Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Támogatás, adományok a Veterán fórum számára

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Előforulhat ez a lehetőség is, erről TZ tudna közelebbit mondani.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      nem lehet, hogy valaki nagyon keresztbe akar tenni nekünk?
      Mindegy!

      Sikerül ha nem is szándékos,kiürülnek az oldalak.............A nem regisztrált ismerőseim,nem kockáztatják a belépést.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem akarok összeesküvés elméletet gyártani, de nem lehet, hogy valaki nagyon keresztbe akar tenni nekünk?
        De lehet, tuti akad jópár ember akinek valamilyen okból szúrja a szemét az oldal/a társaság...

        Komment


          Skacok, ne butáskodjatok már!

          Ezek csak vírusok, nincs benne semmi személyes.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            nincs benne semmi személyes.
            Megközelítés kérdése. Azért a fórum olvasottságának rendesen odavágott !

            Komment


              Jók vagyunk összeesküvés elméletekben. Sajnos voltak rossz tapasztalataink, így gyanakvással fogadjuk az ilyesmit. A lényeg, hogy úgy néz ki, hogy most rendben van. Telóról is tesztelve.
              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 máj. 09, 12:54.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                Ezek csak vírusok, nincs benne semmi személyes.
                A próféta szóljon belőled....

                Komment


                  Még szerencse, hogy csak vírus. Semmi személyeskedés, vagy ilyesmi. Operával telóról működik rendesen, de az androidos böngésző ezt hozza:
                  A „Lehet, hogy ezt a webhelyet feltörték” üzenet
                  A „Lehet, hogy ezt a webhelyet feltörték” üzenetet akkor láthatja, amikor úgy véljük, egy hacker módosíthatta a meglévő lapokat a webhelyen, vagy új, spam jellegű lapokat adhatott hozzá. Ha ellátogat a webhelyre, elképzelhető, hogy az spamhez vagy rosszindulatú programokhoz irányítja át Önt.

                  Mi a teendő, ha ez az üzenet jelenik meg?
                  Azt javasoljuk, ne látogasson el a webhelyre, amíg az üzenet el nem tűnik a keresési eredményből.

                  Komment


                    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Még szerencse, hogy csak vírus. Semmi személyeskedés, vagy ilyesmi. Operával telóról működik rendesen, de az androidos böngésző ezt hozza:
                    Nem tusom hogy ez hogy működik, de szerintem ha valaki egy oldalt bejelent akkor azt hozzáadja egy listához. A böngészők meg csak onnan lekérik és kiírják.
                    Szóval lehet az oldal már tiszta, ha egyszer fertőzött oldalként volt regisztrálva akkor egy darabig úgy is marad a rendszerben.

                    Komment


                      Szervusztok!

                      Nem tudom miért,de szerencsémre,vagy a guru jól dolgozott,se felugró ablak,se reklám,-a kapcsolatom a fórummal zavartalan (le is kopogom gyorsan a mestergerendán)..Azon kívül,hogy állandóan ösztökél,hogy a Win7-ről,térjek át a Win10-re,pillanatnyilag minden rendben,-de nem lesz ez így mindig,mert ahogy kitapasztaltam ezt a modern világot,ha nincs semmi komplikáció,majd csinálnak nekem.

                      A böngészőm a modzila fire fox,a guru valamilyen reklám blokkolót is tett fel és az automatikus frissítések is blokkolva vannak,van egy szabadon letölthető vírusvédelem és nagyjából kész,-valószínű szerencsém van idáig.

                      A win 10-et,nagy valószínűséggel az alaplapom már nem bírná,illetve a guru azt mondta,ha a memóriát bővítenénk,akkor esetleg,ez egy 10-12 éves asztali gép,egy ddr2-es alaplappal és valamilyen kétmagos processzorral,akkoriban új állapotban vettem,a merevlemezen kétharmad kapacitás még mindig van,de ettől függetlenül úgy vélem,hamarosan újat kell venni,mert ezeket a rohadt operációs rendszereket állandóan újítják,és a régebbieket lassan használhatatlanná teszik,illetve nem fog majd hozzá illeszkedni semmi.

                      Kívánom,hogy a társaság összes tagjának zavartalan,legyen már vége a kommunikáció a fórummal!A mi legnagyobb bajunk,hogy nem értünk a számítástechnikához és,ha van valami kis prücök,egyből nikotinos lesz a gatyaülep,én pl. még letörölgetni is alig merem a gépet,felé még véletlen sem tüsszentenék,nehogy megtelepedjen benne valamilyen vírus.



                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Azt én is értem, hogy csak Vírus- de azokat valaki ide irányítja folyamatosan. Azt lenne jó tudni valakinek ez a szórakozása / ajánlanám neki , hogy mással játsszon vagy direkt irányított. Ez utóbbit sem zárom ki hisz csípheti valakinek a szemét az egységes mag!

                        Komment


                          A win 10-et,nagy valószínűséggel az alaplapom már nem bírná,
                          Vagy ha bírná is a folyamatos adat gyűjtése felemészteni... De ha nem kell mindenáron windows akkor nézz szét a linux kiadások között:
                          https://pcworld.hu/szoftver/melyek-a...ok-150282.html

                          Még gépet se kell cserélned hozzá .
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 máj. 10, 18:16.

                          Komment


                            Sziasztok! Csak halkan jegyzem meg. Van egy teljes értékű, ingyenes, telepítés nélkül pendrive-ról futtatható Linux operációs rendszer. Kicsi, primitív—¹ grafikájú. Slax Linux. https://www.slax.org/hu/

                            Komment


                              Ezek csak vírusok, nincs benne semmi személyes.
                              Csak vírus? Tudod, hogy ledöntött a lábamról két egymást követő hétvégén egy kis vírus? Alig tudtam kilábalni belőle.
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                Csak vírus? Tudod, hogy ledöntött a lábamról két egymást követő hétvégén egy kis vírus? Alig tudtam kilábalni belőle.
                                Nem a súlyát akartam kisebbíteni (én is több hétvégét szívok vele ) és amit a többiek felvettetek az is igaz: ezek rosszindulatú vírusok. Rosszindulatú emberek romboló szándékkal készítik őket valamiféle önző anyagi érdekből.

                                Csak éppen ahogy az influenza, ezek a vírusok sem "személyesek". Ezt úgy értem, hogy a készítője valószínű nem is hallott Magyarországról, nem hogy bármiféle érzelme lenne szerény közösségünkkel szemben. Gondolom nagy pénz nincs abban, hogy egy-egy weboldalt telenyomnak reklámokkal. Ezért gondolom azzal sportolnak, hogy ezt nagyon nagy tömegben tudják csinálni, teljesen automatizálva.
                                Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2017 máj. 16, 23:09.
                                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X