Közlemény

Collapse
No announcement yet.

1980-as Romet kadet

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    km számlálója elérte volna az 1000-et.
    Az enyémben 3400 van !

    - - - Updated - - -

    Csak azért jegyeztem meg, mert annyiért is vettem.
    pasetta, wsievers és Fergusson kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Rendben megfogadom 😃

      Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

      Komment


        #33
        tibi495 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el
        ebből én 3 szót értek, lefordítaná valaki az egész mondatot????

        Komment


          #34
          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ebből én 3 szót értek, lefordítaná valaki az egész mondatot????
          Üdv, emu!

          Mobiltelefonról ( vagy más, hasonló kütyüről) küldi a hozzászólását az illető és ezért jelenik meg az a pár, "értelmetlennek" tűnő szó a végén...szerintem
          emu kedvelte ezt.

          Komment


            #35
            pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nos ha van egy üzemképtelen, de jó állapotú, akkor ne vegyél egy éppen hogy működő szakadt gépet!
            Ezzel egyetértek. Sokkal kisebb szenvedés kiszedni, szétszedni és megjavítani a blokkot mint darabjaira szedni az egész motort, csiszolgatni napokig, a festéssel kínlódni... Pláne a Romet/Komár blokk, szinte fillérekből javítható, egyszerű szerkezet. Túl nagy meglepetéseket nem tud okozni.
            pasetta és Fergusson kedvelte ezt.

            Komment


              #36
              Mobiltelefonról (vagy más, hasonló kütyüről) küldi a hozzászólását az illető és ezért jelenik meg az a pár, „értelmetlennek” tűnő szó a végén...szerintem
              Igen e miatt van, én általában törölgetni szoktam.
              pasetta kedvelte ezt.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #37
                Na most vittem el a mocit szerelőhőz azt mondta hogy holnap menjek vissza és megmondja hogy megéri e megcsinálni ugyhogy most izgulok

                Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el
                pasetta kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  Akkora nagy baja van?
                  Ha igen, akkor is, blokkot kompletten 10e.körül simán lehet kapni.

                  Komment


                    #39
                    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkora nagy baja van?
                    Ha igen, akkor is, blokkot kompletten 10e.körül simán lehet kapni.
                    Hát még nem tom csak annyit tudok hogy nekem is hengert kéne cserélni meg a gyujtással van gond csak ennyire volt időm átnézni azt mert hiába van most vége a giminek nyárob papám mezőgazdaságába dolgozok és nincs sok időm télleg ez a henger jo a kadet hoz?
                    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Akkora nagy baja van?
                    Ha igen, akkor is, blokkot kompletten 10e.körül simán lehet kapni.
                    Hát még nem tom csak annyit tudok hogy nekem is hengert kéne cserélni meg a gyujtással van gond csak ennyire volt időm átnézni azt mert hiába van most vége a giminek nyárob papám mezőgazdaságába dolgozok és nincs sok időm télleg ez a henger jo a kadet hoz? http://www.xmotor.hu/portal/Balatonm...56_142638.html

                    Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                    Komment


                      #40
                      tibi495 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ez a henger jo a kadet hoz
                      Két hibát látok:
                      EZT, és TŐLÜK nem venném meg.
                      Kipuf. menet láthatóan lenyalva, másrészt nincs semmi garancia arra hogy ezt nem kell fúratni.

                      Komment


                        #41
                        Rendben

                        Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                        Komment


                          #42
                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Akkora nagy baja van?
                          Ha igen, akkor is, blokkot kompletten 10e.körül simán lehet kapni.
                          És honnan tudnék ilyet venni mert most beszéltem a szerelővel és azt mondta " az istenért nem akar átfordulni a motor ne számíts tul sok jóra nem biztos hogy megéri megcsinálni" el is vagyok kenődve félhek hogy a kis korom óta hőn áhitot motornak végleg vége😳
                          tibi495 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hát még nem tom csak annyit tudok hogy nekem is hengert kéne cserélni meg a gyujtással van gond csak ennyire volt időm átnézni azt mert hiába van most vége a giminek nyárob papám mezőgazdaságába dolgozok és nincs sok időm télleg ez a henger jo a kadet hoz?

                          Hát még nem tom csak annyit tudok hogy nekem is hengert kéne cserélni meg a gyujtással van gond csak ennyire volt időm átnézni azt mert hiába van most vége a giminek nyárob papám mezőgazdaságába dolgozok és nincs sok időm télleg ez a henger jo a kadet hoz? http://www.xmotor.hu/portal/Balatonm...56_142638.html

                          Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                          Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                          Komment


                            #43
                            Ilyen blokk kell?
                            Romet blokk 50ccm - Somogyszentpál, Somogy
                            Ha pedig szerelni akarsz, akkor itt van 1:
                            http://www.jofogas.hu/pest/romet_blo...05.htm?first=1
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #44
                              Köszönöm

                              Tapatalk-kal küldve az én LG-D315-el

                              Komment


                                #45
                                És honnan tudnék ilyet venni mert most beszéltem a szerelővel és azt mondta „az istenért nem akar átfordulni a motor ne számíts tul sok jóra nem biztos hogy megéri megcsinálni” el is vagyok kenődve félhek hogy a kis korom óta hőn áhitot motornak végleg végeáááááá

                                Ugyan már!

                                Soha ne mond, hogy soha! Mindig van -egy rakás- lehetőség...
                                Tessék körülnézni kül. oldalakon,ahol árulnak hozzá hengert, mert a használtban nem nagyon lehet mindig bízni, ha nem tudod, hogy honnan származik (márpedig nem tudod)
                                Tessék: -http://robogoalkatresz.odormotor.hu/ ez már egy a sok közül...biztos, hogy a többieknek is van használható infójuk.
                                zahi és dongos78 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X