Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kamu segítségkérés hirdetésen keresztül!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kamu segítségkérés hirdetésen keresztül!

    A V.Aprón meghirdettem egy motort. Emailomra másnap jött egy két soros angol szöveg, amire azt válaszoltam, hogy írd le magyarul, mert nem tudok angolul. Erre ma ezt kaptam:
    I NEED YOUR HELP

    I Am Mis katline lopez, A Widow Suffering From illness Cancer I have Some Funds I inherited From My late loving husband, Mr.lopez Hagay, the Sum of US ( Five Million Eight Hundred Thousand United State Dollars) which he Deposited in A Bank here And I Need a Very honest and God fearing person that can use these funds for God's work, and 10% will be for you, for doing this Work of God.

    I took this decision because I don't have any child that will inherit this fund. I don't want a situation where by This Money will be Used in an Ungodly way. That is why I am taking this Decision. I am not Afraid of death hence I know where I am going. Please able to use this fund for helping the Less Privileges and help in the Charity Organization,

    Email: miskatline.lopez@yahoo.com

    Your sister.

    Mis Katline Lopez

    Valaki megint zsiványkodik! Googléval lefordítottam. Nagyjából látom, hogy egy kamu csalás az egész!

    #2
    Az...ráadásul elég primitív csalás...
    Tamás78 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Lopez de Futastan.
      Tamás78 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Kedves Tamás!

        Hagyd a pitkujába,-válaszra se méltasd,-mert mennél jobban aktivizálod magad,annál jobban lesz Ő is aktív!Az ilyeneket válasz nélkül kell hagyni,mert akkor magától kifarol minden kezdeményezés mellől.Valami olyasmi ez,mintha az emberhez provokatívan szólnak,az rátesz még egy lapáttal és a vége az,hogy előkerülnek a kések.A fenti példa eltúlzott,de a szituáció hasonlítható.

        Üdvözlettel:Che
        Tamás78 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Persze. Nem is válaszoltam már neki erre a levélre, csak az elsőre, mert azt hittem csak kérdezni akar valamit.
          Che kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X