Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Leszokni a dohányzásról

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NEM BÁNTAM MEG!
    Lehet, hogy én sem bánnám... csak egy reggel így kell fölkelnem, hogy eldöntöttem.
    Egyébként csak azóta foglalkoztat újra a dolog, mióta ezt a témát olvastam.

    Komment


      #32
      taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Egyébként csak azóta foglalkoztat újra a dolog, mióta ezt a témát olvastam.
      Ha ismét foglalkoztat a gondolat,akkor jó! Eldönteni is nehéz,de végrehajtani.... Nekem iszonyú nehéz volt! Ajánlom a Nicorett rágót! Nikotin hiány ellen is jó,a számból hiányzó cigi ellen is és a "kényszernassolás" helyett is,bár pár kilót én is felszedtem azóta,de azt mondják az okosok,hogy a nikotin hiánya az emésztést is megváltoztatja. Mindenesetre én nem eszem dohányzás helyett! A baráti körömben van egy hölgy,aki alapból sem nádszálkisasszony,Ő azzal nyugtatja magát,hogy ha letenné a cigit,még kövérebb lenne.

      Komment


        #33
        Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        pár kilót én is felszedtem azóta
        Na ez az, ami nekem abszolút nem ártana 186 centi vagyok és 60 kiló (bár ez nem a cigi miatt, mindig is ilyen voltam)

        Komment


          #34
          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          186 centi vagyok és 60 kiló (bár ez nem a cigi miatt, mindig is ilyen voltam)
          Én csak 30 éves koromig,(bár én csak 180 cm vagyok)aztán szépen lassan kialakult az úszógumi,majd a sörhas! Az is igaz,hogy elég egyoldalúan mozgok,mert a munkában elfáradok,utána már nincs erőm hasizom gyakorlatokra!

          Komment


            #35
            "Egyébként csak azóta foglalkoztat újra a dolog, mióta ezt a témát olvastam."

            Üdv taluga!
            A Balaton átúszás körüli herce-hurca elterelte a figyelmemet az internetes elmélkedésről,de most újra itt vagyok!:-)
            Sokszor elgondolkodom azon,hogy van-e valós értelme írogatni ilyen oldalakon....már leszoktam erről rég,csak itt írok néha!
            Rájöttem egyetlen mondatodból,hogy igen is van értelme!
            Minden nagy dolog egy pici gondolattal kezdődik,ha már gondolkodsz-foglalkoztat- a dolgon nekem már megérte!!
            25 év füstölgés után kijelenthetem,hogy felemelő érzés szabadnak lenni ettől!!!!!!!

            Mellesleg átúsztam a Balatont szombaton 2:05:39 idővel,egy év edzéssel,nulla versenyúszó előélettel.
            Soha nem késő letenni,hisz a szervezet csodálatosan tud regenerálódni!

            Üdv:
            homa

            Komment


              #36
              Homa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mellesleg átúsztam a Balatont szombaton 2:05:39 idővel,egy év edzéssel,nulla versenyúszó előélettel.
              Soha nem késő letenni,hisz a szervezet csodálatosan tud regenerálódni!
              Üdv homa!
              Minden elismerésem!!!
              És örülök, hogy én írtam azt a mondatot, ami miatt fojtatod! Ti meg írtatok párat, ami miatt én gondolkodom...


              Homa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Minden nagy dolog egy pici gondolattal kezdődik
              És ebben teljesen igazad van!

              Komment


                #37
                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha a csak úgy tudom letenni a cigit, hogy a pipát is le kell, akkor inkább dohányzom.
                Akkor ez éppen neked való lehet: http://veteran.forum.hu/cseveges-vet...html#post33273

                Komment


                  #38
                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor ez éppen neked való lehet: Viccek
                  Köszi! Most mehetek hosszú szárú pipákat venni...

                  Komment


                    #39
                    Ha már itt ez a téma, egy új hírrel gondoltam fölélesztem.
                    Több mint egy hete nem dohányzom!
                    A találkozón látva mennyire kissebbséghez tartozom ezzel a "szokásommal", majd Beagle egy elejtett mondatát hallva, miszerint nég mindig füstölök, megérett a... nem is tudom mi... csak nem dohányzom már. És ennyi.

                    Komment


                      #40
                      Ehhez gratulálni tudok valamint annyit hozzátenni, hogy csak így tovább! És felhívnám a figyelmedet a dolog egyik jó oldalára: Marad lóvé tankolni.

                      Komment


                        #41
                        Több mint egy hete nem dohányzom!
                        Nagyon jó! Csak így tovább!

                        Én 22 év cigi után most január 27.-e óta nem cigizek. Nem azt mondom, hogy néha nem kaparom a falat, de mostmár több azoknak a napoknak a száma, amikor nem gondolok rá. Az elején szinte minden nap, minden kaja után ,minden felkelés után, minden kocsiból kiszállás után stb. eszemben volt.Nekem nagy erőt adott, hogy megszületett a második gyermekem .Feleségem is leszokott ,úgy hogy minden ok.
                        Kitartás kell és egy CÉL. Nálam az volt a cél ,hogy megvettem magamnak egy dolgot, amit nagyon régóta szerettem volna. (Nem veteránnal kapcsolatos. )Nem volt kevés pénz, de sok sem . És mindig az járt a fejemben, amikor cigizhetnék voltam, hogy ennek az árát x idő alatt elfüstöltem volna. Nagyon nagy erőt tud adni egy ilyen cél megvalósítása a leszokásban. Ajánlom mindenkinek.
                        Sok sikert! Egy év múlva írd meg, hogy hogy állsz !!

                        Komment


                          #42
                          Csak gratulálni tudok nektek!
                          Magam is abbahagytam korábban, de hat év után mégis újra kezdtem...és másodjára, harmadjára már sokkal-sokkal nehezebb volt megpróbálni, nem is sikerült hosszú időre.
                          Amit tapasztalatból javasolni tudok, hogy soha, de soha semmilyen apropóból ne nyúljatok hozzá egyetlen alkalommal sem, mert akárhány év, akár évtized is eltelik, az agy 100 %-osan emlékszik és példámból kiindulva ugyanott folytatódik a függőség, ahol abbamaradt. Ahogyan (egyébként helyesen) elvágólag abbahagytátok, ugyanúgy átmenet nélkül tud folytatódni sajnos...

                          Komment


                            #43
                            Köszönöm a biztatást és a tanácsokat!


                            másodjára, harmadjára már sokkal-sokkal nehezebb volt megpróbálni, nem is sikerült hosszú időre.
                            Igen, ezt sajnos én is tapasztaltam. Azt hittem, segít a tudat, hogy már sikerült... de nem. Nekem is a harmadik kísérletem. De remélem ez az utolsó, és nem azért, mert föladom a további kísérletezgetést, hanem mert okafogyottá válik kísérletezni

                            Komment


                              #44
                              Tisztelt szenvedő Barátom! Egyetlen módon lehetséges ha egyszerűen nem gyújtasz rá. Én is kb. 28-30 éve nem dohányzom, akkor hagytam abba mikor 2 dobozt elszívtam egy nap.Este vacsora után rágyújtottam az utolsóra és büszkén mondom azóta sem gyújtottam rá.A haverok persze bíztattak,hogy gyújtsak rá de miután megkínáltam őket mert a zsebembe volt és éreztem az illatát.Nem mondom,hogy egyszerű de csak akarat erő kérdése. Mint oly sok dolog ez is fejben dől el! Vagy akarom vagy nem- köztes az nincs. Úgy semmi esély ha valaki úgy kezdi mindíg kevesebbet szívok! Egy érdekesség még ennyi év távlatából is : egy jó vacsora egy feles után ha valaki rágyújt és az első slukk ilyenkor jó illatú de a következő már büdös.Ha valaki rágyújt 40m-re megérzem viszont.Én igazán drukkolok Nektek de higgyétek el nemhiába használjátok utána a férfi parfümöt nem a dohány szaga lesz a mérvadó.És még egy dolog úgy hagytam abba hogy a feleségem szívta tovább mellettem. A mostani és véglegesnek tűnő viszont soha sem dohányzott!

                              Komment


                                #45
                                Én sosem dohányoztam, így csak sok kitartást tudok kívánni az elhatározásodhoz! Amit a cigin megspórolsz, rá tudod költeni a vasadra.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X