Közlemény

Collapse
No announcement yet.

CZ 472.4 sztender

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    A 2. a gyári kezelőszerv.
    Látom a spirál klipsze hiányzik a vázról, és lekoptatta a festést a sárvédőről.
    sepy kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #17
      Az első sejtésem szerint a 638- as Jawáé. Ricsi az erősen tuningolt fékkar a kormány végén is látszik csussz nyoma. A sztender szerintem gyárilag el van cseszve mert amelyiket használták annak hiányzik a vége mert ledörzsöli a kipufogó éle. Az enyémnek is hiányzik a vége és csak kotorászok ha közép sztenderre akarom állítani bár én már kényelmesebb vagyok és az oldalsót használom.
      Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2016 nov. 12, 21:26.
      CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Igen, a három söjtöri CZ 472.4-esből kettőnek is eredetiek a karjai,ilyenek:
        [ATTACH=CONFIG]34326[/ATTACH]
        Az enyémé is ilyen és eredeti .

        Komment


          #19
          wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A 2. a gyári kezelőszerv.
          Látom a spirál klipsze hiányzik a vázról, és lekoptatta a festést a sárvédőről.
          Nem hiányzik róla klipsz tudtommal, de a spirál nemrég került elvezetésre a megfelelő helyen. Át lenne vezetve egy ilyen alatt?
          Utoljára szerkesztve a következő által: Ultimate8; 2016 nov. 16, 21:04.

          Komment


            #20
            Igen, ami a kuplungbowdent is fogja.
            Itt a henger előtt látszik:
            Click image for larger version

Name:	206159234.jpg
Views:	1
Size:	70.3 KB
ID:	150217
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 nov. 17, 10:53.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #21
              Ez megvan, de nekem csak a kuplunbowdent fogja. Na majd ha odakerülök elvezetem alatta a spirált is!

              Komment


                #22
                Sziasztok!
                Ha a Czetkám oldalsztenderében a képen jelölt nyíl irányából egy hernyócsavar van behajtva, az jó eséllyel barmolás?
                Click image for larger version

Name:	Kérdés.jpg
Views:	1
Size:	190.2 KB
ID:	151371 Most bukkantam rá, ahogy megtisztítottam.A feje teljesen elkopott már, a vázat is megkoptatta, nem tudom, hogy van-e annak ott valami szerepe, vagy csak kókányolás.

                Komment


                  #23
                  Szerintem nem gyári. Valószínűleg ütközőcsavar lehetett. Az oldalsztender füle elég könnyen hajlott és a végütközője hamar kiverődött. Lehet, hogy ezt akarta kompenzálni.
                  sepy, Ultimate8 és zahi kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Ha a Czetkám oldalsztenderében a képen jelölt nyíl irányából egy hernyócsavar van behajtva, az jó eséllyel barmolás?
                    Jó eséllyel az, de nem mondanám barmolásnak, inkább sufnituningnak. Mindenesetre nem gyári, mivel a rajzon sem szerepel ilyen "csavar". Feltételezhetően CZsoltinak van igaza...valamit (akár kopás) kompenzálni "született" a dolog.
                    Ultimate8 kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Igen, gondoltam, hogy ütköző, de lehetett volna gyári is Még az is lehet, hogy festés után egy ép csavart visszarakok ha szükséges.
                      ***
                      Másik téma: egy teleszkóp felújítós témához írtam, de azt mintha nem olvasnák annyian, belinkelem:

                      http://veteran.forum.hu/jawa-motorok...a-hogyan-4304/

                      Komment


                        #26
                        Sziasztok!
                        A szóban forgó típus hátsó sárvédője gyárilag horpasztott a középdoboz felőli oldalán?

                        Komment


                          #27
                          Ultimate8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!
                          A szóban forgó típus hátsó sárvédője gyárilag horpasztott a középdoboz felőli oldalán?
                          Igen, gyárilag olyan.....

                          Komment


                            #28
                            Click image for larger version

Name:	Sárvédő_horpasztás.JPG
Views:	1
Size:	86.2 KB
ID:	151920Köszi a választ! Nem tudom egyre gondoltunk-e. Én konkrétan a képen látható horpasztásra értem, nem az alsó peremnél lévő kialakításra.
                            Furcsállom, mert elég szabályosnak és szándékosnak tűnik, de enélkül is elfér a középdoboz. Valamint ennyi erővel eleve préselhették volna ilyenre is.

                            Komment


                              #29
                              Az akkumulátornak kell a hely. Azért ilyen. Ha összeilleszted az aluöntvénnyel, akkor szépen kiadja a doboz formát.
                              sepy és Fergusson kedvelte ezt.

                              Komment


                                #30
                                Ennek ilyennek kell lennie.
                                Fergusson kedvelte ezt.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X