Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorka két évet kapott jogerősen!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motorka két évet kapott jogerősen!

    Mielőtt valaki a "vendetta" és a "meglettabűnöző" rendőrségi és bírósági hírekben keresné Motorkát, akkor a felesleges kutakodás idejét megspórolva, ajánlom, ne tegye.
    Szép reggel volt a miénk, aminek főszereplői Motorka, Tróznai Béla bácsi -ki nemrég ünnepelte a 83. születésnapját, egy ikon, ki végig autó és motorszerelte életét, fiatal korában aktív versenyzői státuszban is - meg mint a háttér szürke eminenciása, jómagam, tulajdoni szerepben.
    Az ítélkezés napja épp szombatra esett idén épp február 6-ra. Ekkor vittük hát Motorkát az javítóműhely műszer rengetegibe, hol Motorkát magára hagytuk.
    A időjárás csodálatos napsütéssel köszöntött ránk, de azért volt csípeje a fagynak, mi e reggel kissé megfogta a földet, de a hajnal kissé engem hamarabb költött úgy négy óra felé, félve az elkéséstől, hisz ilyen reggel a 8 óra hamar elérkezik, s ekkorra kellett vinni Motorkát, a műhely meg tőlünk lehetett tán 347 méterre is, ami ilyenkor felettébb nagy távolság.
    Innen lelassultak az események, 11 re kellett visszamenni Motorkáért, mi azért jó kis beszélgetéssel, meg az alkalomhoz és izgalomhoz tartozó serezéssel múlattuk az időt- tudom ez helytelen és restelkedem is, de Béla bácsi mondta, ezt így kell, hát mögötte mégis egy közel 65 éves szakmai tapasztalat van az inasévekkel, így hallgattam rá, ő tudja. Az időben az a jó, hogy monotonon, de mégis előre halad, s főleg Béla bácsi hősi korokba visszavezető anekdotáival pergettük a kínosan lassú perceket.
    Jóval korábban megérkeztünk tizenegy óránál, s Motorka már várt, ott büszkélkedett a műhely udvaron. Átöleltem. Megvolt. Fellebbezés nélkül elfogadtuk az ítéletet! Két év jogerősen! S ez beírva a forgalmiba!Gyorsan hazavittük Motorkát, Béla bácsi a hátam mögött, ő neki nem volt bukója, így én sem vettem, barom jó érzés volt. Szél. Illat. Szabadság. Nevettünk. Estig tartó beszélgetés, de ekkor már hogy repült az idő! Motorka meg szépen megpihent. Álmát lelkünk simogatta, míg szóltunk a nagy időkről.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2016 febr. 12, 16:52.

    #2
    Gratulálok, jó érzés ebben a fenntartható fejlődés című világban egy ilyen esemény!
    Igrich kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Sok serezés-nélküli kilométert!
      OdinHEM, Igrich és 2 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Akkor készülődés Keszibe?!
        mir-mur, Igrich és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          készülődés keszibe! Nem akarok kimaradni! Most nem lesz diploma osztó, meg ilyesmi! Tavaly is gebedtem, idén nem fogok!
          CZsolti, OdinHEM és 4 további látogató kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X