Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
21-25-ig a(z) 25 találatból

CZ 472.4 sztender

Az alábbi beszélgetés „CZ 472.4 sztender” témáról szól, ami a Jawa típusjegyek fórumban szerepel Típusjegyek kategóriában; Ez megvan, de nekem csak a kuplunbowdent fogja. Na majd ha odakerülök elvezetem alatta a ...

Tag
    Összes hozzászólás
    39
    Ez megvan, de nekem csak a kuplunbowdent fogja. Na majd ha odakerülök elvezetem alatta a spirált is!

Tag
    Összes hozzászólás
    39
    Sziasztok!
    Ha a Czetkám oldalsztenderében a képen jelölt nyíl irányából egy hernyócsavar van behajtva, az jó eséllyel barmolás?
    k-rd-s.jpg Most bukkantam rá, ahogy megtisztítottam.A feje teljesen elkopott már, a vázat is megkoptatta, nem tudom, hogy van-e annak ott valami szerepe, vagy csak kókányolás.

Moderátor CZsolti logója
    Összes hozzászólás
    3,394
    Szerintem nem gyári. Valószínűleg ütközőcsavar lehetett. Az oldalsztender füle elég könnyen hajlott és a végütközője hamar kiverődött. Lehet, hogy ezt akarta kompenzálni.

zahi és Ultimate8 kifejezte a tetszését.

Támogató Fergusson logója
    Összes hozzászólás
    1,066
    Ha a Czetkám oldalsztenderében a képen jelölt nyíl irányából egy hernyócsavar van behajtva, az jó eséllyel barmolás?
    Jó eséllyel az, de nem mondanám barmolásnak, inkább sufnituningnak. Mindenesetre nem gyári, mivel a rajzon sem szerepel ilyen „csavar”. Feltételezhetően CZsoltinak van igaza...valamit (akár kopás) kompenzálni „született” a dolog.

Ultimate8 örült ennek az írásnak.

Tag
    Összes hozzászólás
    39
    Igen, gondoltam, hogy ütköző, de lehetett volna gyári is Még az is lehet, hogy festés után egy ép csavart visszarakok ha szükséges.
    Másik téma: egy teleszkóp felújítós témához írtam, de azt mintha nem olvasnák annyian, belinkelem:

CZ 350/634 első teleszkóp felújítása,de hogyan?

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információk

Users Browsing this Thread

Jelenleg 1 látogató olvassa a témát. (0 tag és 1 vendég)

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •