Fórum találkozóról hazafelé a pályán elkap!
    Így aztán 98500km a ,,Sárkány" repülési távja!Amikor 2013-ban hozzám került 66000km-volt benne!De az évben alig 5-6000km-t mentünk!Az idén 11000km-t!Kétszer cseréltem henger dugó párost!Egyszer csak dugót!
    Meg kell mondanom hogy a 2014-es átépítés óta legtöbb hiba a szigorú kíméletlen bánásmód miatt lépett fel!Ha normál ,,Veterános"tempóban ütlegelném sokkal kevesebb baj lett volna!(De akkor meg nem kell szerelni ami unalmas!Pedig hogy utálok szerelgetni!)Minden évben megfogadom hogy jövőre kímélni fogom.........de mindig beleesik valami kukac a jó szándékomba!
    U.I:Elnézést!Csak utóbb vettem észre hogy 50cc mocikról van szó!
    Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2016 nov. 18, 12:03.
    heeegany, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      átépítés óta legtöbb hiba a szigorú kíméletlen bánásmód miatt lépett fel!Ha normál ,,Veterános"tempóban ütlegelném sokkal kevesebb baj lett volna!(De akkor meg nem kell szerelni ami unalmas!Pedig hogy utálok szerelgetni!)Minden évben megfogadom hogy jövőre kímélni fogom.........de mindig beleesik valami kukac a jó szándékomba!
      Egyetértek, én is hasonló cipőben járok
      apacsavo kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Szerintem ez egy motoros betegség. Én is berzenkedek ha valaki egy szoci géppel vagy robesszal nem tiszteli a Cz-m. Olyankor én is adok egy igen kövér gázt és megnyugtatom az illetőt. Ez főleg a sok felömlős , rezonátorral megspékelt szimókkal esik meg. Hiába fiatalság bohóság!! Én sem tiszteltem a Stárral még az akkori nagyokat sem a turbó hűtéssel huztam Debrecen- Orosháza között ami a csövön kifért. Legrövidebb utam 2 óra volt minden gödröt ismertem és úgy szólt a gép mint a tövig húzott láncfűrész!
        heeegany, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Rossz már a memóriám!De úgy emlékszem hogy a Star-al két személlyel valahol 70km/ó körül baktattunk!Persze akkor ketten nyomtunk annyit mint most!Jól emlékszem vagy csak a fiatalság régmúlt rózsaszín köde kábít(nem ,,fű"!)kissé???!
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Jól emlékszem vagy csak a fiatalság régmúlt rózsaszín köde kábít (nem ,,fű"!) kissé???!
            Szerintem is furcsa,hogy a most tuningolt simik nem tudják amit a starok alapból?!!!!!
            sepy és Atti69 kedvelte ezt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #21
              Szerintem is furcsa,
              Én is úgy emlékszem gyerekkoromból,hogy a Stár ment 70 fölött kicsivel. Elmúlt pár évben csináltam párat, s 60 körül végük volt (felújítás után). Lehet hogy az finom illatos 86-os keverék jobban tette a dolgát?
              mátéapu, apacsavo és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Egy hétig reszeltem a hengert -nyílásait tűreszelővel petróleumba mártogatva. Ahogy változott pl. a felömlő íve gáztűzhelyen melegítettem a tűreszelőt és hajlítottam majd edzettem, hogy vigyen is.Hólyagos lett a tenyerem de megérte. A fogyasztás nem volt érdekes ismerős segítségével ricinus olaja keverékbe. Ha ismeritek a régi Stár óráját az enyém 6 óráig kiforgott. A turbó hűtés nélkül biztos,hogy nem lett volna tartós. Az áttétel változatlan volt.
                Atti69 kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X