Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Izs töltés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    norinco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szikrák, füst
    Tűzoltó készüléket vigyünk Agárdra?
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #32
      Attached Files

      Komment


        #33

        Komment


          #34
          egyenlőre marad az eredeti. teszek be izzókat amit elfüstöltem, és megyek egy karikát. oszt meglátjuk kell-e ("már kötözni?") tolni

          Komment


            #35
            ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ha igen, vágd el, vezesd ki, és kösd oda az MZ fesszabályzót. Csak ne a szikrázósat.
            A gerjesztőtekercs másik végét meg kösd a testre.
            így kötöttem először, de semmi töltés nem volt. új volt ugyan a fesszab, de ugyebár... nem biztos, hogy jó is volt. mostmár mind1. marad a molyolás az eredetivel

            Komment


              #36
              no... a fene egye meg
              leszedtem a fesszabot a vázról, és ellenőriztem a működését kézben tartva. jó volt! már korábban is gondoltam arra, hogy a motor rezgése megzavarja a fesszab működését -lévén, hogy mechanikus-, és most beigazolódni látszik. nem tettem vissza a helyére, hanem szembe vele - a sárvédő, vázon maradó darabja nálam hiányzik, és egy szövetbélésű gumilappal helyettesítettem, hogy a kerék ne verje tele dzsuvával a blokkot- felcsavaroztam. ezen a gumilapon mintha a kezemben lenne, úgy tűnik jól viselkedik. akkumulátor két pólusán mérve: alapjáraton világítás nélkül 6,2xV fordulaton max. 7,3xV. világítással alapjáraton 6,1xV, fordulaton 6,8xV. remélem most már így jó lesz.
              a fene gondolta volna komolyan, hogy a rezonancia képes ennyire keresztbe tenni a fesszabnak. gondolkodom vmiféle rezgéscsillapítós felfüggesztésen, hogy az eredeti helyére kerülhessen.

              Komment


                #37
                Üdv. Hátha tudna valaki segíteni ? Van egy IZS 350-em a töltése mérhetetlen(ugrál a kijelző) Cseréltem már mindent!!
                Esetleg az mz kívül miét lehetne rárakni. Akár valamilyen robogó gyújtást mint a pannoniára.

                Komment


                  #38
                  epel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Van egy IZS 350-em a töltése mérhetetlen (ugrál a kijelző) Cseréltem már mindent!!
                  Nem lehet, hogy a multimétert kellene kicserélned? Sajnos az olcsóbb műszerek (ilyen az enyém is, ~1500 Ft-os) nem tud mit kezdeni az ilyen elektromos rendszerekkel.

                  Komment


                    #39
                    Esetleg műszer csere?




                    soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem lehet, hogy a multimétert kellene kicserélned? Sajnos az olcsóbb műszerek (ilyen az enyém is, ~1500 Ft-os) nem tud mit kezdeni az ilyen elektromos rendszerekkel.
                    Egy hajszállal előztél meg

                    Komment


                      #40

                      Komment


                        #41
                        Inkább vennék egy analóg műszert, mert ez így nekem nagyon kínai

                        Komment


                          #42
                          Már mértük facom műszerrel is !
                          De azért jó volna az akkumlátor nélküli mód.
                          Utoljára szerkesztve a következő által: epel; 2012 okt. 17, 21:06.

                          Komment


                            #43
                            Nekem hasonló a helyzet egy Planeta 5-össel, csak annyi a különbség, hogy ha az egyik mérőtüskét ráteszem a motor pozitiv ágára (még csak ezt próbáltam a negativval nem próbáltam) akkor konkrétan lefagy a mutliméterem. Ez eléggé zavar mivel ez azt bizonyitja, hogy valami nagyfrekvenciás zavar van az elektromos hálózatában amit éppen átalakitani készülök és félek, hogy az új töltésrelémet tönkrevágja.
                            Nincs valakinek valami ötlete, hogy mi okozhatja ezt és hogyan lehetne kiküszöbölni? Én gyanakszom a gyujtótrafóra vagy a megszakitóra, csak ötletem sincs hogyan kellene kiszürni. (valószinű, hogy kondival, de milyen értéküvel és hol?)

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X