Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Régi képek, filmek - filmrészletek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    X11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megvan a teljes film -igaz nem a legjobb minőségben- már ha érdekel valakit.
    Ha kell fel tudom tölteni valahova a netre.
    Szerintem sokan örülnénk neki! Esetleg a youtube-ra fel tudod tenni egyben, minőségromlás nélkül?

    (Hozzátartozik azonban, hogy rajtad kívül egyelőre senki sem tudja biztosan, melyik filmről is van szó pontosan! Többek között emiatt is célszerű használni a "Válaszol idézettel" gombot, és a lényegi információ idézése után írni (többek között) az ilyen nemes felajánlásokat!

    Komment


      #17
      soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem sokan örülnénk neki! Esetleg a youtube-ra fel tudod tenni egyben, minőségromlás nélkül?

      (Hozzátartozik azonban, hogy rajtad kívül egyelőre senki sem tudja biztosan, melyik filmről is van szó pontosan! Többek között emiatt is célszerű használni a "Válaszol idézettel" gombot, és a lényegi információ idézése után írni (többek között) az ilyen nemes felajánlásokat!
      Idézettel szerettem volna, de úgy látszik mellényomtam
      A film: Kende Márta: Küzdelem (Betiltott dokumentumfilm a magyar motorkerékpárgyártás megszüntetéséről)

      Feltöltöttem <<ide>> a filmet.
      Utoljára szerkesztve a következő által: X11; 2012 jan. 23, 05:18.

      Komment


        #18
        Gabó_Racing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez egy 1980-ban készült film a magyar autósportról. Amatőröktől a profikig a hőskorban. Nem csak autóversenyzőknek!
        Nagyon igazi!!!
        Autóversenyzők - YouTube
        Hát igen ! Jó volt nosztalgiázni. Itt még volt lelkesedés nem csak a pénz számított. Ezeket az autókat reszelővel, meg polírpapírral tuningoltuk nem kompjúterrel, és nem néztük le a másikat mert nem volt menő kagylóülés a verdájába

        Komment


          #19
          Sziasztok!
          Gondoltam, írok egy pár sort a nevem alatt lévő képről.Click image for larger version

Name:	1979-2.jpg
Views:	1
Size:	126.5 KB
ID:	129687

          Hátul az a dagadék, aki majdnem lecsúszik a motorról az én vagyok 1979-ben 1 évesen ,nagyapám (aki most 83 éves) p10-én.Előttem az unokatestvérem ,ő 2 éves.Sajnos a motor már nincs meg, mert nagyapám egy kanyarban elesett vele és ripityára tört az alsó lábszára ami miatt gipszben volt egy pár hónapig a lába.Ez a baleset megpecsételte a motor sorsát.Elcserélte egy villanymotorra már nagyon régen.
          Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2012 jan. 23, 07:10.

          Komment


            #20
            Szervusztok . Ezt az eredeti fotót / tulajdonképen a kép is veterán / a képen szereplő Szeleczky Zita miatt teszem közkincsé. / Ő még Tóásó Előd / a neve ismerős, ugye ? / édesapját is ismerte . Így alakul a történelem. Üdvözlettel.

            Click image for larger version

Name:	Rába 005.jpg
Views:	1
Size:	192.6 KB
ID:	129694 Click image for larger version

Name:	Rába 006.jpg
Views:	1
Size:	198.1 KB
ID:	129695
            Utoljára szerkesztve a következő által: dafko54; 2012 jan. 23, 14:58.

            Komment


              #21
              Sziasztok,

              most találtam ezt az elgondolkodtató filmecskét. Jómagam sem csípem a reklámokat, sőt lehet, hogy nem is idevágó, de nekem nagyon tetszett.

              Komment


                #22
                Azt hittem, ezt már sokkal régebben megosztottam.

                fortepan - window to the past - ablak a múltra

                Komment


                  #23
                  Ezt a kisfilmet most találtam ezen az oldalon: Onroad.hu - Így készült a Triumph hajdanán

                  Szerintem csak akkor kezdjetek bele, ha tuti van szabad félórátok, mert nekem nem sikerült félbehagynom.

                  Komment


                    #24

                    Komment


                      #25

                      Komment


                        #26
                        Sziasztok
                        Nekem az angol motorok a kedvenceim remelem valaha lessz alkalmam birtokolni valameiket ezen a blog-on vannak nagyon jo kepek / velobanjogent.blogspot.com /

                        Komment


                          #27
                          A Magyar Posta fejlődése motoros szemszögből...

                          Komment


                            #28
                            Ajánlanám megtekintésre:

                            A Pannónia motorok története - Retrográd című műsor videóját.

                            Retrográd

                            Nem régi film kategória, de szerintem sokakat érdekelhet.

                            Komment


                              #29
                              Ki melyik képkockánál tart?



                              (A kisfilmet az indavideo.hu-n találtam)

                              Komment


                                #30
                                Hát ez mekkora ötlet volt a készítőtől! Fősulin mi is csináltunk ilyen kis videókat, csak persze más témában. Szeretem az ilyen stop motion kis videókat!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X