Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Támogatás, adományok a Veterán fórum számára

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rejtély.
    Offshore.
    Vigyáznííííí, vigyáznííííí!
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #77
      20.300 forint van így már a következő évre is!
      Most akkor jössz 300-zal jokernek?
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #78
        Most akkor jössz 300-zal jokernek?
        Végül is a nyakatekert logika szerint ez is lehet egy megoldás. Vagy egy sörrel esetleg? Valahogy csak megoldjuk.
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #79
          Vagy megjavítod a gépét legközelebb

          Komment


            #80
            És akkor jön az,hogy nem akarom sem felesleges,sem rövid hozzászólással foglalni a helyet!?És akkor mi lesz a felajánlott helyileg"leszúrt"beígért lével és én is:helyileg perkálok,ha összejön a menet!Viszont nem sörre,mert nem iszom olyat"és az sem"=aki azt ígérte,hogy szereti........
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #81
              Nemt udom hogy csak én levelezek-e ennyit, de nemsokára be fog telni a postaládám. Törölni nem szeretném a régi leveleimet, mert van hogy jó visszakeresni valamit.
              Valahogy nem lehetne megoldani hogy le lehessen tölteni őket? Úgy egybe az összeset, aztán itt meg törölhetném a régieket, a gépemen meg meglennének archiválva.

              Komment


                #82
                Javaslom, hogy írj TZ-nek privátot. Persze ha van még tárhelyed. :-)

                Komment


                  #83
                  Nemt udom hogy csak én levelezek-e ennyit
                  Ja, nekem is törölgetnem kellett már, de a maradékot én se szeretném. Szóval ugyanerre lenne igényem.

                  Komment


                    #84
                    Írtam neki. Hátha talál valami egyszerű megoldást

                    Komment


                      #85
                      Amíg el nem felejtem, TZ válasza:

                      Szia!

                      Ahogy a bejövő üzenetek listáját nézed, lent a lapozás fölött nincs egy olyan gomb, hogy Kiválasztott üzenetek (0) ?

                      Nekem van egy ilyen. Ez egy lenyiló menü, amiben van export funkció.

                      Nézd meg légyszi, ha valamiért nem lenne, akkor nyomozok majd.

                      Üdv.:
                      Zoli
                      Kipróbáltam, működik. Na meg igazából eddig is működött

                      Komment


                        #86
                        Valamelyik témában felmerült hogy többeknél is rendszeresen felugró reklámok jönnek fórumozás közben.
                        Ma nálam is előjött és elég zavaró.
                        Tudsz erről valamit TZ?

                        Komment


                          #87
                          Mobilról nekem is jelentkezik, operáról az adblocker megoldja. Mi moderátorok, ebbe nem látunk bele, ez nem az a szintű probléma, amit kezelni tudunk.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #88
                            Nekem már az OTP logóját is feldobta, hogy nyertem a hűségemért cserébe ! Erről vajon tud a Csányi ?

                            Komment


                              #89
                              Hm, firefox alatt nem csinálja(nem csoda amennyi kiegészítőm van...), chrome alatt viszont simán feldobta...

                              /SZERK
                              Előbb valami zmobio.com című oldalt dobott be most meg egy kieget akarna telepíteni...

                              /SZERK2
                              Azt hiszem megtaláltam a hunyókat:


                              Az elsőt beírtam a firefoxba, egy reklámhálózat domain-jére vezet...
                              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 febr. 27, 09:22.

                              Komment


                                #90
                                Nekem is ez tolakszik napok óta mikor itteni dolgokra kattintok. Ez pofátlankodik be hívás nélkül. Én is belefutottam szerencsére a telefonomon tiltás volt. Nem lehet kitörölni sem ha rákattintasz. Emelt díjas SMS-t küldesz neki mikor válaszolsz. Ne válaszolj és ne kattints rá. Evvel csak Ő nyer, átverés- pénzlehúzás. A megadott telefon szám nem is él!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X