Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kerékpár váz tábla rögzítése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kerékpár váz tábla rögzítése

    Sziasztok!
    Német régi kerékpáromra ilyen pici csavar rögzíti a váznyak táblát.
    De nekem elveszett a kettőből az egyik, így kellene csináltatnom vagy szereznem.
    A képeken látható a mérete és kinézete, szerintetek merre induljak el?
    Click image for larger version

Name:	tábla 2.jpg
Views:	1
Size:	46.4 KB
ID:	157942Click image for larger version

Name:	tábla 3.jpg
Views:	1
Size:	47.3 KB
ID:	157943Click image for larger version

Name:	12736371_10205352401919147_167980677_n.jpg
Views:	1
Size:	30.1 KB
ID:	157944Click image for larger version

Name:	méret.jpg
Views:	1
Size:	73.9 KB
ID:	157945

    #2
    szerintetek merre induljak el
    Tetszik a tolómérőd!...............Műszerész,írógép,varrógépszerelő.Egy akkora városban,biztosan van még szaki.

    Közel 20-évig minden kidobott alkatrészből kiszedtem a csavarokat,mára meguntam.Flakonokban rakosgatom,ajánlom a mostaniaknak is,ritka eset mikor nincs megfelelő.
    Csabai és Che kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      szerintetek merre induljak el?
      Elsőként , a csavarbolt felé ! De biztosan találsz valami ócska magnóban, vagy villanyszerelési ketyerében hasonlót.
      wsievers és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Nekem M1,6-os kellene. Persze Miskolcon még M3 is alig akad a csavarboltokban, amikor ezt mondtam meg olyan szépen nézek rám(kb mi a szart akar ez má megin, állandóan jön a kis szar 3-as csavarokér, mennyem má a francba...)
        No de sebaj, íbéjen lehet venni akármilyet. Nem drága és ingyenes a szállítás. Probléma hogy várni kell rá 2-3 hetet.
        wsievers és OdinHEM kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Sziasztok!

          "Most jövök" (Nyilván nem este 7 kor.) Szeged két legnagyobb csavarboltjából, az történt amit előre tudtam.
          Nagy város Szeged biz mondom én, de semmit se lehet venni! Mind a kettő helyről elküldtek hogy nincs.
          Az egyik helyen le is írom hogy zajlott.
          köszönés,stb a csavar megmutatása után:" -Nekünk csak M2-es van, de ez nem M2-es hanem legalább M2,5 ha metrikus, nekünk csak M2-es van! Kösz."
          Utoljára szerkesztve a következő által: dott; 2016 febr. 27, 17:52.

          Komment


            #6
            Nagy város Szeged biz mondom én, de semmit se lehet venni!
            Én is szoktam speciális kötőelemeket keresgélni (bár én mondjuk olyan extra igényekkel szoktam fellépni, mint a Torx vagy tamperproof Torx fejkialakítás), Győrben sem jobb a helyzet.
            De tök érthető: olyan alacsony a kereslet, hogy senki nem akarja készletezni. Főleg ha a vevő kitalálja, hogy neki nem jó a 40-es hossz, hanem 45-ös kell és hiába a készlet, megint nem adott el semmit.

            Egyébként sikerült pontosabbat kiderítened a menetről? Beszélgettünk a menetfésűről, igaz nem itt, hanem fórumon kívül.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X