Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Leszokni a dohányzásról

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Minden leszokónak kívánok kitartást!
    Ha "csak" napi 1 dobozzal szív el az ember, akárhogy is számolok, egy év alatt egy felújított Pannonia értéke jön ki!

    Komment


      #47
      140 Ft-ért veszem Ukrajnában a kék "duty free" Goldengate-et...ez árnak jó, motivációnak meg jelentéktelen. Csak azért írom, hogy van ilyen is, egyébként az itthoni közel 1000 Ft-os árat nem is lennék hajlandó kifizetni.

      Komment


        #48
        Én fiúk egészségileg vagy az eredetit vagy a mű" kitüremkedést"javaslom szívni! Az legfeljebb a pulzus számot emeli meg!

        Komment


          #49
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az legfeljebb a pulzus számot emeli meg!
          És jó esetben nem is füstöl úgy

          Komment


            #50
            Ma egy éve, hogy nem dohányzom!!
            Remélem így marad.. KITARTÁS MINDENKINEK!
            Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2015 jan. 27, 13:48.

            Komment


              #51
              Én külön gratulálok neked. A folytatás is csak rajtad múlik. Érik az embert megrázkódtatások de sose arra való hivatkozás adjon felmentést az elhatározásod/ fogadalmad / alól. Sose feledd csak elhatározás kérdése. Az akaratgyenge újból- és újból rágyújt! A másik " milyen egy dohányzó emberrel csókolózni egy nemdohányzónak"- mintha a hamutartót kinyalnád!!. Az előző dohányzott míg én mint írtam abba hagytam, ismerem az "ízét"

              Komment


                #52
                Ez már döfi!!!!Egy év az már leszokást jelent a hozzáértők szerint!
                1979 Január 28!!!!!......ez az én idő pontom!Persze sosem voltam nagy dohányos mert fekélyem volt és mindig megfájdult tőle!Abba hagytam az óta a gyomrom sem fájdogál!
                Kicsit ide tartozik mert írtad hogy vettél valamit és örültél neki mert el is füstölhetted volna az árát!A minap számolgattam hogy 38 ház van az utcánkban és ebből már 12-őt árvereztek vagy árvereznek illetve elhagyottan áll!(és nem is valami kis házak!)A 3-ik szomszédom mondta amikor költöztettük a szép 3 szintes elárverezett házából:Tudod Gyuszikám hány lónak(mert gazdálkodó volt!)Zsigának és háznak az árát füstöltem el és hugyoztam ki már!!!!!(bocsánat a szóhasználatért!)
                Lehet így is élni meg amúgy is!De szerintem a férfi embert a tettei és a sorsának az irányítása jellemzi legjobban!

                Komment


                  #53
                  Kicsit ide tartozik mert írtad hogy vettél valamit és örültél neki mert el is füstölhetted volna az árát!
                  Ez így van! És ahogy számolgattam, most lett INGYENBE !!

                  sepy!

                  Köszönöm a gratulációt!
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2015 jan. 27, 19:50.

                  Komment


                    #54
                    Sziasztok!
                    Kicsit felfrissítem ezt a témát, úgy látom egy év alatt nem írt senki ide.
                    Most két éve, hogy nem cigizek!! És már elértem oda, hogy nem is hiányzik! Az illatát még szeretem (nem minden esetben) és nagyon-nagyon ritkán rám jön, hogy húúú de jó lenne egy szál, de ahogy eszembe jut, úgy el is illan a gondolat.
                    Ajánlom mindenkinek a leszokást!!

                    Komment


                      #55
                      Ezennel sajátomnak tekintem ezt az oldalt!!!
                      Mivel senki nem ír ide, csak én. Mindenki dohányzik??
                      3 éve hagytam abba!!

                      Komment


                        #56
                        Gratulálok neked és mindazoknak kiknek volt akkora akarat erejük, hogy abbahagyták a cigizést. Kicsit én is vállveregetésben részesítettem önmagam mert én sem gyújtottam rá. Aki avval kezdi majd kevesebbet szívok vagy az oly divatos elektromos cigivel ámítja magát /meggyőződésem, hogy éppoly veszélyes!/ az csak önbecsapás és önámítás.

                        Komment


                          #57
                          3 éve hagytam abba!!

                          Virtuális vállveregés! Gratula!

                          Komment


                            #58
                            Gratulálok. Én gimnázium óta hol fél-egy év kihagyással, hol folyamatosan dohányzok. Épp milyen korszak van. Május környékén tettem le újra. Sok különös nincs benne. Csökkentéssel és pótló szerekkel nehéz lesz. Le kell tenni és kész. Mindig úgy hagytam abba, hogy ez az utolsó szál. Májusban a debreceni klinikák villamosmegállóban egy vékony multifilter volt az aktuális utolsó. Amire vigyázni kell, hogy egy függő örökre függő marad. Bármikor vissza lehet szokni, évtizedek után is. Napok alatt.

                            Komment


                              #59
                              Biztosan rossz dolog ez a függőség, szerencsére engem elkerült.
                              Mivel láncdohányos szülők mellett nőttem fel, már gyerekkoromban tiszta szivemből meggyűlöltem ezt az undorító szagú s...rt. Nem is emeltem szájnyílásomhoz soha ilyet! Mai napig nem is tudom megérteni mi a jó abban hogy az ember kátrányos füstöt szív a tüdejébe, majd kifújja, közben ordenáré büdös lesz a ruhája, haja, bőre...

                              Örülök neki hogy nem tudom milyen dolog a függőség... De most megyek és bedobok egy pálinkát mert a hajnali adag már kiment, kezd remegni a kezem.
                              Meg este a motorhoz is lemegyek, mert rendszeresen rá kell ülnöm, meg kell tapogatnom... De ez nem függőség, csak vashiány!

                              Komment


                                #60
                                csak vashiány!
                                Arra lehet kapni tablettát ! Vény nélkül kapható gyógyhatású készítmény. A kockázatok és......

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X