Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ! Ne ess túlzásokba ! A kukás Pesten is ,meg Miskolcon is csak kukás !
    Nem tudom másfelé hogyan megy , de itt tényleg szépen elvisznek mindent , ráadásul percre pontosan ahogy kiírták ! Aztán néhány órán belül NAGY csapatokban jönnek a közmunkások és szinte szépre takarítanak .Hatalmas , utcasarki kupocok után is elég kimenni egy szemetesvödörrel összesöpörni -mert nem marad több .
    Ide lell költözni - itt van a jó világ
    OdinHEM kedvelte ezt.

    Komment


      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem tudom másfelé hogyan megy , de itt tényleg szépen elvisznek mindent , ráadásul percre pontosan ahogy kiírták !
      Mifelénk is így van azzal a különbséggel hogy mire odaérnek a kupac kiterjedése csak vízszintesen mérhető mert addigra, többszörösen le van válogatva az újrahasznosítható része, Ettől függetlenül a kukások böcsülettel összeszedik, kivéve a tiltott dolgokat: pl autógumi, ami miatt aztán a lakosság rendesen háborog, pedig ezt előtte a kukások lelevelezték a néppel., de azért egy próbálkozást megér!??
      Kikki, sepy és joker kedvelte ezt.

      Komment


        Akarjátok ? mondjam ? mondjam a tegnap esti gyűjtés kincseit ? ( lellő számu igény esetén -nem tartom magamban )
        OdinHEM és dongos78 kedvelte ezt.

        Komment


          Mond csak mert ha már így mondod tuti megint kincset találtál
          sepy és dongos78 kedvelte ezt.

          Komment


            Ez már elegendő érdeklődésnek minősül , ezért kénytelen vagyok betartani a szavam..

            Unoka kicsinek : 2 db csomagolt bolti , kicsi és közepes méretü , homokozóban megsemmisülésre szánt autó .
            Unoka nagynak :1 db -"-..................WV Beatlee elemes világító , motorhangot adó , jó nagy járgány ( persze + elem ) ,
            1 db szerintem drága , újszerü ,fém , kamion kicsit nagyobb mint a machbox

            Magamnak : zsiguli tömítésgarnitúra ( heng.fej töm.nélkül) viszont van benne a karbihoz .
            Retró izzókészletet , 4 db majdnem tele
            Belső visszapillantó tükörre , gatyagumival felrakható , hatalmas panoráma tükröt
            Kb két marék , eredeti régi zsiguli ( ezért FIAT is ) kárpit és diszléc bolhát ( patent ) Kb 8 db , tiszta , mosott , vasalt , lepedő ami szerintem nagyon régi , mert olyan vastag és erös kemény anyag hogy elképesztő . Ezeket nagyon szeretem felszabni gépronynak .

            Veszteség : kilukadt a biciglim hátsó kereke , aztán előredőlve -felnin tekertem haza .
            OdinHEM, mátéapu és 6 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Ezeket nagyon szeretem felszabni gépronynak .
              Egyet tegyél el zászlóanyagnak, amire taluga elkészíti a találkozó lobogóját.
              OdinHEM, sepy és zahi kedvelte ezt.

              Komment


                Ez egy 10 pontos ötlet
                OdinHEM és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  Fényezésben járatos fórumtársak!
                  A túragép műanyag oldalidomja az elmúlt években kapott hideget-meleget.
                  Körülbelül egy tenyérnyi területen mély karcok egészen az anyagig, alapozásig.
                  A festés a többi részen ép, csak a gyárihoz képest már fakult.
                  Ki lehet ezt úgy javítani (nem házilag), hogy ne kelljen telibe fújni az idomot?

                  Komment


                    Ki lehet ezt úgy javítani
                    Igen. Szín függvényében lehet macerás,de meg oldható.
                    bokor28 kedvelte ezt.

                    Komment


                      Hozzájutottam chromfestékhez. Már három próbadarabon fújtam különböző alapozást. Mai nap kipróbálom a festéket. Elég macerás.. sok lépésből álló felvitelt kíván a leírás szerint. Ha lesz eredmény felteszem a képeket. Ui: Megpróbáltam más festéket beszerezni ami egyszerűbb,s talán jobb is.... DE! a megrendelt próba 1dl szett ami elég lenne...már nem elérhető kb: 12E áron. Visszaírtak vegyem meg a 87E Ft-os mennyiséget.. Nem éltem a lehetőséggel. Talán később ha lesz szponzorom..
                      pasetta, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        a megrendelt próba 1dl szett ami elég lenne...már nem elérhető kb:
                        Rendeljünk Kínából ! Összefogunk néhányan oszt Heeegany lerendezi ! Ezt nagyon érti !
                        pasetta, mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

                        Komment


                          Hát, csak nehogy hamisítvány legyen ugyanannyiért
                          mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment


                            Magyar festék állítólag. Először ki kéne juttatni..
                            mátéapu és heeegany kedvelte ezt.

                            Komment


                              Azóta fújtam még párat. S fogok is. Szerencsére van még anyag...az első réteg valóban mint a tükrös chróm...de nem takar. A következő rétegekkel egyre jobban veszít a tükrösségéből. Majd akkor teszek képeket,ha megbarátkozom a minőséggel.
                              sepy, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

                              Komment


                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Azóta fújtam még párat. S fogok is. Szerencsére van még anyag...az első réteg valóban mint a tükrös chróm...de nem takar.
                                Hát krómra kell fújni
                                Atti69, Lemezjáték és mátéapu kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X