Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hibás hirdetések jelentése

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Igen, igen, ez így igaz, szívem szerint javasolnálak is a bemutatkozások-téma moderátorának. Tulajdonképpen most is azt csinálod!
    Che kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Igen, igen, ez így igaz, szívem szerint javasolnálak is a bemutatkozások-téma moderátorának. Tulajdonképpen most is azt csinálod!
      Ahogy észre vettem, elég hálátlan feladat, ha "önkéntesen" is, de csinálom még egy darabig
      Che, CZsolti és Lemezjáték kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Nagyon másnak érzem ám az aprót és fórumot, annak ellenére, hogy a témájuk közös és technikailag pedig jól összekötözgettem őket. Az aprón alapvetően kereskednek az emberek, ezt nem lehet nem észrevenni. Tehát itt nem érzem ördögtől valónak, ha valaki szintén bevétel reményében fejleszti azokat a szolgáltatásokat amikkel mások üzleteket tudnak kötni. Én ezt azért nem csináltam, mert ahogy Che is rávilágított, ezt már nem lehet hobbiból űzni, kell hozzá céges háttér, és sok egyéb dolog a programozáson kívül. Mivel van jó munkám, így sosem billentem el ebbe az irányba.

        A fórum persze más, itt sokkal fontosabb a közösségi hangulat. Nyilván fura lenne például úgy moderálni szabadidőben, hogy ezzel más pénzt keres. Szóval nem keverem össze a két oldalt ilyen szempontból.

        Amúgy havonta 30.000 egyedi látogató 80.000 látogatást produkál az aprón, a fórum kb a felét.
        sinter, CZsolti és 2 további látogató kedvelte ezt.
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #34
          Amúgy havonta 30.000 egyedi látogató 80.000 látogatást produkál az aprón, a fórum kb a felét.
          A FÓRUM, alapvetően nem is a "kereskedésről" szól...

          Komment


            #35
            Amúgy havonta 30.000 egyedi látogató 80.000 látogatást produkál az aprón
            Aha. Ha jól értesültem azzal már meg lehetne keresni az oldal, talán mindkettő költségeit.

            Egyébként a hasznaltauto.hu-n is van reklám, épp most néztem meg...
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #36
              Aha. Ha jól értesültem azzal már meg lehetne keresni az oldal, talán mindkettő költségeit.
              Annál jóval többet lehet keresni vele. És ha valaki jól csinálja, akkor a bevétel egy részét visszaforgatja és tovább nő a látogatottság. Ami egyébként jó a hirdetőknek, hiszen többen látják a hirdetéseket.

              Egyébként a hasznaltauto.hu-n is van reklám, épp most néztem meg...
              Hát persze hogy van. Olyat lenne nehéz találni a Veterán aprón kívül, ahol nincsen.
              taluga, nyuszifül és 3 további látogató kedvelte ezt.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #37
                TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hát persze hogy van. Olyat lenne nehéz találni a Veterán aprón kívül, ahol nincsen.
                Ha már itt tartunk! Kerestek már meg avval, hogy reklámoznának valamelyik oldalon? Vagy hogy működik ez?!
                Igazából engem nem is zavarnak a reklámok, mintha ott sem volnának (szelektív a látásom), kivéve azok amik betakarják az egész oldalt, attól ugyanis nem látom a lényeget!
                Utoljára szerkesztve a következő által: nyuszifül; 2015 jan. 26, 20:03.
                Titus, taluga és 4 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  Vagy hogy működik ez?!
                  A leggyakrabb eset talán a Google AdSense nevű része: az ember kiadja nekik a (honlapján előkészített) felületet, a Google hozza a reklámozót. A reklám sokféle méretű lehet, sokféle beállítással, lehet szöveg, kép videó...
                  A Google saját tájékoztatója szerint az értékesített reklámfelület bevételéből 68%-ot ad a felületet kiadónak.

                  A többi a honlapot látogatókon meg a reklámokon múlik - mármint hogy mennyi lesz az összeg.

                  A lényeg: visszafogott reklámelhelyezéssel is lehetne annyit keresni, hogy valakinek megérje a heti pár órát szerintem. Csak érteni kell hozzá, mármint a számítástechnikai részéhez, a honlap programozásához, karbantartásához.
                  taluga, OdinHEM és Fergusson kedvelte ezt.
                  There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                  Komment


                    #39
                    Nem is vettem figyelembe, hogy nincs fen az aprón a gazdát keres logó! Lett új gazdája?

                    Komment


                      #40
                      Nem is vettem figyelembe, hogy nincs fen az aprón a gazdát keres logó! Lett új gazdája?
                      Igen, lett, most már csak besegítünk az új tulajdonosnak.
                      CZsolti kedvelte ezt.
                      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                      Komment


                        #41
                        Hahó, megint el kélne egy kis takarítás...!

                        Komment


                          #42
                          megint el kélne egy kis takarítás...!
                          Nekem az a tippem, hogy a honlappal az új üzemeltető ezt a feladatot is átvette... Pedig tényleg lenne 1-1 "kigyomlálni" való.
                          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X