Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A Veteran fórum Hyde parkja.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szervusztok! Barátaim! Én nagyon elfajzott, sokaknak zavaros elképzeléseket tudok magaménak. Sokakat meghallgatok és igyekszem nem rákényszeríteni a nézeteimet senkire. Ám ahogy látom jelenleg nincs számomra igazán megfelelő párt és elképzelés az országban! Vannak jó és értelmes gondolatok a jelenlegi pártok terveiben. Itt is és ott is találok szimpatikus dolgokat, DE SAJNOS mind a saját pecsenyéjét sütögeti. Be kell látnunk, hogy Magyarország MINDIG függ valamely más nemzet érdekeitől. Igen... Ez már sok embernek zavaros, visszataszító, de ez VAN! Nincs nagy mennyiségű olajunk, mit magunk termelhetnénk ki, se gázunk, fémiparunk is behozatalra szorul. Régen mezőgazdasági termelés adta az ország gerincét. Iparunk nem volt. A reformkorban változtattak kissé ezen a módin. De az más kor volt, más követelmények! MOST, MOST VAN! Ehhez kellene jól idomulnunk. De nem megy.... Mert mindig mások szekerét toljuk és nem a sajátunkat igazítjuk. A jelenlegi kormány jól látja: energia függőséggel küzdünk. Ha az elérhető helyeket nézzük az oroszok a legközelebbi (viszonylag) olcsó fosszilis energia beszállítónk. Ezért kénytelen kellettlen kell egy "kétarcú" politikát folytatnunk. Megértem a másik oldalt is. Legalább is azt, hogy támogatnák az Ukrán népet fegyverrel. De ezzel tényleg elkezdődne a 3. Világháború! És azt már csak 10perc alatt futnánk le! Csak a nukleáris fegyverek és a gazdasági szabotázs garantáltan megtenné a hatását. Én emlékszem arra, mikor 12 évvel ezelőtt a másik oldal bukott meg. Ők leszerepeltek. És ezt elfogadni nem tudják! Ürül a zsebük kifelé, és ezért akarnak visszatérni, míg a jelenlegiek már kirámolták a kasszát. Tudom, hogy a családtámogatások, adó visszatérítések, ár befagyasztások ÁTMENETILEG segítenek, de a NINCSBŐL adni botorság! Hamarosan változások lesznek... Vasárnap vállasztások... Lássuk mi lesz! Nem agitálok senkit! Mindenki tudja, hogy dönt!

    Komment


      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      nagyon erős negatív kritikát kapnak a külföldi sajtótól.
      Javaslom, ezt a témát ne erőltessük ! A fórum 12 éve alatt mindenki tartózkodott a pártpolitikától. Ezért alakultak ki komoly barátságok olyan társaink között, akiről tudjuk hogy más nézeteket vallanak. Maradjon ez így a jövőben is !

      Komment


        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        javaslom, ezt a témát ne erőltessük !
        támogatom!

        Komment


          Ez itt a Hyde park... itt mindent szabad. (majdnem) Szerintem... tudjuk hogy különbözőek vagyunk...van amiben nagyon.. De ez apróság. Szerintem kulturáltabb és összetartóbb a társaság mintsem bármi is éket verjen közénk. No és ha vitázunk? Hát akkor békülünk! Politikai hovatartozás ide-oda....amíg van egy szelet kenyerem... bármelyikőtök segítségére kettétöröm.

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De ez apróság. Szerintem kulturáltabb és összetartóbb a társaság mintsem bármi is éket verjen közénk.
            Szerintem inkább ne kockáztassunk, láttam már nagyon sok csúnya szétrobbanást..... (Félreértés ne essék nem nézem le a társaságot vagy akárki mást a nézetei miatt, csak úgy vagyok vele ha nem muszáj akkor ne rázzuk fel a darázsfészket....)

            Komment


              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem inkább ne kockáztassunk, láttam már nagyon sok csúnya szétrobbanást.
              Itt nem lehet olyan... jön a Csilla két csendes szóval....s újra szent a béke.,

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                jön a Csilla két csendes szóval...
                Az egyik legklasszabb csaj a csapatban... Mirmur felesége..

                Komment


                  Az egyik vagány a másik csendes,a harmadik,legklasszabb ...mindegyiknek megvan a maga egyénisége és szerintem imádjuk őket , mert elviselnek bennünket !!!! (én biztosan)
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az egyik legklasszabb csaj a csapatban... Mirmur felesége..
                    Fúúúúú ! Ez ám a büszkeség, és ha megmutatom neki elfog pirulni de nem kicsit . Köszönöm !

                    Komment


                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszönöm !
                      Örülök ha segíthetek...remélem szerzek neked egy jó pontot vele.

                      Komment


                        Én is segítek nem egy ponttal egy nagy Pöttyel minden Lánynak kik azon igyekeznek, hogy jól érezze magát a csapat. vannnak szerencsére párannév nélkül de Köszönjük!

                        Komment


                          Szervusztok! Engedelmetekkel feldobom a hangulatot!--- Inkább, mint a talpamat!

                          https://www.youtube.com/watch?v=UVSBhAr58p4

                          Komment


                            pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            feldobom a hangulatot
                            Sikerült, e ronda, ködös reggelen, kösz...

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X