Közlemény

Collapse
No announcement yet.

165 mm átmérőjű fényszóró kerestetik

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    soveny és stalker kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Na a 10 ropi az sok, rádobok vmennyit és németből jön komplett új szett... amit szintén nem szeretnék ,mert az nem h4es meg e jel sincs rajt....

      Levagdosni egyelőre nem akarok... de megfontolandóvá válhat a jövőben, márha valaki tud nekem olyan helyet mondani, h megérje. Ezzel kapcsolatban vannak üveges tapsztalataim, nagyon rendes emberek ingyen csináltak nekem speci üvegből visszapillantót.... Budaörsön, kevésbé speciből pedig Budafokon(jó hely ez mindig is mondtam...)

      Ez a 165 mm hülye egy méret az biztos, ez volt a gyári üveg átmérője(vagy 167) és ennyi a karika belső ármérője. A karika nem a legjobb, kicsit ovális, így nem fájna a szívem ha cserélni kéne azt is...

      A lámpatök/Hasag M165, szerencsére szép, meg megvan a legfontosabb része ilyen foglalat bizb@sz/ 195mm es átmérőjű maga, így ha vki tud szettet bele annak örülnék, mármint karika, foncsor üveg H4 E jelű...???

      A lámpatök csak 116mm mély, nem egy helyben gazdag szerkezet, tömzsinek mondanám, de esztétikus

      Köszönök minden eddigi tanácsot és infót, a rugókat majd lehajtom, ha minden kötél szakad, de csak találok mz félét

      Angol infó a lámpáról: DKW NZ 350 - Detailbilder von NZ Teilen

      német infó: DKW NZ 350 - Detailbilder von NZ Teilen
      Utoljára szerkesztve a következő által: stalker; 2011 jan. 11, 22:16.
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #18
        ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hogy a motorokra nézve ez kötelező, vagy csak 'így alakult', nem tudom, de utána fogok nézni.
        Azt hiszem megtaláltam:

        6/1990. Köhém rendelet - A közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről
        43. §
        (2) A tompított fényszórónak aszimmetrikus kivitelűnek kell lennie, a motorkerékpár tompított fényszórója azonban szimmetrikus kivitelű is lehet.

        Forrás:
        http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_do...d=99000006.koh
        A rendelet 2011. 03. 02-én hatályba lépő módosításai között sem találtam változást ebben, szóval motornál ahogy tetszik!
        stalker és kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Jóféle, nekünk sem kötekedtek az IZSnél a 12V-os(csak annyiban van jelentősége h ezeknek a típusoknak van halogénhez kitalálva a foncsorozásuk meg úgy cakompakk...) Trabi halogén fényszórója miatt...
          Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

          Komment


            #20
            soveny és TZ kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hudegyors vagy ! Mire megfogalmaztam szépen tagoltan, te már be is tetted.
              Most cserébe én is tagolgatom meg szépítgetem utólag.

              Komment


                #22
                Segítsetek légyszi, nyárra össze szeretném rakni, ha máshogy nem hát izs blokkal;-) fenebb előző oldalakon le van írva a lámpa minden lényeges tulajdonsága és az igényeim... várom az ötleteket
                Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X