Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gépek , szerszámok javítása ....

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szerintem így (normál használat melett) örök életü .
    Szép munka..gratulálok! Vigyázok rá..

    - - - Updated - - -

    Mit szokás ilyennel csinálni?
    Amit Máté Írt.............

    Komment


      #17
      Mit szokás ilyennel csinálni?
      Venni helyette STIHLt
      Van az üzemanyagtankban egy szűrő ami lebeg a benzinben ha az kiakad felfelé állva az is csinálhat ilyet, akkor viszont tökig töltött tanknál nem jelentkezik a hiba.
      Che és Atti69 kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Venni helyette STIHLt
        Te meg:ad el a motorod mert az enyém jobb!!!!
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          Nem akartam belemenni, de ha fel lett dobva, leütöm.
          Ez a husqvarna nem az a husqvarna. Ez nem örök, hanem örökké szar.
          Hobbycélra kínált valami.
          Ez vagy nem indul, vagy leáll. Az alkatrészek műanyagok, a fém alkatrészek rohamosan kopnak.
          Csak ma 3x kellett légszűrőt pucolni, mert arra vágja a port és eltömi.

          Azért vettem, hogy ne kelljen bajlódnom a pocsék tesco gépekkel. Erre tessék. Amennyit én aprítok, sose hozza be az árát.
          A legolcsóbb stihl 70ezer, sose érné meg nekem. Ez se volt sokkal olcsóbb.

          Komment


            #20
            A legolcsóbb stihl 70ezer, sose érné meg nekem.
            Ősszel szokott lenni 50.55.000 környékén akcióban ! Én vagy 7-8 éve vettem, de még csak a gyertyát sem vettem ki belőle egyszer sem. Itt jegyezném meg, hogy sokan " fikázzátok " a régi benzint, mert hogy bedöglik. Volt, hogy 4-5 évig tettem bele ugyanazt a benzint, mert bekevertem 10 litert, és sose fogyott volna el. Igaz 98 ast használok, stihl olajjal.

            Komment


              #21
              Ha azt vesszük alapul, hogy a benzin a levegőből vesz fel párát, akkor zárt kannában elvan.
              Ha pedig a kanna falára kivágja a zöld trutyit, akkor az is elvan ott. Én még kannában nem láttam trutyit, azt csak fémes közegben csaphatja ki.

              Komment


                #22
                bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A legolcsóbb stihl 70ezer, sose érné meg nekem. Ez se volt sokkal olcsóbb.
                Tényleg nem akarok senkinek beszólni merthát alaptermészetem ugye nem ilyen, de husqvarna is stílfűrészt gyárt ugye
                Én két éve vettem 45000-ért egy kis fűrészt mert jobbára metszésnél használom, és a nagyot (talán 391-es) amit '94-ben vettem nem tudom berántani a fa tetején, mikor megállni is nehezemre esik.
                Szóval egyiket sem látta még szerszám a lánccserén kívül.
                Bár én használat után mindig kiöntöm a benzint belőle mert lehet a következő használat jövőre lesz vagy akkor sem.

                Komment


                  #23
                  nincs itt valaki , aki nagyon vágja eszt a fürész dolgot ? Van egy jó régi , kicsi aranyos -aszt hiszem PIONIR ( japán ? ) szeretném a házát lepolírozni , eloxálni stb . szertném a lapot + láncot lecserélni nagyobbra ( jóval ! ) csak nem tudom mekkorára lehet ( szabad ) . többé kevésbé működött amikor megvettem ( 10 éve )
                  Tudom hihetetlen - de nincs önbizalmam ahhoz sok kis bizbaszhosz és beállításhoz hogy jó legyen .
                  Végeredményben semmi szükségem rá --- csak egy aktív pihennéssel töltött hétvégén , Lepsényben a haveroknál , átmentünk Berhidára a lomisokhoz --ahol megvilágosodtam : kell nekem egy ilyen elrettentő telekvédelmi eszköz .....
                  Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2016 aug. 03, 08:21.

                  Komment


                    #24
                    Kollégámnak van akkumulátoros Stihl láncfűrésze. Néztem rá furcsán, mert 90ezerért vette. A telkén pedig nincs villany. Nagyon pici szemű, finom lánc van rajta. Kipróbáltam, viszi a vékony akáctörzset simán. Li cellák vannak benne, mint a laptopokban. A korlátai ellenére jó kis gép.

                    Módosítok, fél óra az üzemidő egy töltéssel...
                    Utoljára szerkesztve a következő által: bokor28; 2016 aug. 03, 10:11.

                    Komment


                      #25
                      Click image for larger version

Name:	libák 013.jpg
Views:	1
Size:	192.9 KB
ID:	149407 Elrettentő telekvédelmi eszköz. Egyszerűen javítható,csak figyelemmel mit,honnan,hogyan. Ezután fordított sorrendben visszarakni.

                      Komment


                        #26
                        Sziasztok a felhaznalok kozott ez egy orokos vita STIHL kontra HUSQVARNA ez termeszetesen a professzionalis fureszekre ertendok. Nekem szemely szerint nincs egyikkel sem problemam A nagymeretekbol volt eddig a Stihl 441 most a Husqvarna 365 hasznalom de mind a ketto teszi a dolgat. A kisebb meretekben inkabb a Husqvarnat szeretem a sulya miatt foleg amelyeknek magnezium otvozet a karter. A kicsik kozul ellenben verhetetlen ez ECHO a legutolso legkisebb modelljuk cs-2510tesc10 fenomenalis konnyu es eros hozza teszem en a magasba kotelbol beulovel (treeclimbing) dolgozom es itt minden egyes vagasnal fel kilo sokat jelent.A szerelesukrol csak annyit hogy altalaba tisztan kell tartani azkat a helyeket ahol levegot kap a levegoszuro es a benzintank.A membranok gyertyak levegoszurok es a kopoalkatreszek cserejen kivul nekem meg nem kellett soha semmilyen nagy szervizt csinalnom egyikkel sem (van olyan fureszem ami tobb mint 20 eves)

                        Komment


                          #27
                          Ha harc hát legyen!

                          Legközelebb viszem a husqvarnámat és vágunk!!!!Majd meglátjuk......
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #28
                            Elrettentő telekvédelmi eszköz.
                            A benzines kétségtelenül praktikusabb ilyen célra is, mint az elektromos. Nekem hálózati vezetékes van. Csapadékos, nedves időben akár meg is duplázható a vágási teljesítmény.

                            Komment


                              #29
                              Máté! A legközelebbi talin lehetne egy favágó versenyt rendezni általatok legalább össze vágnátok a falu téli tüzelőjét! A másik lehetne egy új Peticiót indítani megvan az alap ismeretünk csak azt kellene előzőleg kitalálni ki lenne az a felső személy kinek a Kezébe kellene adni! Nem póstán személyesen mondjuk egy 30 fős kísérettel mert 30 év után beszélhetünk Veteránról.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2016 aug. 04, 08:03.

                              Komment


                                #30
                                beszélhetünk Veteránról.
                                Ez a Homelite már veterán,negyvenpár év körül van. Teccik is,lehet vele dolgozni is csak ember kell aki emelgeti.. nekem kicsit sok. Van mellette egy McCulloch az fele súlyú.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X