Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Támogatás, adományok a Veterán fórum számára

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #91
    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm, firefox alatt nem csinálja(nem csoda amennyi kiegészítőm van...), chrome alatt viszont simán feldobta...

    /SZERK
    Előbb valami zmobio.com című oldalt dobott be most meg egy kieget akarna telepíteni...

    /SZERK2
    Azt hiszem megtaláltam a hunyókat:


    Az elsőt beírtam a firefoxba, egy reklámhálózat domain-jére vezet...
    Fő kérdés hogy mi az a biztonsági rés amin keresztül beépítették ezt a kódba. Nem irigylem TZ-t...

    Melóhelyen már kb egy hete is feldobta párszor. Ott is firefoxot használok. Itthon viszont csak szombattól. Szintén firefox, csak sok-sok kiegészítővel.

    Komment


      #92
      csak sok-sok kiegészítővel.
      NoScript gondolom nincs köztük .

      Komment


        #93
        Hogy én milyen szerencsés vagyok ! Ahányszor csak belépek, az első kattintás után már nyertem is valamit ! Tegnap az OTP-től, és a TESCO -tol , ma meg a VATERÁTÓL ! Ha így folytatom nyitok egy telefonkereskedést ! De ismerkednének velem Román, meg Ukrán kurvák is, és szerelmes lehetek első látásra hölgyekbe !
        Már baromian unom !!!! TZ nem tudsz valamit tenni ?

        Komment


          #94
          Akkor te szerencsésebb vagy. Valamelyik nap nálam valami troll figurák... hogy is mondjam... szerették egymást testileg.
          De szerencsére csak egyszer volt, mindig más jön be, tényleg elég kellemetlen jelenség.

          Komment


            #95
            Na , ezzel már nekem is tele van a t.köm ! Hol nyeremény , hol tesco , most meg OTP ...

            Komment


              #96
              Sziasztok! Nekem meg a telefonomon "vírusfertőzést kapott" szlogen jön elő! Majd minden típusadata kiíródik . Majd telepítsek egy vírusírtót felszólítás ugrik fel. Később valami Allie vagy Alle applikáció akarja telepíteni magát.

              Komment


                #97
                Állítsátok be a böngészőtöket úgy, hogy mindent új ablakban nyisson meg. Akkor csak az ablakot kell bezárni. Amúgy nagyon zavaró valóban.

                Próbältam az Operát is mobilról. Nagyon jó, dd nem tudok akkor tetsziket nyomni. Ezért marad a Crome reklámostul.

                Komment


                  #98
                  Sziasztok
                  En egy oreg DELL asztali szamitogepet hasznalok (10eves lehet) es a WINDOWS XP PROFESSIONAL 2002versione a gepen semmijen antivirus propgram nincs azonkivul amit szerintem adtak hozza .De ilyen jellegu problemaim sosem adodtak,pedig hasznalom a gepet.

                  Komment


                    #99
                    Ezt kopogd le gyorsan mert a vírus a kertek alatt jár!! Bosszantó, hogy mindíg egy ostoba ide téved és evvel szórakozik pedig már nincs olyan hideg és szórakozhatna magával is!!

                    Komment


                      Szervusz Movisz!

                      Jó neked,itt minden vacak előjön a gépeken lehet hogy ebben az is közbejár,hogy az ember csapong a böngészni valóban és önkéntelenül is eljut olyan oldalakra,amelyek fertőzöttek.Szeretem a világban történő dolgokat tudni és ezért minden oldalról elolvasom a híreket,az alternatív médiában,tehát a neten,mert a hivatalos hírszolgáltatók,csak egyoldalúan,az éppen regnáló hatalmat szolgálva közvetít és kommentál mindent.

                      Nagyon érdekelnek a DNR és LNR hírek és történések (Donyeckaja Narodnaja Respublika;Luganszkaja Narod...),amiről a Magyar média mélyen hallgat,ezért minden nap megnézem a fenti két köztársasággal kapcsolatos híreket,a net bármely oldalán,mely foglalkozik a kérdéssel,-lehet hogy ilyen netes kóválygás alkalmával is összeszedek,valamilyen kártevőt.

                      Az a legrosszabb,hogy végre van egy eszközünk,ami kitágítja előttünk a világot,rengeteg tudás és információ megszerzésének az eszköztára és vannak emberek,esetleg szervezetek, akik ártó szándékkal megjelennek itt is,mint az életben számtalan alkalommal és csak rombolnak és rombolnak,-nehogy kitörjön a világ béke.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        mint az életben számtalan alkalommal és csak rombolnak és rombolnak,-nehogy kitörjön a világ béke.
                        Az sose lesz. Bár igaz egy anime-be volt de elég elgondolkodtató:
                        What use are weapons, if there is no war? Unless they tear down old buildings, they cannot build new ones. Unless they scorch our fields, they cannot make the starving people buy their food. A world at peace is not profitable, it cannot be manipulated. Therefore they will not cease their attempts at forcing us to fight.

                        Komment


                          ...tényleg elgondolkodtató , de rég tanultam azt az -oroszt - meg akkor se nagyon figyeltem . Most meg csak nézek hülyén egy ilyen külföldi szövegre...

                          Komment


                            Mindjárt lefordítom...

                            Mi haszna van egy fegyvernek, ha nincs háború? Ha nem pusztítják el az épületeket nem építhetnek másikat. Ha nem égetik fel földjeinket nem tudják eladni az ételeiket az éhezőknek. Egy békés világból nem profitálhatnak, nem manipulálható. Ezért sose hagynak fel a próbálkozásaikkal hogy harcra kényszerítsenek.
                            Sajnos én olyan sokat olvasok angolul hogy gyakran elfelejtkezek arról hogy sokan nem értik.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 márc. 06, 13:01.

                            Komment


                              olyan sokat olvasok angolul
                              Nem is azzal volt baj,hogy ne tudnánk angolul elolvasni,csak megérteni nem sikerült.

                              Komment


                                Kedves Vadásztigris!

                                Írod,-"az sose lesz",-ne légy kishitű!Már csak az én életemben is sok minden lett amire,amit korábban el sem tudtak képzelni,-"Ember küzdj és bízva-bízzál!"..

                                Sajnos mi emberek olyanok vagyunk,hogy olyan dolgok hajszolásában telik el az életünk,amelyekre semmi szükségünk,-erre végül rájövünk,de akkor már késő,mert akkor már nem marad sem időnk,se energiánk az olyan célokért való küzdelemhez,amik értelmet adhattak volna az életnek.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X