Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyenge a motorja

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gyenge a motorja

    Hello! Az a problémám a motorral ha berakom egyesbe és engedem ki a kuplungot nem lehet vele elindulni. Én a kuplungot találom rossznak de ha valakinek volt hasonló gondja megköszönném ha segítene!

    #2
    szaki96, Ennél azért több infó kellene! Milyen motor? Konkrétan mit jelent,hogy nem lehet vele elindúlni?? Beindítod,egyesbe rakod,kiengeded a kuplungot és.......leáll....felpörög....nem történik semmi...?? Egy biztos,akármilyen gyenge is a motor,ha már beindult,akkor el is kell indulnia,ha kiengeded a kuplungot!
    CZsolti, OdinHEM és 4 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Vagy füstöli a hátsó kereket...ez is egy variáció De kis gázadással kiküszöbölhető ez a probléma szerintem...ha simán kiengeden a kuplungot, az enyém is lefullad
      apacsavo és sepy kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Danuvia a motor és ha berakom egyesbe engedem a kuplungot kicsit döcög és ennyi leáll. Ha kis gázadással csinálom akkor is lefullad meg nagy gázadással is.

        Komment


          #5
          Ha a dugó keresztben van benne mert olyan kopott a Dancsinak ha beindult el kell indulnia. Az üzemanyag rendszer tiszta?. Nem bántás de egy kérdés motoroztál már?, mert ez is hozzájárul. Lehet,hogy a motorod máshogy szeretné?!. Így elég kevés az információ és nem szeretnélek meg bántani. Írj többet a gépedről és az esetleges javításokról mit végeztél rajta. Üdv. Sepy.
          CZsolti, korompaiistvan és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            ....mert harmadikban van



            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Írj többet a gépedről és az esetleges javításokról mit végeztél rajta. Üdv. Sepy.


            .................valahogy így !
            CZsolti, és kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Kedves szaki96!

              Nem akarlak bántani,mert minden új tagnak örülök,így neked is,de azért tényleg a leírásod alapján,még a Gyurcsok József sem tudná meghatározni mi a gond a Danuviáddal.Ahogy én értelmezem,elindul a motor,de le is áll szinte azonnal.A másik eset,jár a motor,de kuplung és sebességfokozatba kapcsolva egy-helyben marad,járó motor mellett.Melyik eset a kettő közül?Kérdés továbbá,hogy a motor,hosszú üzemszünet után mostanában lett életre keltve,vagy rendszeresen használták,használtad?

              A kérdéseid feltevése előtt gondol át mi is valójában a probléma és úgy kérdezz,hogy világos és egyértelmű legyen!

              Egy kissé az is elszomorít,hogy egy rövid bemutatkozásra sem futotta az idődből,a kérdés feltevése előtt,de ezt lassan már megszokom,mert nem te vagy az egyetlen.

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #8
                Az a baj hogy ilyen gonddal még én sem találkoztam, ezért nehéz érthetően leírni de megpróbálom. Alapjáraton működik szép jár max. 2 rúgásra indul de miután berakom egyesbe és elszeretnék indulni vele (ahogy kell) egyszerűen nem bír elindulni, ha nagy gázt adok neki akkor se indul el hanem kicsit döcög és leáll . Gondoltam én is arra hogy magasabb fokozatba van de mégse. Javítás az csak annyi volt hogy szimering,tömítés csere volt rajta. Remélem érthetőbb ha nem akkor nem tudom érthetőbben leírni .

                Komment


                  #9
                  A szekunder hajtással nincs valami gond?
                  Kis lánckerék forog? A motorját leállítva, sebességbe rakva, tologatva előre-hátra visszahajtja a motort (mozog a dugattyú?)? Ha nem, akkor a kihajtással, rosszabb esetben a váltóval lehet gond...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2013 júl. 31, 13:17.

                  Komment


                    #10
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ..mert harmadikban van
                    Hi-hi-hi!!!!

                    Alsóbb osztályba léphet a szaki96?
                    Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2013 júl. 31, 13:18.

                    Komment


                      #11
                      dongos78, igen mozog a dugattyú mert már indítottam tolásra

                      Komment


                        #12
                        Amikor tolásra indul, akkor motorozható? Csak álló helyzetből nem indul?

                        Komment


                          #13
                          Na jó, most már vedd le a Danuviáról ezt a gumit:
                          Click image for larger version

Name:	gumi1_06.jpg
Views:	1
Size:	4.2 KB
ID:	138047
                          Jó, neked ez biztos nem vicces...
                          Szóval, tolásos indítás után motorozható?

                          Komment


                            #14
                            ..üresben , ki lehet forgatni csontra ?---üresben lehet tartani huzamosabb ideg magas fordulaton ?

                            Komment


                              #15
                              Igen, ez a nagy kérdés. Hogy motor probléma lehet (gyújtás vagy keverékképzés hiba), vagy erőátviteli ?
                              Erőlködéstől áll meg a motor, vagy szaggatva, fulladozva...

                              Nekem Romet produkált olyat, hogy indult, vette a sebességfokozatokat is, de nem bírta megmozdítani a lánckereket. Aztán kiderült, hogy letört egy fog a váltóban, ami a fogaskerekek közé szorult, és megakasztotta az egész miskulanciát.
                              De a leírtak alapján itt nem ilyesmi lehet a gond...
                              Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2013 júl. 31, 14:41.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X