Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gumisütés,gumialkatrészek gyártása,alapanyagok,szerszámok,Shore keménység.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    heeegany
    Bár én már azt sem tudom hogy a sütőformáról hol írtam
    Ez talán a fordított plágium lehet, amikor mindenki neked tulajdonít valamit, amiről nem is hallottál...?!?

    Komment


      #17
      Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      heeegany


      Ez talán a fordított plágium lehet, amikor mindenki neked tulajdonít valamit, amiről nem is hallottál...?!?
      Hát, a sütőforma megvan, meg rémlik hogy töltöttem róla fel pár képet. De hogy mikor és hova, valamint hogy mit írtam hozz az már kiesett


      Lehet hogy nem 6-7 órákat kellene aludni
      OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lehet hogy nem 6-7 órákat kellene aludni
        Bizony nem ! mertr ellustulsz

        Te korodban .... meg a legyekeket is .....mire ..már kéccer beggyüttem a fődekrű ...

        mongyammég
        OdinHEM, Lemezjáték és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          De hogy mikor és hova, valamint hogy mit írtam hozz az már kiesett
          Persze hogy kiesett, mert a kocsmában dicsekedtél el vele.
          Na mind 1, átmozgattam ide, ennek a témának az elejére.
          Jah és Che, a te témanyitó hozzászólásod előre vittem az időben, a későbbieket töröltem, hogy megmaradjon az érthetőség, és a folytonosság.( az ural.hu fórumán kitanultam az időutazás minden csínját-bínját )
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 márc. 11, 23:38.
          OdinHEM, Lemezjáték és 4 további látogató kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Várom a tömítés pontos méreteit
            Majd lemérem. Vigyázz, mert a Szász, aki gyártja rád küldi az embereit.

            - - - Updated - - -

            Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            fordított plágium lehet
            Ilyet már láttunk nem egyszer. Barry Halliwell biokémikus írt egy cikket néhány évtizede, amit az antioxidánsok alapművének tekintenek. Pár éve maga vette elő a cikket és írt egy szösszenetet, hogy mit gondolnak a cikkéről és valójában mi van benne. Annyian idézték már elolvasás nélkül, hogy lassan már az időugrás alapegyenlete és a párhuzamos univerzumok kérdése is neki lett tulajdonítva.

            Komment


              #21
              Egy kérdés:
              A menesztőgumit hogy érdemes a helyére tenni?
              Eddig mindig csavarhúzóval piszkáltam át a peremen, de nem egyszerű, sok idő és a guminak se használ (bár úgysem a csavarhúzóval szétbarmolt rész verődik ki)

              Komment


                #22
                Én egy zsinórt szoktam betenni a horonyba --aztán mint az autó szélvédő gumit , " behúzom " .

                Komment


                  #23
                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én egy zsinórt szoktam betenni a horonyba --aztán mint az autó szélvédő gumit , " behúzom " .
                  Én is erre gondoltam, csak nekem elég pászosnak tűnik ehhez. De akkor megpróbálom így.

                  Bár én ilyen szélvédőberakásban csak egyszer segédkeztem, magam még sose csináltam

                  Zsírozni érdemes a gumit? Vagy szappan?

                  Komment


                    #24
                    Anyaga válogatja. Szappan, gyertyaviasz, glicerin, szilikon, hintőpor. Zsírból a kenyérre való félét, az nem árt a guminak.
                    Kicsit felmelegíted (meleg víz) akkor lágyul.

                    Komment


                      #25
                      Szervusztok!

                      Sajnálattal vettem észre,hogy a témaindító hozzászólásomhoz mellékelt anyagok (csatolmány) nem jeleníthetőek meg,amelyek a gumik Shore keménységmérésével kapcsolatosak.A fenti ok miatt,most feltöltöm újra,mert fontosnak találom!

                      Click image for larger version

Name:	Shore 01.PNG
Views:	3
Size:	100.1 KB
ID:	148380Click image for larger version

Name:	Shore 02.PNG
Views:	3
Size:	39.1 KB
ID:	148381Click image for larger version

Name:	Shore 03.PNG
Views:	3
Size:	23.7 KB
ID:	148382Click image for larger version

Name:	Shore 04.PNG
Views:	3
Size:	81.8 KB
ID:	148383Click image for larger version

Name:	Shore 05.PNG
Views:	3
Size:	220.8 KB
ID:	148384Click image for larger version

Name:	Shore 06.PNG
Views:	3
Size:	65.0 KB
ID:	148385Click image for larger version

Name:	Shore 07.PNG
Views:	3
Size:	36.7 KB
ID:	148386

                      A témaindítóban,azonos fájlok szerepeltek.Valószínű,hogy az átrendezés miatt történt valami,ami egyáltalán nem nagy baj,mert most itt már ellehet olvasni.Köszönöm a moderátoroknak a téma összerendezését.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #26
                        A témaindítóban,azonos fájlok szerepeltek.Valószínű,hogy az átrendezés miatt történt valami,ami egyáltalán nem nagy baj,mert most itt már ellehet olvasni.Köszönöm a moderátoroknak a téma összerendezését.
                        Nekem most is látszik minden.
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          #27
                          Zsír és egy darab villamos vezeték / sokszálas réz drót 1.5 mmes szigetelt/, bezsírozod a gumit és a drótot befűzöd úgy körbe, hogy egymás mellett legyen a kezdet és a vég alul. Tartani a gumit a másik oldalon nyomva az ellenkező irányban és lehet alulról húzni a drótot körbe. Egyik felét körbe húzva! a másik végét tartva.

                          Komment


                            #28
                            Én alapvetően vizuális ember vagyok. Kérlek, csinálj egy fotót a behúzásról, mert nem fér a fejembe, hogyan lehet egy üregbe (ami elvileg alulról zárt) behúzni egy testet kifele húzással.

                            Komment


                              #29
                              bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              (ami elvileg alulról zárt)

                              ?????????????????????????????????

                              Komment


                                #30
                                bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én alapvetően vizuális ember vagyok. Kérlek, csinálj egy fotót a behúzásról, mert nem fér a fejembe, hogyan lehet egy üregbe (ami elvileg alulról zárt) behúzni egy testet kifele húzással.
                                Dehát ez likas
                                Click image for larger version

Name:	dob1.jpg
Views:	3
Size:	166.5 KB
ID:	148389

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X