Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Click image for larger version

Name:	face hird 023.jpg
Views:	1
Size:	191.8 KB
ID:	151862Click image for larger version

Name:	face hird 025.jpg
Views:	1
Size:	193.9 KB
ID:	151863 A középső rész rétegenként áttörölve készült. Ennél többet nem tudtam kihozni belőle pedig próbálkoztam. Inkább polírozott alura hasonlít. Prochrom a festék neve.
    sepy, zahi és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      Csalóka a fénytörés miatt, így oldalról a bal kettes egész jól néz ki. Ezt utána egy jó minőségű lakkal lehet lefedni?. Így gondolom sérülékeny lenne. Milyen fokú előkészítést igényel és mit tud takarni?, gondolok itt felületi hibák eltüntetését meglehet oldani? Esetleg teljesen hibátlan felületet igényel?.

      Komment


        Fekete alap tökéletesre fújt lakkal. Hozzáérni nem szabad.ha áttőrlöm és az karcot hagy..(még ha nem látom is) a chrómfesték kihozza. Négy rétegben fújva 4-5 erős szárazruhás törléssel lejön a festék. 6 rétegben is csak ködszerűen vékony. A fekete alap azért kell,mert annak a tükrösségét ereszti át.. Elég macerás alkalmazni. 24 óra száradás után 5x ködölve,majd egy teljes réteggel fedve kell lakkozni. A lakkot hígítani nem szabad,mert mattítja a festéket. Röviden ennyi..

        - - - Updated - - -

        Click image for larger version

Name:	face hird 028.jpg
Views:	1
Size:	190.9 KB
ID:	151891Click image for larger version

Name:	face hird 029.jpg
Views:	1
Size:	186.4 KB
ID:	151892Click image for larger version

Name:	face hird 030.jpg
Views:	1
Size:	197.9 KB
ID:	151893Az első képen lakkozva,a 2.-3. kép lakk előtti.
        emu kedvelte ezt.

        Komment


          A kép valószínű csalóka de a festéssel összehasonlítva kényszer megoldásnak tűnik csak. Az igazi krómot nem közelíti meg így látatlanban. A Te véleményed róla ki a valóságban látja a kritikus szemével?
          emu kedvelte ezt.

          Komment


            Többet vártam. Kényszermegoldásként jó. Van jobb anyag is, de mire megrendeltem megszüntették a kis kiszerelést. Vehetek 86E-ért nagyobb kiszerelést. Azt köszöntem szépen nem kértem.
            Che, emu és sepy kedvelte ezt.

            Komment


              Csepel 125-öst lakatolok fényezek. Mivel már rég volt...nem emlékeztem mekkora munka, s mellélőttem az árral. Ennyi munkával 2 más motor kész van gyönyörűségesen. 70 pár darab festendő alkatrész...s mind látszik. Ennek azért a tank aljába bevésem a nevem.
              OdinHEM, sepy és 4 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                Kedves Atti!

                Szeretném tudni,hogy mi ennek a krómfestéknek az oldószere,másképpen milyen alapú festék?Az alapnál arra gondolok,szintetikus,akril,vagy egyéb,-gondolom nem lenolaj kencés.

                Click image for larger version

Name:	Humor 04.jpg
Views:	4
Size:	157.1 KB
ID:	151904

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Szeretném tudni,hogy mi ennek a krómfestéknek az oldószere,
                  Kedves Józsi Bátyám! Szerintem szigorúan titkos. Niincs ráírva semmi,azon kívül,hogy meginni nem szabad s kerüljük a gőzei belélegzését. Most próbálok társakat toborozni Hidrochrom szett megvásárlásához. Az bizalomgerjesztőbb reklámokkal ellátott termék.
                  OdinHEM és Che kedvelte ezt.

                  Komment


                    Most próbálok társakat toborozni
                    mik a számok ?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

                    Komment


                      A számok 9,14, 27, 36,43-már az ötös lottón ezeket javaslom kitölteni a következő heti sorsolásra.A jó életbe,ha véletlen ötös lesz,meg fog ütni a guta,vagy eret kell rajtam vágni,mert én nem fogok szelvényt feladni az biztos,elég nekem az ÁFA mint adófizetés.

                      Üdvözlettel:Che
                      mátéapu és sepy kedvelte ezt.

                      Komment


                        mik a számok ?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
                        Kb: 70E Ft a 12nm-re való szett. Próbálok alkudozni,fele áron fele mennyiséget.

                        Komment


                          A foltban javítás. Elkövetve az udvaron muslincák közt.

                          Komment


                            Rozsdál(t) a Merci?

                            Ma én is haladtam anyám kocsijával. Végül nem nézegettem a sárvédő mögé, inkább lekaptam az egészet. Rozsdás is volt a belseje. Szóval rozsda átalakító, alapozó, agy kis festék... A külső részét meg lemezig csiszoltam. Az ajtóval is foglalkoztam közbe. A felrepedt részeket lepattintottam, aztán csiszoltam körbe az egészet lamellással. Szerencsére rozsdának semmi nyoma nem volt a repedés alatt. Az alapozó réteg nem sérült.
                            Aztán először üvegszálas gittet kapott, aztán finomabbat. Csiszolás után lefújtam szórógittel, aztán rám sötétedett, szóval egyenlőre úgy maradt.

                            Legközelebb csiszolás, ha kell még 1-2 réteg szórógitt, aztán megpróbálkozok a festéssel. És remélem hogy nem cseszem el

                            Komment


                              Apró sérülések voltak. Idáig jól csináltad,ha nem lesz túl szép a festés akkor összepolírozod. (egyébként is kell, de szépnél kevesebbet)

                              Komment


                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Apró sérülések voltak. Idáig jól csináltad,ha nem lesz túl szép a festés akkor összepolírozod. (egyébként is kell, de szépnél kevesebbet)
                                Polírozó gép híján sokat nem akarok. Fordulatszám szabályzós flex meg azért nem az igazi... (bár a benzintankom lakkozásáról azt a néhány megfolyást is azzal tüntettem el)

                                (volt vagy egy hónapja lidülös akciós. Pneumatikus ketyere, akartam is venni, csak sajna nem csütörtökön mentem a csütörtökön kezdődő akcióra... )

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X