Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az élet dolgai (Amit nem tudod hol mondj el, mondd el itt)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    sinter, Hozd el gyertek át , csinálok forraltbort , megnézzük a nyári képeket .....megmutatom a konvektort . Ma csak 2 szer vettem le , de most megy mint a maghasadás . már értem a működését , állítgatását ...stb

    Komment


      #17
      ,farmer, fürdőgatya
      Ilyenkor azért a sálat sem szabad elfelejteni...

      Komment


        #18
        ráadásul Ők sem segítenek..
        Erre találták ki az értelmező kézi szótárt:

        -Semmi!
        Ez a vihar előtti csend. Igazából "valamit" jelent, amiért te vagy a hibás. A "semmi"-vel kezdődő viták vége a "csak" szokott lenni.

        -Menj csak!
        Ez nem engedély, ez fenyegetés. Ne menj!

        -Hangos sóhaj
        Bár nem szó, mégis idetartozik. Jelentése: nőd meg van győződve arról, hogy te egy idióta vagy és csodálkozik, hogy bírja ki veled. Ha megkérdezed, miért sóhajtott, akkor a válasz ?Semmi!", a többit lásd ott.

        -Rendben!
        Ez az egyik legveszélyesebb kifejezés, amit nő férfinak mondhat. Azt jelenti, hogy még alaposan meg kell fontolnia, mikor és hogyan fizetsz majd meg azért, amit tenni szándékozol.

        -Köszönöm!
        Valamit megköszön. Ne firtasd, egyszerűen mondd azt, hogy ?szívesen".

        -5 perc!
        Ha már fel van öltözve, akkor fél órát jelent. Ha még nincs felöltözve, akkor másfél óra. Az ?5 perc" egy esetben 3,5 percet jelent: ha 5 perc meccsnézést kaptál, mielőtt le kellene vinned a szemetet.

        forrás: Borb

        - - - Updated - - -


        most megy mint a maghasadás .
        Erről jut eszembe, mi lenne ha továbbgondolnánk a dolgot, és építenél egy házi atomreaktort? Olcsó, tiszta energianyerési mód. Csak pár évente az elhasznált, de még sugárzó cuccokat ki kell vinni a kukába a tejeszacskók, almacsutkák közé...

        Komment


          #19
          Hozd el gyertek át
          Köszönöm! Jó lenne egy picit dumcsizni... valahogy összelogisztikázom.

          - - - Updated - - -


          Ugyanebben vagyok, nem lehet jót tenni.
          Most megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül....

          Komment


            #20
            -Semmi!
            Mivel a hobbink se átlagos, így sok minden előkerül ennek kapcsán is..."Már megint a garázsba mész?" "Mindíg csak a rozsdás vasaiddal vagy el, ha pedig nem, a számítógép előtt ülsz!" Van ez így néha...És van, amikor semmit se szólsz, vagy teszel, és az is baj.
            Egy kis segítség a nők megértéséhez:
            https://www.youtube.com/watch?v=fK7jbaUc8nA
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 jan. 09, 00:56.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #21
              „Mindíg csak a rozsdás vasaiddal vagy el, ha pedig nem, a számítógép előtt ülsz!”
              ...Csak nem ugyanazt a nőt vettük el?!?

              Egyébként a világ legnyugisabb helye a garázsom ami persze nem garázs, hanem műhely, tároló...sajnos fűtetlen...Néha úgy érzem magamat, mint az Örkény Tóték c. regényében a tűzoltóparancsnok (Sinkovits Imre) , aki a budiba ül be, hogy hagyják már békén...
              Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2016 jan. 09, 07:32.

              Komment


                #22
                Ilyen helyet fent kell tartani. Sajnos hajlamosak belakni a teret és magukénak tekinteni, uralni. Ennek a pozitív folyománya, hogy rendben is tartják, a negatív, hogy a maguk képére formálják.
                9 ablakunk van, aminek a beugrójába lehetne pakolni. Ebből én egyet elfoglaltam egy projekttel, maradt 8, ahol lehetne kitárt ablakkal szellőztetni. Találjátok ki, hányba került be cserepes virág, gyerekruha, kis banánfa, kosár gyümölcs stb. 8 ablakba.

                A pincém-műhelyem a kezdetek óta a sajátomnak van kikiáltva. Oda is elkezdett terjeszkedni, nem hagytam. Amire kettőt néztem, már elméletben ki volt kiáltva téli virágteleltetőnek, jó lesz az még tárolónak, "majd levisszük a pincébe" polcoknak.
                Ígéretbe helyeztem, hogy ha valamit levisz, akkor rögtön kivágom (a tárgyat), azóta döntetlen az állás.

                Néhány dolog azért lent ragadt, nem adta még fel.

                Komment


                  #23
                  Mi 7 éve vagyunk együtt. Ez idő alatt többet voltunk együtt.mint sokan mások 20 év alatt. Mivel sok mindenen túl vagyunk,már az elején megbeszéltük, hogy ha gond van elmondjuk. Vita azért előfordul..igazán ritkán.. Gyorsan le szoktam zárni.. Pl: Igen,de ez azért van,hogy neked jó legyen...s akkor elragozom miért jó neki.. 2 Persze drága,neked van igazad, Te vagy az okossabb...épp ezért nem értem miért vitázol velem..mit szeretnél? Ilyenkor általában összezavarodnak,mert nincs vitapartner...mondani kell még valami szépet,s folytatódhat a béke.. 3 Ne légy rossz,mert téged is meghegesztelek! Mindegy mi a válasz a kezdődő vitára,csak ne a folytatása legyen....egy két óra mulva vissza lehet térni,s nyugodtan megbeszélni. Aranyszabály amit nem szabad elfelejteni: Nővel,részeg emberrel vitatkozni nem lehet..

                  Komment


                    #24
                    Persze drága,neked van igazad, Te vagy az okossabb...épp ezért nem értem miért vitázol velem..mit szeretnél? Ilyenkor általában összezavarodnak,mert nincs vitapartner...
                    Ez így igaz. Kis finomítással ugyan, de több lelkiturkász-konfliktus kezelős videóban ezt magyarázzák el. Hogy a férfinak hogyan kell elegánsan a tőkére hajtani a fejét. Velem az a baj, hogy időnként inkább a virtus győz bennem

                    Wsievers, jó a videó! "Ha megpróbálod megjavítani őket, megölnek"!

                    - - - Updated - - -


                    Oda is elkezdett terjeszkedni,
                    Ennél csak az a jobb amikor a Te dolgaidat próbálja elpaterolni. Egyszer az én dongóm is terítékre került. "Minek az neked, úgysem használod rendszeresen. El kéne adni, az árából a lakásba lehetne pár dolgot venni" ..... Mondanom sem kell, nem voltam népszerű a reakciómmal "Drágám, neked minek az a rengeteg csizma meg cipő? Látod én egy évben 2 párral vígan elvagyok..."

                    Komment


                      #25
                      Nagyon jó a videó. Egyszer elkezdett egy vitát..én pedig mondtam,hogy most erre nem érek rá,vitatkozzon egyedül..s kimentem szöszmötölni. Nem volt jó ötlet, folytatta amikor a kádban voltam,s nem tudtam menekülni.. Nem lehet elmenekülni...pozitívan le kell zárni..

                      Komment


                        #26
                        Szervusztok!

                        Minden házasságban,párkapcsolatban vannak válságos időszakok,még az olyanokban is,amelyek a kívülállók számára a legharmonikusabbnak tűnik.A válságokat helyesen kezelni nagyon nehéz,mert a felek hajlamosak önző módon,csak a maguk nézetét ismételni és lehetőleg érvényesíteni.A párkapcsolat minden esetben két ember (férfi és nő) szoros együttéléséből fakad,tehát azt elrontani egyik fél sem tudja egyedül.

                        A mi köreinkben,ahogy elnézem és olvasgatom a társaság személyes megnyilvánulásait,kevés milliomos van,-tehát igen kevés érdekházasság köttethetett.Egy párkapcsolatban minden esetben a nő választ,annak dacára hogy a férfi hajlamos azt hinni,hogy ő.

                        Nem tudom most folytatni,mert elzavar a párom a gép mellől,mennem kell dióért,amit ő meg fog törni,azért nem érzem magam papucsnak,mert az érdekek,valahol itt is közösek,én előhozom a diót ő megtöri,majd süteményt fog belőle sütni.

                        Nehéz a nőkkel együtt élni,de nélkülük élhetetlen az élet.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          #27
                          Mondtam én, hogy szép "oldal száma" lesz ennek a topic-nak.....

                          Komment


                            #28
                            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ennél csak az a jobb amikor a Te dolgaidat próbálja elpaterolni. Egyszer az én dongóm is terítékre került.
                            Ez is lehet kölcsönös.
                            Épp most elborította a házat a szemét, mert fél éve pánikszerűen költöztünk át és a jó lesz még cuccok az előző lakásban maradtak. Néha felhívja a figyelmem, hogy ezt már egy ideje nem használtam, én meg az övét.
                            A külön kassza ezért is jó dolog.
                            Vettem egy motort, akksis fúrót? Akkor mi van? Ház áll, tető nem ázik be. Kocsi van (egy roncs). Étel van, meleg van. Egészség van. Pálinka van (nem is iszok, csak alkalmanként, de akkor sokat).
                            Vettél még egy csizmát, táskát, gyerekruhát? Van közöm a pénzedhez?
                            A pénz csak békétlenséget hoz.

                            Egyébként ezek a civakodások, veszekedések érdekes dolgok. Évek óta olvasgatok - ha lenne időm - párkapcsolati dolgokkal foglalkozó könyveket, írásokat, elméleteket, előadásokat nézek. A közérthető fajtákat.
                            Elő is veszem az általam sokat emlegetett Berne tranzakcióanalízist.
                            Néha érdemes szembesülni vele, hogy ezek a problémák együtt élnek az emberiséggel, csak a körítés változik. És nem túl bonyolultak.

                            Komment


                              #29
                              Kedves Bokor ne idegeskedj majd rá érsz mikor banános dobozokban megjelennek a gyerek ruhák a Te műhelyedben is. Majd ecsetelik ezek hasznosságát a kacatjaiddal szemben és ha máshol nem akkor ott akarnak rendet rakni állandóan és utána nem találsz meg semmit . Evvel kapcsolatban csak annyit oly sok lélek búvár "elköltözött vagy kirakták a szűrét" könyveket írtak az okosságukról és közben ők sem tudták megfejteni a női logikát! Ha van ilyen?!, elég ingoványos terület.

                              Komment


                                #30
                                Szervusztok . A témához kapcsolódva ( nem saját kútfőből , de szerintem nagyon jó ) : - Köszönöm , hogy szóltál , igazad van , de ez a te problémád , old meg ..... Üdvözlettel.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X