Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Újra itt a Fórum, a Veterán!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Újra itt a Fórum, a Veterán!

    Sziasztok!

    Tudom, hogy nem javaslat, hanem egy kérdés, de itt teszem fel a kérdésem: mi volt az ami szemetszúrt másoknak és jogot sértett? Kivételesen nem az apró részletekre vagyok kíváncsi hanem, hogy konkrétan mi hangzott el aminek nem kellett volna? Ezeket jó lenne tudni, hogy jelezzük ha ilyen hozzászólást vagy bármit látunk itt a fórumon. Nagyon sajnáltam volna, ha megszűnik az oldal mivel itt sok probléma megoldódott már és meg is fog oldódni Ugyan friss tag vagyok, de már most pozitívan csalódtam, hogy még vannak igen segítőkész emberek itt!
    _______________________________

    A két párhuzamos témát összefésültem - TZ

    #2
    Tegnap még nem láttam tisztán, de mára úgy látom, hogy félreértésről volt szó. Szerencsére. Mindenesetre arra kell figyelni, hogy szerzői jogot ne sértsünk, ennyire egyszerű.
    Szerencsére ez eddig is így volt, de többet még nem tudok és nem is szeretnék mondani.
    sepy, Lemezjáték és 3 további látogató kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      A szerencse az ,hogy nem lett nagy baj. Vagyis remélem, hogy nem lett.

      Komment


        #4
        Béla Rácz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        hogy még vannak igen segítőkész emberek itt!
        ...azér ne éld bele magad
        dkari, dongos78 és 4 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          A kiadó honlapján egyértelműen le van írva tovább lett adva a NAV felé a történet. A kiadó mossa kezeit, majd a NAV kitalálja... Rosszul értem?

          Komment


            #6
            Pedig bele élem! Eddig itt a fórumon tökös srácokkal leveleztem. Persze sok olvasás után szűrtem ki, hogy ki az akinél érdemes kopogtatni.

            - - - Updated - - -

            A kiadó honlapján igen, már fent van némi információ. Az érintettek tudják miről van szó. Részemről ennyi.

            Komment


              #7
              ptm004 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A kiadó honlapján egyértelműen le van írva tovább lett adva a NAV felé a történet. A kiadó mossa kezeit, majd a NAV kitalálja... Rosszul értem?
              Kérlek ne firtassunk még folyamatban lévő ügyet.
              De annyit elárulhatok, hogy tudomásom szerint nem történt jogsértés, ezért indítottam újra az oldalakat.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #8
                Újra itt a Fórum, a Veterán!

                Jaj de jó! Újra itt!

                Legszivesebben csak ennyit írnék! De hát a magamfajta dobbal, kobozzal éneklő bohóc -amolyan igric - ennyivel be nem éri!
                Írjak most tényfeltáró, tényelemző írást, hogy mi lehetett ennek a méltatlan helyetnek a külső háttere? Szakmai féltéknyég? A népszerűség átka? Irígység? Az, hogy ez az oldal "ÉL és ÉLNI AKAR!" - kicsit megcsavarintva Ady szavait, remélve, nem lesz gond a szerzői jogdíjjal a kicsit eltekert idézet kapcsán.
                A mai nap úgy hatszortízahuszonharmadikonszor kattinottam rá az oldalra. Elébb hosszú üzenet, majd ma este rövid közlés,: -nemsokára indulunk.... -sokat nem reméltem...
                Így az előző 15 percben, mikoron e sorokat írom, azt gondoltam, mese nincs, a "facebokkon" elindítok egy közösségi oldalt, aminek nem véletlenül, és nem szándéktalanul a Veterán Fórum nevet adom, hogy ez a közösség, ami itt egybe kovászolódott el ne vesszen. Hisz mindőnknek szüksége van egymás társaságára, segítségére szakmailag, emberileg, örömökben, látszólagos kudarokban, nevetésben, könnyben, melynek vége úgyis nevetés, mert másként ez nem lehet!
                Tehát készült az oldal, már megvolt írva a közösség rövid ismertetője, a kicsit hosszabb előszóban gondollkodtam, s már fogtam is volna hozzá, csak kellett ehhez az oldalhoz fotó is. Ahogy vetyengek magamban, hogy mi legyen a fénykép, ami a közösség arcát mutatja, azt találtam a legjobnak, ha a fórumunk netes kezdőlapját barkácsolom be valahogy.
                Rá kattintok a gépemen a Fórum könyvejelzőjére, és láss csodát!
                MŰKÖDIK ÚJRA AZ OLDAL!
                Az összes "facebokkos" hóbelebanc töröl, amit eddig ez ügyben végeztem delete, és most írok itt, hogy: -Jaj de jó újra itt!
                De már nem is ez a fontos, és hagyjátok is a fenébe amit eddig írtam, el se olvassátok, csak ezt itt alant, mert ez a lényeg:

                Ja de jó! Újra itt!

                Komment


                  #9
                  Ptm004! Valószínűleg ez így van, ahogy írtad.
                  A fórumot visszakapcsolta az üzemeltetője, de ettől még nem biztos hogy a helyzet megoldódott.
                  Ha lesznek publikus infók biztosan meg lesz osztva a közösséggel!

                  Komment


                    #10
                    Örülni lehet és kell is egymásnak! De légyszi a tények ismerete nélkül véletlenül se kezdj tényfeltárásba.

                    Foglalkozzunk csak magunkkal az a tuti!
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment


                      #11
                      Minek is? Szerintem mindenki tudja, vagy sejti, kimondatlanul...

                      Komment


                        #12
                        Minek is? Szerintem mindenki tudja, vagy sejti, kimondatlanul...
                        Nem ez nem igaz. Én sem értettem még tegnap, hogy mi van, szóval sejtésekkel ne foglalkozzunk!
                        ____________________

                        Viszont! Van ám nekünk egy FB oldalunk, csak gazdája nincsen. Tényleg értesz az ilyesmihez? Nem lenne rossz kicsit ott is aktívabbnak lenni.
                        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                        Komment


                          #13
                          Lényeg, hogy a mag hamar visszatalált, és beszélgethetünk, szerelgethetünk, túrázgathatunk tovább. :-) Reméljük jó sokáig!

                          Komment


                            #14
                            A népszerűség átka?
                            A népszerű ember kihívja maga ellen a hatalmasok féltékenységét.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #15
                              Én csak azt tudom mondani : hiányzott az oldal.
                              hianyoztatok.
                              ez az életem része .

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X