Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vicces motoros képek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    -Szia segíthetek?
    -Kössz, nem kell megcsinálom magam, te csak elrontanál valamit...
    Click image for larger version

Name:	398816_151800448317319_513411956_n.jpg
Views:	1
Size:	70.6 KB
ID:	137417
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      Pedig szívesen állítanék rajta gyújtást

      Komment


        Nem is gyújtás baja van neki! Láthatjátok hogy pumpálni szeretne a menyecske. Már kezd is nekivetkőzni...
        Vagy az is lehet hogy csak a kerékbe kéne fújni? Fene se tudja eldönteni.

        Komment


          korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Pedig szívesen állítanék rajta gyújtást
          Én a szakmámnál maradnék: alváz és üregvédelmet neki!

          Komment


            Kedves Beagle! Mekkora furatot készítenél, hogy a szonda csövet a megfelelő üregbe be tudd vezetni. De ha a képnél maradunk szerintem már pumpált és azért vetkőzött neki mert közben kimelegedett, nem gondoljátok??. Vicc nélkül én is foglalkoztam alváz és üreg védelemmel cirka 8 évet a karosszéria javítás mellett / Lobakon / lehet nem így írják csak fonetikusan írtam osztrák technológia alapján.

            Komment


              A képen egy testvérpár látható: Pump Pál és Pump Cili.
              Minden más csak spekuláció.

              (Azt, hogy min spekulálok persze nem mondom meg. Inkább megyek pumpálni. )

              Komment



                új vagyok itt....énis veterán gyűjtő vagyok....

                Komment


                  rabmarton97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  új vagyok itt...énis veterán gyűjtő vagyok...
                  Akkor a képről tiéd a veterán, nekem megfelel az újabb modell mellőle

                  Komment


                    "Akkor a képről tiéd a veterán, nekem megfelel az újabb modell mellőle"

                    Pedig lehet, hogy az újabb modellel sokkal több bajod lenne...
                    Örökké nyöszörögne, nyikorogna, nem győznéd kenni, hogy megfelelően működjön! Tudod Te, mennyit kell költeni egy ilyen modern jószágra???

                    Komment


                      Fiúk de egy ilyen veteránnal hány ilyen pumpálásra hajlamos segítőt lehet találni!!.

                      Komment


                        Ezt találtam az Arckönyvben: https://www.facebook.com/Beol.hu#!/p...type=1&theater

                        Komment


                          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ezt találtam az Arckönyvben:
                          Micsoda felelőtlenség! Protektoros ruha nélkül motorozik a rendőr.
                          Everything is better when you decide you don't care.

                          Komment


                            Az hagyján! De hogy a kisgyereken nem volt bukó...
                            Gondolom kockásra büntette a rendőr, és a börtönben fog felnőni!

                            Komment


                              Dehogy is, hát az elektromos szondát akarja a gyerekkel megfújatni, nem volt-e rum a kakaóban.

                              Komment


                                Istenem! Ez a rendőrök örökös vesszőparipája! Ha részeg az ember, gyalogosan borzasztó nehéz a közlekedés!

                                Még jó hogy autóval, motorral megy olyankor az ember...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X