Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csavarok-anyák-menetek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Önzáró anyából készített koronás anya sasszeggel , csavarragasztóval kontraanyával és rugós alátéttel biztosítva
    Természetesen a végén elverve a menet, és villannyal megcsípve !

    Komment


      #32
      Ez a módszer Tuti!! Ide nem igazán tennék önzáró anyát recés alátét vagy jó minőségű rugós alátét acél anyával esetleg menet rögzítő! Persze ez csak az én elképzelésem, a jobbos dekli kötelező ha le lazul ezek után legalább ne kelljen keresni a susnyákosba .

      Komment


        #33
        Egy buta felvetés!

        Nem lenne jobb,magát a rezgést megszüntetni?!
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #34
          Csak keresni kell egy más feliratu tankot .....

          Komment


            #35
            Veteránokkal kapcsolatban: Nekem az tetszik,amikor nem látok műanyagot egy motoron. Pár éve javítottam egy gépet,ott követelmény volt,minden csavart fúrni drótozni kellett.

            Komment


              #36
              minden csavart fúrni drótozni kellett.
              Ural-Bmw-Dnepr hátsó motorfedél.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #37
                Van drótozó fogótok ?

                Komment


                  #38
                  A röfinek van , másmilyen kell??.

                  Komment


                    #39
                    Van drótozó fogótok ?
                    Idáig nem is hallottam róla..

                    Komment


                      #40
                      Motormann terepmotoros áruház - Verseny & Sport drót biztosító fogó néven -kicsit drága , viszont gyors és szép és jó munkát lehet vele csinálni .
                      Minden rep szerelő műhelyben van

                      Komment


                        #41
                        Érdekes jószág. Sima kombinált fogó, de a közepén azt az alkatrészt nem egészen értem mire való.

                        Komment


                          #42
                          A Jó Pap is holtig tanul mégis bután hal meg! Mondja a mondás és mily igaz. Sokat kell ahhoz tanulni, hogy rájöjjön az ember milyen buta is!

                          Komment


                            #43
                            nem egészen értem mire való.
                            Mint minden super-modern dolgot ezt is arra találták ki,hogy egy kétbalkezes is szakszerűnek látszóan összetekerjen két drótvéget!Viszont azt,hogy hová és miért kell összefogatni azt úgyis meg kell tanulni!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #44
                              Túl jónak kellene lennem, hogy ilyet kapjak karácsonyra..

                              Komment


                                #45
                                de a közepén azt az alkatrészt nem egészen értem mire való
                                Az olyan, mint a búgócsiga tengelye: a fogóval megfogod a befűzött drótot, a fogót reteszeled (tehát szorítja a biztosítódrótot) és meghúzod a tengely végén lévő gombot és már forog is a fogó.
                                Az igazán profi darabokon még irányváltó is van, lehet balra-jobbra meg ugye fixre állítani.

                                Ahogy Joker írja tényleg gyönyörűen lehet vele dolgozni. Némi gyakorlat nem árt, de tényleg nagyon jó móka.
                                There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X