Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Támogatás, adományok a Veterán fórum számára

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Új fejlemény ! A nyeremények és a lányok után most itt a derékfájás elleni kence !! Amit természetesen csak korlátozott számban, a ketyegő óra végéig tudok megrendelni !
    Hogy b.... ba akire én gondolok !
    Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2017 márc. 07, 12:21.

    Komment


      "Használatáról és mellékhatásairól,kérdezze meg gyógyszerészét és kezelőorvosát",a reklám felbukkanó látványának hatásairól pedig az ideggyógyászát!(Saját továbbfejlesztett változat,amit ugyan nem mondanak be sehol,de kötelezném rá a kencék,pirulák reklámozóit.)

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Gratulálunk! Ön megnyerte , a négy hetes ...
        ... cigánygyereket , ..... amennyiben nem tudja személyesen átvenni ,
        küldjük futárral ....az egész családot !

        Komment


          Természetesen vendégségbe mennek csak utána neked kell másik otthont keresni. Én mindezt napi szinten tapasztalom bár nem panaszkodom.

          Komment


            Én mindezt napi szinten tapasztalom bár nem panaszkodom.
            Odajárnak hozzátok a vér szerinti szülők látogatóba ?

            Komment


              Igen ha jönnek akkor osztják az észt ,hogyan kell nevelni a gyerekeiket.Igaz nálunk élnek már a gyerekek 10 éve ,először mindig hoztak ajándékot magukkal mit nem győztem írtani olyan ellenállók voltak, hogy csak a régi módszer a petróleum segített 3 éve nem jöttek / azért kavarják az állónak hitt vizet/ hiszen nekik joguk van nekünk pedig kötelességünk.

              Komment


                Úgy tűnik megint gond van. Ismét jönnek a felugró ablakok...

                Komment


                  Igaz !...............................

                  Komment


                    Intézkedek, mihelyst tudok. Nekem most még nincs semmi "plussz", telóról se, de a kártékony oldalra figyelmeztetés maradt.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Én úgy gondolom hogy a takarítás után maradhatott valami. Melóhelyen néha bejelentkezésnél dobott egy reklámablakot.
                      Minden esetre ez most megint kezd elszaporodni...

                      Komment


                        Nah megint belemásztam a levesbe és van pár gyanús script még ezeken a címeken:
                        http://oei1.gq
                        http://mfio.cf

                        A <head> részbe találtam meg őket.

                        Komment


                          Beszéltem TZ-vel, este ránéz a dolgokra.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            Most eddig minden rendben...Crome-ról mindenképp. Az Operám nem éri még el az oldalt.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Az Opera most már eléri, de továbbra is ott van a kártékony oldalra való figyelmeztetés, pedig töröltem az összes scriptet és előzményt.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Nem akarok összeesküvés elméletet gyártani, de nem lehet, hogy valaki nagyon keresztbe akar tenni nekünk?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X