Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Elektronikus barkács kütyük

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    Kedves Atti!

    Elugattam itt a fórumon ezerszer, hogy praktikerben hyundai barkácsgépet ne vegyen senki!
    De tényleg ne! Mert tönkremennek. Ócskák. Nagyon.
    A villamos gyalu megy.
    A fordszabályzós flex fordszabályzója megmakkant. Gondoltam kikötöm, jó lesz az anélkül is. Természetesen látszott a csavarokon a bontás, illetve a kikötésnél is Ez-az szétment.
    Erre pár órán belül ledarálta a szénkefét. Vettem bele új szénkefét, bekapcsoltam, azonnal ledarálta. A kommutátor szétkopott a gyári szénkefétől. Volt benne néhány üzemóra.
    sepy, dongos78 és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #77
      Elugattam itt a fórumon ezerszer,
      Elkerülte a figyelmem,vagy nem is olvastam. Így utólag megerősítem... Most 2 üzenet lement ezzel kapcsolatban,remélem más okosabb lesz.
      OdinHEM, Che és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        Szervusztok!

        A piacon annyi márkanevű és gyártmányú elektromos kisgép van,ráadásul hobbi,ipari színezéssel és megnevezéssel,amikről nem is hallottam még.

        Nézegetem a multi csiszolókat és a múltkor rátaláltam,egy "Power plus" nevű márkára,ha jól emlékszem Belgiumban gyártják,-ebből a gyártmányból is van kék,sárga és fekete.A kék állítólag a leggyengébb minőség,a fekete pedig már ipari felhasználásra is ajánlott.

        A fene se érti,mert nem merném nyugodtan megvenni egyiket sem,mert nyilván azért vennék egy ilyet,mert használni szeretném,méghozzá úgy ahogy a munka megkívánja.

        Káosz ez,az egész,-soha nem hallott márkák,ilyen-olyan paraméterekkel és ajánlásokkal,de lehet,hogy az egész nem ér fel,használati értékben, egy Original Flex márkának a tizedével sem,a kérdés csupán annyi,hogy akkor melyiket merje az ember bizalommal megvenni?

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #79
          Makita
          akkor melyiket merje az ember bizalommal megvenni?
          Kopáson vezetéktörésen kivül nem volt más bajom!230m/m-es sarokcsiszolóm 10-évtől idősebb szénkefecserénél a fejet átzsiroztam és mindent kitisztítottam nem kell még sokáig csapágyat sem cserélnem,itthol még van egy 115-ös Cégnél két nagy és két-125-ös és két sima fúrógép és bírja rendesen! Egyébként a Matebót is nagyon jónak ítélem,viszont az még-drágább.Ezen kívűl még több megbízható márka van:azokkal viszont nem dolgoztam!
          sepy, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #80
            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A fene se érti,mert nem merném nyugodtan megvenni egyiket sem,
            ...hogy akkor melyiket merje az ember bizalommal megvenni?

            Van néhány példám rá, amikor egy nagyon jó szériát gyorsan lecseréltek hitványra. Nem lehet már ezekben bízni, nem tartják a minőséget.
            Che, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X