Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motoglobe,eu

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motoglobe,eu

    Talán érdekel majd valakit. Nemrégiben találtam rá a neten a Motoglobe oldalra. Ott mindenki motoros. Nagyon sok motor van fenn. A regisztrálás után a garázsba fel lehet venni motorokat. Egy tagnak akár többet is. Lehet csoportot alakítani.
    Alakítottam egy csoportot is, a neve Pannónia Veterán Club. Azaz PVC. Ha akarsz lehetsz tag. Motorka 117-et is feltöltöttem, már a garázsban áll. Belehet írni a motor adatait, elsősorban a műszaki adatokat.Olyasmi mint a facebook, csak ez tisztán motoros lap.
    Nem Fórum pótló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Csak ennyit kell beírni a keresőbe.
    Motoglobe
    Majd regisztrálsz és kész. Nekem jópofa.

    Jós szórakozást mindenkinek!
    Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2016 szept. 17, 18:15.

    #2
    Ja, még elfeledtem mondani, lehet túraútvonalat feltölteni az oldalra úgy, hogy azt mások is letölthetik, sőt gps-be is be lehet rakni és lemotorozni mások feltöltött túráját, vagy épp ők motorozzák le a tiedet.
    A google térképen kell tervezni egy útvonalat, azt át kell alakítani gpx fájllá, azt értelmezi a navigációs kettyer.
    Végül is én sem tudtam, hogy miként lehet ezt megoldani. majd okos tanácsot kértem, és most leírom én is e javallatot, osztva az észt.
    Íme:
    Tehát ha megvan a útvonalad a google mapsen, válasz a link megosztása lehetőséget és pipáld ki a shor url-t. Ezután nyiss a böngészőben egy új ablakot:GPS Visualizer: Convert GPS files to plain text or GPX. Ezen az oldalon tudod átkonvertálni gpx-re az útvonaladat.
    Ahová ez van írva "Or provide the URL of a file on the Web:" a mellette levő ablakba másold be a short url-t, amit a google mapson csináltál az előző lépésben. Kattints a convert gombra és mentsd el a file-t!
    Ha ez megvan, az útvonal szerkesztésénél a gpx-et fel is töltheted a megfelelő ablakban, és megjelenik a térkép bélyegképe is. Valamint letölthető is lesz mások számára.

    Na, így kell, és tényleg működik.
    Nekem sikerült, miért ne sikerülne neked is. Nehogy azt hidd, hogy számítógépileg jobban el vagyok engedve....
    Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2016 szept. 17, 21:46.

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X