Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorkuli vizsgáztatás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    ptm004, wsievers és heeegany kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Sztem nekik az volt a csoda hogy nem láttak X-esben "B" méretet . Sztema legtöbb okmányiroda kiadott volna az utánfutóra egy "U"-s rendszámot.
      Mindemellet egyébként korrektek és rugalmasak voltak az ügyintézésnél a pestiek, nincs okom bántani őket .

      Komment


        #18
        Ba701 kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Egyébként az hol van leírva, hogy utánfutónak X-es rendszám, motornak meg U-s kell? Tud valaki erről valamit? Vagy nincs is ilyen, csak a megszokás?

          - - - Updated - - -

          Én már azt sem értem, hogy mi ez az ABC sorrendben haladunk a rendszámokkal. Más országokban már 20-30 éve is véletlenszerűen adták ki a kombinációkat, nem sorrendben. Mi meg 2014-re nem tudtuk ezt megoldani. Mindenesetre jó ürügy a régiós rendszámhoz: kifogytunk a kombinációkból. Ha visszamond valaki egy mobil előfizetést, egy idő után újra szabaddá válik a szám - de a hiper szuper nemzetbiztonságilag átvilágított belügyes hivatalos bürokráciában feloldhatatlan problémát okoz mindez.
          Everything is better when you decide you don't care.

          Komment


            #20
            ptm004 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Úgy rémlik pár éve olvastam ezt a szabályt. Ami leírja hogy mi mivel kezdődik.
              De lehet hogy csak valami írás volt. Már nem tudom, de azt hiszem a különleges rendszámok is benne voltak(rendőrségi, honvédségi...)

              Komment


                #22
                A kovetkezo soron allo vizsgaztatonak !
                Elemeznem akkor....,a muszaki vizsga egyszeru mint a kuli kb. 10perc !
                Gondoltam leirom ,hogy senki se idegeskedjen feleslegesen ,ha minden jo akkor a vege is jo szoval nem szedik szet darabokra!

                Komment


                  #23
                  Szervusztok. Talán 6 éve Németországban az északi tenger partjánál egy kb . 3000 fős helyiségből hoztunk "lábon" egy oldalkocsis szép nagyobb darab bajort. Az ügyintéző , aki a papírokat intézte megkérte a vásárlót , hogy fáradjon át az út másik oldalára , ahol a rendszámokat adják át. Talán egy 25 négyzetméteres helyiség volt . Itt is készségesek voltak . Megnézték az előzőleg megkapott papírt és a polcról levettek két "üres" rendszámot . A számítógépet igénybe véve "lekértek" egy szabad betű- és számkombinációt . Ezek után megkérdezték , hogy megfelelő -e . ( !!!!!! ) Behelyezték a berendezésbe a megfelelő dombornyomásra alkalmas sablonokat és elkészítették a rendszámot . Képzeljétek el , amikor az itthoni egyeduralkodó rendszámkészítő itt fog tartani . / Ez mibe fog kerülni nekünk, az egy másik kérdés. / Ennyi.Üdvözlettel.
                  heeegany, wsievers és 3 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X