Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IZS oldalkocsi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Van e az oldalkocsi kerék beállításának valami szabálya ? Itt legfőképpen a kerékösszetartásra gondolok. Az Izsnél nincs korrigálási lehetőség mint a Dunánál, ezért már a felfogatás kialakításánál pozicionálni kell.

    Komment


      #32
      Ternai Zoltán: A Motorkerékpárban benne van, hogy kell beállítani az oldalkocsit(szabványos beállítás, nem csak a Dunához). Ha jól emlékszem, cm-es adatokkal van feltüntetve a kerékösszetartás , és a kerékdőlés.

      Meg is van:
      Click image for larger version

Name:	1.JPG
Views:	1
Size:	142.6 KB
ID:	132891
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 szept. 28, 22:20.
      mir-mur és soveny kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #33
        Köszönöm Tibinek az infót. Sajnos azóta kiderült, a sárvédőnek semmi köze az Izshez. Ha valakinek tudomása volna " kacsafarkas " eladó oldalkocsi sárvédőről, kérem szóljon. Teszek fel képeket, hogy milyen kellene.

        Click image for larger version

Name:	izs oldal 32.jpg
Views:	1
Size:	77.7 KB
ID:	132892Click image for larger version

Name:	izs oldal20.jpg
Views:	1
Size:	11.1 KB
ID:	132893Click image for larger version

Name:	IZS5.jpg
Views:	1
Size:	35.6 KB
ID:	132894Click image for larger version

Name:	izs oldal 21.jpg
Views:	1
Size:	12.0 KB
ID:	132895

        Komment


          #34
          Nem jut eszembe hogyan hívják azt a Magyar oldalkocsi készítőt, akinek a honlapja már szerepelt itt nálunk. Valaki segítsen !

          Komment


            #35
            Vágyam szerezni egy ilyen oldalkocsit

            Komment


              #36
              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Magyar oldalkocsi készítőt
              www.veteranmotorcycle.hu a neve Timar Csaba
              mir-mur kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha valakinek tudomása volna „kacsafarkas” eladó oldalkocsi sárvédőről, kérem szóljon
                most olvastam egy izs oldalkocsi hirdetest, es ugy lattam azon az oldalkocsin az altalad keresett sarvedo van. gondoltam szolok, hatha el tudod boltolni. sok sikert!




                ...elfelejtettem csatolni a hozza tartozo linket: IZS 49 oldaldlkocsi Sürgős! Kecskemét ”¢ apród.hu:

                Komment


                  #38
                  littleszpett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  . gondoltam szolok,
                  Köszönöm szépen ! Ezt a " szettet " nemrég már egyszer hirdették hónapokon keresztül. Akkor negyvenet kínáltam érte, mire az a válasz jött, hogy" elfér, nem kenyérre kell".
                  Ha jobban megnézed az alváz használhatatlan. Legalább két helyen drasztikusan meg van rogyva, a lengéscsillapítása meg lett szüntetve, ( le van hegesztve ) . Én is gondoltam rá hogy megkérdezem a sárvédőt, de az sem tűnik 100 % -nak a fénykép alapján.

                  Komment


                    #39
                    Nagyon szépek az oldalkocsik amiket készít a mester. Valaki kért már árakat? A duna vajon eredeti, vagy utángyártott, ha igen akkor alu vagy vas?
                    You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                    Komment


                      #40
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      az sem tűnik 100 % -nak a fénykép
                      jobban megneztem a sarvedot a kacsafarok tenyleg "nem az igazi". mintha az ives felso resz ki lenne egyenesitve. anno az altalad kinalt negyvenet nem tartotta korrektnek, most meg 39ert vagy meg kevesebbert is odaadna... lehet mar kenyerre kell...
                      korompaiistvan és mir-mur kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Akkor negyvenet kínáltam érte, mire az a válasz jött, hogy „elfér, nem kenyérre kell”.
                        Szerintem ha harmincat kínálsz érte ,odaadja ! Ismerve az előzményeket .

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X