Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Korabeli közlekedési, közlekedéssel kapcsolatos dokumentumok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De ők kint dolgoznak.
    Na ja és mennyit alszanak itthon, mennyit vannak a családdal??? Én a hazai viszonyokról beszéltem. Persze félre érthető volt a kocsiban alvás. Sajnos a belföldes is alszik elég sokat az autóban. De legalább sűrűbben haza jár, lehet hogy csak átöltözni, de az is valami.




    dafko54 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    180- 200 órás vezetéssel 150.- - 170.- ezret visz haza (a csuklós , ami egy év szolgálat után lehetséges + 90.- ezret) + 3 bérlet+6000.- Erzsébet - utalvány + a téli ,nyári ruházat (Nem hinném, hogy túl lennének fizetve !). Üdvözlettel.
    Ha Pesti lennék, szerintem bevállalnám.:-((((

    Komment


      #17
      Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 001.jpg
Views:	1
Size:	195.7 KB
ID:	133853Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 002.jpg
Views:	1
Size:	195.0 KB
ID:	133854Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 003.jpg
Views:	1
Size:	197.4 KB
ID:	133855Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 006.JPG
Views:	1
Size:	186.1 KB
ID:	133856Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 007.jpg
Views:	1
Size:	195.0 KB
ID:	133857Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 008.jpg
Views:	1
Size:	194.4 KB
ID:	133858Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 009.jpg
Views:	1
Size:	194.0 KB
ID:	133859Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 010.jpg
Views:	1
Size:	197.9 KB
ID:	133860Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 011.jpg
Views:	1
Size:	193.5 KB
ID:	133861Click image for larger version

Name:	Gépjárómű - történelem 008.jpg
Views:	1
Size:	194.4 KB
ID:	133858Szervusztok. Bizonyítvány , engedély "bérkocsi" üzemeltetéséhez ( dátum szerint ). A FIAT szervíz a XIII. kerületben - kívűlről és belülről egy részlet . 1937 van a hátuljára írva / KOZELKA fényképész eredeti felvételei - ebből az "alomból" voltak felvételek valamelyik Veteránban , ezektől függetlenül /. A közlekedés nyáron és télen Budapesten - még bal oldalon. MÉRAY - a magyar motoros történelem egy kicsi papíron megmaradt eredeti darabja. Van még néhány közlekedéssel kapcsolatos darabom, ha érdeklődésre tart számot szívesem megosztom. Üdvözlettel.
      UK, kollarg és kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Szervusz Tuzi . Volt felvétel ( nem hirdették meg ) idén a fővárosban tavasz utóján. Közel 180 jelentkezőből 7, vagy 8 embert vettek fel , pedig voltak közöttük öreg "rókák" is több millió kilóméterrel ... A felvételi szempontok és az elvárások teljesen megváltoztak. Néhány évvel ezelőtt még D kategória nélkül is felvettek gépkocsivezetőket C - vel . A GKI -it ( vagy ami előtte volt ) is kifizették. Ma D és GKI nélkül az első "rosta" után nem kell többet odamenni. Turkáltak a "jóban" - de lehet, hogy hamarosan ínséges idők következnek buszvezetők tekintetében. Azért, ha belegondolsz 18 tonnával - csuklós - ( ebből 6 tonna kb. az élő tömeg ) a felelősség sem kevés. Üdvözlettel.
        OdinHEM és kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          OdinHEM és dafko54 kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Tudom, igaz nem csuklóssal, de nemzetköziztem, valamikor régen.:-)))))




            Ismerem:-(((( Igaz nem BKV de buszoztam a városban. Napi 10 óra nem lehet a vezetés........................elvileg.:-))) Igaz én sem dolgozhatok 300 órát egy hónapban..................elvileg/papíron.

            Komment


              #21
              " Szándékosan, nem figyelmetlenségből ... " valóban ez a jelenlegi helyzet - Bástya elvtársat átfogalmazva - és ez csak fokozódó tendenciát mutat . Üdvözlettel.
              Utoljára szerkesztve a következő által: dafko54; 2012 dec. 19, 18:33.

              Komment


                #22
                Sziasztok, azt hiszem ez a kis apróság ide passzol Click image for larger version

Name:	13425-pannonias-kituzo-gondoltam-erdekes-lehet.JPG
Views:	2
Size:	108.6 KB
ID:	134309

                Komment


                  #23
                  Itt van a párja!Click image for larger version

Name:	Vác 83.jpg
Views:	1
Size:	71.5 KB
ID:	139539 Click image for larger version

Name:	Vác83.jpg
Views:	1
Size:	35.2 KB
ID:	139540

                  Gergőke te ott voltál?
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Kikki; 2014 márc. 09, 12:23.
                  Ricsi95D kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    nem, egy mező közepén találtam:-)

                    Komment


                      #25
                      Itt az enyém is:
                      http://veteran.forum.hu/alkatresz-az...-21-22-a-1235/
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        #26
                        Nagyon sajnálom, hogy nem találok senkit, aki ott lett volna,
                        de leginkább aki fotózott.
                        Ez igazából Sződligeten a kempingben volt megrendezve, a Duna parton.
                        Szombaton volt egy felvonulás Vác utcáin. Nagyon nagy élmény volt akkor,
                        máig sem feledtem. Rendőri felvezetés, azelőtt mindig csak menekültünk előlük.
                        Vagy előző évben Kecskeméten volt, oda még vonattal mentünk a barátaimmal.
                        A belépőre már nem volt pénzünk, a kerítésen másztunk be.
                        Hajtott a vérünk, olyan motorokat láthattunk élőben, amiket azelőtt csak a becsempészett motorrad lapjain képeken lehetett. (Sőt a bátrabbak fel is kéredzkedtek egy körre.)
                        Tátott szájjal néztük a Z1000 Kawákat, CB 750 Bol d'or-t, de voltak P20-asok is azok akkor már kihaló félben voltak.
                        A net-en sem találok róla semmit, pedig azt szokták mondani, hogy ha valami nincs fent a net-en, akkor az nem is létezik. Lehet, hogy csak az álmaimban léteznek ezek?
                        Ricsi95D kedvelte ezt.

                        Komment


                          #27
                          Szia talán érdekes lehet számodra,így azt gondoltam feltöltöm ezt a két képet a motoromról. Jól mutatna a Méray katalóguskép mellett.
                          Nem tudom szándékoznád-e eladni ha igen szívesen megvásárolnám. Üdvözlettel Ákos
                          Attached Files

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X