Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Műszaki vizsgás élmények

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nagy f@rok volt az az okmányirodai ügyintéző, hiszem ha számlát viszel a kereskedőtől, akkor semmiféle nyilatkozat nem kell a tulajdonostól...Meg kellett volna kérdezni tőle, hogy legyen szíves mutassa meg a vonatkozó jogszabályt!
    (Ez egyébként nem szívesség a részéről, hanem kötelessége, ha kéri az ügyfél...)

    Komment


      dafko54 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tanulság : kétnyelvű adás - vételi a tulajdonostól és jóval egyszerűbb az élet . Az eredetvizsga

      és erre most jössz rá , öregségedre ?

      Komment


        Ez is ékes bizonyítéka, hogy a Motoros Kortalan!!

        Komment


          Történet
          Én is ezt tervezgetem. Köszi az infot! (Így konkrétan)

          Komment


            Dafko, én ezt ugyanígy lejátszottam autóval...ott is az egyik okmányirodában kérték a kereskedő nyilatkozatát, a másikban meg ideadták a rendszámot és a forgalmit. Na, azóta már inkább a külföldi eredeti tulajtól közvetlenül vettem az autót.

            Komment


              Ez hogy jön ki?
              Sőt, most jut eszembe, hogy január 1. óta nem kötelező az előzetes átvizsgálás műszaki vizsga alkalmával külső helyen sem, tehát ha nem kéred ugyanannyiba kerül a vizsga, mint az NKH-nál.

              Komment


                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Na majd holnap délután kiderül és megírom :-)
                Nos uraim, ma délután gond nélkül levizsgázott a masina

                Igaz, a fickó háromszor kérdezte meg, hogy biztosan nincs-e nálam a rendszámtábla, de végül elkészültek azok a papírok!
                Műszaki vizsga, eredetiségvizsga 25500 pénz.
                Jövő héten okmányiroda...
                Az is előfordulhat hogy az idei szezonban még legálisan is ráfuthatok a géppel a fekete csíkra!

                Komment


                  Jövő héten okmányiroda...
                  Ha ott végeztél, majd akkor gratulálok !

                  Komment


                    Ha ott végeztél, majd akkor gratulálok !
                    Én is csak akkor leszek nyugodt. Tegnap itthon kérdezték, hogy nem ünnepeljük meg hogy átment a vizsgán?
                    Mondtam hogy nem, mert ez csak a kisebbik próba volt. Majd ha jövő héten a tudóskisasszonyok is megteszik amit meg kell tenni, na akkor ünnepelünk. De akkor nagyon (Petárda, tüzijáték, sör bor pálinka, ugrálóvár körhinta diszkó.... csak a szokásos

                    Komment


                      Nem fiúsabban kellene?, kaja, pija, nő és zene! A sorrend felcserélhető!!

                      Komment


                        Sikeresen letudva a műszaki vizsga !
                        Igaz még június 9 .-én de az első hosszabb utam azóta csak tegnap volt(16 km) csak úgy hasitja a szelet 😂.
                        Click image for larger version

Name:	IMG_20160609_201300.jpg
Views:	1
Size:	201.0 KB
ID:	148925

                        Komment


                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én is csak akkor leszek nyugodt. Tegnap itthon kérdezték, hogy nem ünnepeljük meg hogy átment a vizsgán?
                          Mondtam hogy nem, mert ez csak a kisebbik próba volt.
                          Na ma viszont ünneplés van!
                          Úgyhogy nem is írok sokat, már pár félen túl vagyok
                          Viszonylag simán ment minden az okmányirodában is, MEGVAN A RENDSZÁM!
                          Azt hiszem erre iszom.... még egyet
                          Ja, meg a petárdát is fel kell lőjem, diszkó, stb...

                          Komment


                            hasitja a szelet
                            Mázli,hogy van rajta idom.. Nem tép le a menetszél.. Különben + gratula! + Dongósnak is!

                            Komment


                              Gratula !!! Kellemes bulizást , megérdemled !!!!

                              Komment


                                Sőt, most jut eszembe, hogy január 1. óta nem kötelező az előzetes átvizsgálás műszaki vizsga alkalmával külső helyen sem, tehát ha nem kéred ugyanannyiba kerül a vizsga, mint az NKH-nál.
                                A hír igaz, csak nem Berlinben, nem Merciket, és nem osztogatnak ! Valóban kérheted a vizsgát, de ha megbukik ki kell fizetned a 17.000 forintot úgy mintha ZT vizsgán lett volna, és a hiba kijavítása után oda vagy köteles visszavinni, de már csak ZT vizsgára kérheted ! Tehát a bukta a végén a vizsgadíjon kívül 34.000 ft !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X