Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vicces motoros képek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az öreg dobott volna egy hátast a farnehézségtől. Azt nem tudtam megállapítani, hogy a rakomány tartalmazott-e szeszes italt. Az öreget leszámítva.

    Komment


      Képzeld el ha egy vészfékkel kellett volna megállnia vagy valami megállította volna ha volt benne!.

      Komment


        vagy valami megállította volna ha volt benne!.
        Ha a szállítóban van a cefréből, nem állítja meg senki.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          Na ez meg milyen jószág akar lenni? Elsőre simsonnak néztem de nem az ha jól sejtem...
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 szept. 24, 18:34.

          Komment


            Na ez meg milyen jószág akar lenni? Elsőre simsonnak néztem de nem az ha jól sejtem...
            Pedig, AZ! Simson SR 50

            Click image for larger version

Name:	640px-Simson_sr50.jpg
Views:	1
Size:	64.1 KB
ID:	147225

            Komment


              De az gyári püspöklila színben.

              Komment


                Kicsit olaszos a kinézete, de ez biza' egy Simson. A jó időt kihasználva motoroztál egyet Győr sétálóutcáján?

                Komment


                  Még nem láttál ilyet? Igaz, nem volt belőle olyan sok, azok nagy része is hamar kikopott. De azért még előfordul.
                  Párszor én is hajtottam ilyet, aztán nagy örömmel ültem vissza a nagy kerekű s51-esre.
                  Hozzáteszem, még mindig komfortosabb, mint egy mai törperobogó...

                  Komment


                    Persze hogy nem, rend éber őrei le is nyakaztak volna... Info érettségimről kell újra kiállítattni a "lapot" mert az eredeti eltűnt sajna :/ .

                    Komment


                      Persze hogy nem, rend éber őrei le is nyakaztak volna...
                      Most azok a déli határnál vannak. Amúgy látom a bicikliutat, csak amikor kb 10 éve napi rendszerességgel elmentem ott nem láttam soha robogókat.

                      Komment


                        Most azok a déli határnál vannak.
                        Multhéten találkoztam egy konvollyal vagy ötven R. ment válltásba.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          @Titus
                          Kicsit szabálytalan de sok választásom nem volt. Vagy lavírozók a dugóba vagy meglépek az egérúton...

                          Komment


                            Most azok a déli határnál vannak.
                            Akkor engem ma szélhámosok csesztek meg 10rugóra biztonsági övért????

                            Komment


                              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Akkor engem ma szélhámosok csesztek meg 10rugóra biztonsági övért????
                              Azért maradt még belőlük a "hátországban" is

                              Komment


                                Multhéten találkoztam egy konvollyal vagy ötven R. ment válltásba.
                                Itt nagyon eltűntek.

                                Akkor engem ma szélhámosok csesztek meg 10rugóra biztonsági övért???
                                Egyszer voltam Kaposváron. Elég közel van a horvát határhoz, legalábbis közelebb mint Győr

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X