Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Honda SH50 szerelése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Honda SH50 szerelése

    Sziasztok!

    Nyitottam egy topic-ot az SH50-nek is, mivel már sokat kérdezgettem vele kapcsolatban a "kocsmában".

    Most is "hozok" képeket és pár kérdést.

    Az alap történetem az volt, hogy nagyon jön a kipufogóból a kosz. Ma kicsit aláfeküdtem és rájöttem hogy nem mindegy hogy honnan jön! Mert nem a középső talán közvetlen csőből, ami azért örömteli, mert nem kell felfúrni vélhetőleg.
    Úgy néz ki mintha a körülötte lévő lerakódás csöpögne ki.
    (Kollarg kolléga szerint a kipuffban lévő hangtompító "anyag" lehet tele és azért.)

    Click image for larger version

Name:	IMG_0929.jpg
Views:	1
Size:	176.1 KB
ID:	158212Click image for larger version

Name:	IMG_0930.jpg
Views:	1
Size:	184.7 KB
ID:	158213


    A gyertya meg még nagyobb kérdés számomra, ez most akkor jó, vagy nem? Mert fele fekete, másik fele meg barna! Ilyet még nem láttam, de TI biztosan.

    Click image for larger version

Name:	IMG_0926.jpg
Views:	1
Size:	193.4 KB
ID:	158214Click image for larger version

Name:	IMG_0927.jpg
Views:	1
Size:	192.0 KB
ID:	158215Click image for larger version

Name:	IMG_0928.jpg
Views:	1
Size:	190.2 KB
ID:	158216

    Ahogy páran javasoltátok, elkezdtem használni rendesen a motort, országúton messzire, sportos vezetés + tankoltam bele Shell 100-as benzint.
    Ahogy telik az idő egyre jobban megy, csak ez a két dolog gondolkoztatott el hogy miért is?

    #2
    dott eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    két dolog gondolkoztatott el hogy miért is?

    mert kiégnek a lerakódások és elkezdett "lélegezni " a motor . Pont olyan , mint ha csak vennéd a levegőt -de csak egy picit tudnál kifújni . Aztán , már , presze venni se tudod .
    dott és emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A gyertyakep is erre utal. Az őzbarna szin a jo. A fekete olajos pedig a régi kokszos.

      Komment


        #4
        Hali Mindenki!

        A héten eljutott a motor a szerelőhöz, mert nem volt ez az olaj csöpögés jó a kipufogóból.
        Igen megvan mi volt, az olaj "szivattyú" szimeringje (vagy tömítése, nem láttam szétszedve) adta fel.
        Így a járgány kapott olajat a keverés arányában meg szívott is magának..
        Remélhetőleg jövő héten készen lesz, kipufogót kiégetjük és minden oké. Ennyi olajozástól biztos nem kopott túl sokat.
        Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Neked melyik SH 50-esed van?

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X