Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Nick magyarázás!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...hát nekem van egy mosolyom ...
    Szép lehet.:-))))))))))))))

    Komment


      #17
      CZsolti - hirtelen felindulásból választott nick. Valamit írni kellett a regisztrációba. Cetkám van, tehát a CZ adta magát a keresztnevem pedig a nicket. Így nem is igazán álnév.

      Komment


        #18
        ööö..... fejtegessem?

        Komment


          #19
          Nekem a horoszkópom angolul. Gondoltam ez állandó Már 100 éve ezt használom minden felé a neten, de az életben nem szólít így senki.
          You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

          Komment


            #20
            Szép kis történetek . Az enyém sem mostanában született, faterom katona volt és kissé örököltem a tankmániáját, már nem is emlékszem hova regeltem és a tigrist valamiért g-vel írtam(már én se tudom miért... ). Azóta ezt a nicket használom mindenütt.

            Komment


              #21
              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              a tigrist valamiért g-vel írtam
              ezt valamiért nem értem

              Komment


                #22
                Lai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ezt valamiért nem értem
                Szerintem azt akarta írni hogy KÉTg-vl csak a "két" kimaradt.

                Komment


                  #23
                  Az Oriza Triznyák, és a Téglagyári megálló már foglalt volt.

                  Komment


                    #24
                    Én meg egyszerűen csak háborús bűnös vagyok...
                    Wolfram von Sievers Reichsgeschäftsführer, az Studiengesellschaft für Geistesurgeschichte‚ Deutsches Ahnenerbe e.V. ; 1937 után Forschungs- und Lehrgemeinschaft das Ahnenerbe e.V. operatív igazgatója után.
                    Rengeteget bújtam a germán mitológiát, és érdekel a régészet és a hadtudomány is. Ez volt az ok, hogy használni kezdtem.
                    Több fórumon is ez a nevem már régóta, így itt sem változtattam.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #25
                      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Wolfram von Sievers Reichsgeschäftsführer, az Studiengesellschaft für Geistesurgeschichte‚ Deutsches Ahnenerbe e.V. ; 1937 után Forschungs- und Lehrgemeinschaft das Ahnenerbe e.V.
                      Hű ! Ezt még elolvasni sem tudtam egyszerre, nem hogy leírni.

                      Komment


                        #26
                        A logóm pedig egy bishōnen japán animéből van, aminek a címe: セキレイ, ott az egyik szereplő az Enishi no Sekirei(縁の鶺鴒) jele.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #27
                          Nagyon örülök, hogy ennyi hsz. érkezik.:-)))) Érdekes történetek lehet olvasni. Annak is nagyon örülök , hogy sokan írják , hogy egy nicket használnak mindenhol. Valahogy én is így vagyok ezzel, mióta eszemet (netemet:-)))) tudom ezt használom, és nincs is szándékom változtatni rajta. Sosem szégyelltem, egyetlen egy hsz.-emet sem. Vállalom bármikor , még sok év távlatából is.

                          Komment


                            #28
                            TUZI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Sosem szégyelltem, egyetlen egy hsz.-emet sem.
                            Ellenben esetleg akinek van valamilyen szégyelnivalója és egy nicket használ az könnyen lebukhat. Mert a gugli mindent feljegyez és nem felejt !

                            Komment


                              #29
                              Így van. Ezért gyanús nekem, aki cserélgeti a nickjét.:-))))))

                              Komment


                                #30
                                Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Már 100 éve ezt használom minden felé a neten,
                                100 éve még nem is volt net.
                                Everything is better when you decide you don't care.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X