Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Rozsdaoldás-foszfátozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig mennyire jó"metálfestést"tudtunk vele csinálni
    A szükség nagy úr ahogy mondják Bár ettől még nem lehetett rossz. Kép nincs róla?

    Visszatérve a rozsdás kipufogóhoz a horganyspray-ket megnézve nem találtam rajtuk adatot a hőállóságra nézve. Teszek egy próbát először a festékboltban, hogy kályhaezüstön kívül van-e valami speciális anyaguk a célra.

    Komment


      Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Visszatérve a rozsdás kipufogóhoz a horganyspray-ket megnézve nem találtam rajtuk adatot a hőállóságra nézve
      Arra gondolj mire használják : karosszéria lemezre hegesztéshez...és minimálisan ég meg,pedig ott van hő!
      Titus, sepy és Jankó51 kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        horganyspray-ket megnézve nem találtam rajtuk adatot a hőállóságra nézve
        Nem tudom, hogy jó-e az összehasonlítás, de az első Pannónia kipufogóimat (csak a dobot!) azzal fújtam le, és semmi gond nem volt vele.
        Titus kedvelte ezt.

        Komment


          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Arra gondolj mire használják : karosszéria lemezre hegesztéshez.
          Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          az első Pannónia kipufogóimat (csak a dobot!) azzal fújtam le, és semmi gond nem volt vele.
          Akkor maradok a horgany spray-nél, a Motip-os jó lesz.
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            Én a 2. fajtát javaslom. az sokkal szebb tényleg horgany színű! A kipufogóra/ autó / esetén kicsi a remény a tartósságra ha már a gyári bevonatot megtalálta a rozsda. Eseti kezelésre ajánlott pl a Hanno

            Komment


              Az a helyzet Sepy, hogy már rajta a fényesebb horgany spray, úgyhogy a Hanno marad máskorra. Holnap vagy holnapután fújom a kipufogó végét, utána dokumentálok fényképekkel. Ha könnyen lejön a Motip már a másikkal fogom javítani.
              mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                Bocs én is a fényesebbet szeretem használni.????

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X